La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

konto usunięte

0

Zastanawiam się dlaczego dużo osób jak pisze swój sklad na nastepny sezon pomija fatiego ? A znajduje się chociażby dembele? Dlaczego ? Bo jest starszy? Czy dlatego bo był droższy? Powinni grać Ci co mają lepsza formę a fati zdecydowanie nam wiecej dał w zeszłym sezonie .

7

@umtiti Ty już Umtiti się uspokój, bo nawet Pusi dał więcej w tamtym sezonie niż Ty i te Twoje szamańskie metody lecznicze.

0

@umtiti Pewnie dlatego, że Fati to nadal rezerwowy, jest wciąż za młody żeby wszystko ogarniał jako zawodnik 1 składu.
Dobry na zmęczonego rywala, ostatnie 30 min.

0

@umtiti Dembele gdyby nie kontuzje dałby więcej. Liczymy na to że skończą się u niego kontuzje, Fati to jeszcze nie poziom na 1szy skład.

konto usunięte

0

@RosjaninBut no szkoda, że nie raz nam mecz ratował to nie rozumiem dlaczego nie miałby grać od początku. Mówisz że jest za młody a zobacz Messi jak szybko grał w 1 składzie.

konto usunięte

1

@Zoker muszr zmienić w końcu ten pseudonim bo już za często dostaje taką odpowiedź zamiast na moje pytania ;d

0

@umtiti Może grac od początku i pewnie będzie czasem wystawiany w podstawie.
Ale planując kadrę, raczej powinno się go ustawiać jako rezerwowego.
Nie można go jeszcze tak mocno eksploatować, chłopak raczej chudy.
Do tego w wielu momentach przygasał, nie zawsze było tak że dawał radę.

Nie wiadomo, może skoczy mu level po ostatnim sezonie i okaże się wystarczająco mocny na granie w podstawie.
Porównanie do Messiego trochę nie na miejscu, bo to piłkarz kosmita.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?