- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
33 odpowiedzi
barteq
17
@Bykunn 1. Nie kazdy umie inwestować2. Oddajesz jakiś procent pensji ale pracodawca daje drugie... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
0
Zastanawiam się dlaczego dużo osób jak pisze swój sklad na nastepny sezon pomija fatiego ? A znajduje się chociażby dembele? Dlaczego ? Bo jest starszy? Czy dlatego bo był droższy? Powinni grać Ci co mają lepsza formę a fati zdecydowanie nam wiecej dał w zeszłym sezonie .
7
@umtiti Ty już Umtiti się uspokój, bo nawet Pusi dał więcej w tamtym sezonie niż Ty i te Twoje szamańskie metody lecznicze.
0
@umtiti Pewnie dlatego, że Fati to nadal rezerwowy, jest wciąż za młody żeby wszystko ogarniał jako zawodnik 1 składu.
Dobry na zmęczonego rywala, ostatnie 30 min.
0
@umtiti Dembele gdyby nie kontuzje dałby więcej. Liczymy na to że skończą się u niego kontuzje, Fati to jeszcze nie poziom na 1szy skład.
0
@RosjaninBut no szkoda, że nie raz nam mecz ratował to nie rozumiem dlaczego nie miałby grać od początku. Mówisz że jest za młody a zobacz Messi jak szybko grał w 1 składzie.
1
@Zoker muszr zmienić w końcu ten pseudonim bo już za często dostaje taką odpowiedź zamiast na moje pytania ;d
0
@umtiti Może grac od początku i pewnie będzie czasem wystawiany w podstawie.
Ale planując kadrę, raczej powinno się go ustawiać jako rezerwowego.
Nie można go jeszcze tak mocno eksploatować, chłopak raczej chudy.
Do tego w wielu momentach przygasał, nie zawsze było tak że dawał radę.
Nie wiadomo, może skoczy mu level po ostatnim sezonie i okaże się wystarczająco mocny na granie w podstawie.
Porównanie do Messiego trochę nie na miejscu, bo to piłkarz kosmita.