2

@jeyx77x Żebyś mógł się mnie zapytać po co pytam, a wtedy masz jednego bezsensownego posta więcej

3

Jak wypowiadacie Trincão? Trinkao? Trinko?

4

@IronSanHybrid Ale satysfakcja jest < 3

3

@MichalZZZ Słaba ta literka, nikogo konkretnego nie ma.
Mogę zagłosować na Natalie Portman, ale to z braku laku.

https://newonce.net/wp-content/uploads/2018/02/Natalie-Portman-Miss-Dior-Teaser.jpg

Tylko nie głosujcie na Natalie Dormer, która ma twarz jak mysz.

11

Czaicie, że jest taki klub, który zdobył w ubiegłbym sezonie 66 punktów ligowych, wybrał się na spore zakupy, zainwestował między innymi w najdroższego obrońcę w historii futbolu, po czym zakończył sezon zdobywając ... 66 punktów, uznając to za sukces?
[Po prostu o futbolu! (Five O'Clock]

3

@Janiama No trudno. Teraz nie odejdą to będą musieli odejść za jakieś 2-3 lata, bo będą już za starzy i wtedy też nie byłoby trofeów. Wymiana pokoleniowa musi nadejść i według mnie im szybciej, tym lepiej.

2

@Enerio W sumie to ja

0

TOP 5 najsilniejszych zespołów na ten moment według Was?

4

@MichalZZZ Iga Wyrwał

5

@kerouac Do mnie kiedyś dzwoniła mamuśka jak wchodziłem na fcbarca.com i co teraz?

1

@Hushovt Dobra robota, ale mam jedno ale :( Zapomniałeś mnie oznaczyć

12

@stone80 I drużyna, która np. wygrała pierwszy mecz 6:0, a dwa kolejne przegrała 1:0 byłaby wyżej niż ekipa, która każdy mecz wygrała 1:0? XD Pomyśl trochę

16

@MichalZZZ Selena Gomez

1

@Statistics Potwór i maszyna jednocześnie. Najlepszy zawodnik w historii futbolu, a użytkownik @Statistics to najlepsza i najbardziej obiektywna osoba na tym forum.

16

@msmsms Czemu marnowanie czasu? Jeśli ktoś lubi grać w gry to niech sobie gra, ale z umiarem, bo całe wakacje, dzień w dzień przez większość czasu, jest bez sensu. Jeden woli pograć sobie na kompie, drugi pojechać nad jeziorko, a trzeci nawalić się jak szpadel.

2

Z jednej strony szkoda, że nigdy nie zobaczymy jak Messi zakłada dziurki w PL i nie objeżdża włoskich obrońców w Serie A, ale z drugiej ciesze się, że prawdopodobnie całą karierę spędzi w LL w Barcelonie.

0

@Bamboleo U mnie oddali nam ten dzień 12 czerwca, więc fajnie połączyło się z Bożym Ciałem i był 4-dniowy weekend

2

@Tollusiek No w tym sezonie miał największe szanse :) Ronaldo gra kupę i nawet ślepe France Football to widzi, a Messi najprawdopodobniej w tym sezonie nie zgarnie żadnego drużynowego trofeum. Robert z LM i Złotym Butem miałby bardzo duże szanse.

5

Ale France Football boli wielki Robert

3

0

Szkoda mi Roberta. Gdyby Bayern wygrał LM to myślę, że miałby spore szanse na zwycięstwo.

1

@BarcaInfo Taki piłkarz to skarb

3

@Chwytliwy W czasach świetności United duża liczba moich kumpli mocno im kibicowała i jakoś wrogo mnie do tego klubu nastawili swoim buractwem i pewnością siebie.

1

@Chwytliwy Oby dali, bo nie przepadam za nimi

0

@LeoFan10 Stary, no nie wiem ... Na google nic nie mogłem na ten temat znaleźć

6

@DonMatteo901 Real też nie przegrał, a są słabi

0

Morze czy góry? Gdzie wolicie spędzać czas w Polsce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?