2

@karci0 Messi przecież nie gra już w PSG

2

@Kidd W Fifie czasem tak jest, że po prostu musisz stracić bramkę i co byś nie robił, twoi piłkarze będą się motać z piłką a rywale napierać.
I tutaj taka sytuacja, piłka miała wpaść do bramki i koniec, nie było innej opcji a chłop nawet jakby złapał piłkę w ręce, to by się zatoczył i wpadł do bramki.

2

@FcPortoFan1999 Mam poważne obawy, że Bayern i ta by to spieprzył

0

@FcPortoFan1999 Musieliby dać walkowera za wbiegnięcie kibiców na boisko a potem Bayern musiałby wygrać 5 meczów a Bayer wszystkie przegrać

8

Nie wiem, może Oriol dostał zapis do umowy, że będzie grał w określonym wymiarze, albo próbują grać na jego wartość handlową.
Ale patrząc po tym co on na boisku robi, to wsadzenie w jego miejsce byle kogo z młodzików nie obniżyłoby jakości gry, a z większą pewnością by podwyższyło.

8

Nie mogę patrzeć na Oriola. Dobrze, że Cadiz nic nie ogarnia, bo gość tak asekurował Roberto, że groźniejszy rywal już by w naszym polu karnym był, zanim ten leszcz by ogarnął, gdzie jest piłka.

2

Yamal to jak rozumiem na odzyskanie pewności siebie, bo dość słabym meczu z PSG? Po co go katować dodatkowe minuty.

4

@FcPortoFan1999 A taka co ją boli głowa bez powodu

1

Felix zasadził taką bramkę, że aż Iza łeb wybuchł

1

@Kuba_1 No co jest chłopaki, sto do zera, gracie dalej?
Kur*a Mateo, my mamy po 9 lat

9

@Trojanek23 Odstępstwo od normy nazywa się odchyleniem a nie zaburzeniem.
Zaburzenie to nieprawidłowość funkcjonowania jakiegoś organu, zaburzająca pracę organizmu.
Homoseksualiści nie różnią się od heteroseksualistów, wszystkie ich organy pracują dokładnie tak samo.
To, że w jakiś sposób jest to uwarunkowane nie sprawia, że jest to zaburzeniem.
Nikt nie nazywa wybitnie inteligentnych ludzi zaburzonymi, ludzi o niebieskich oczach też tak nie nazwiesz a jest ich maks 10% populacji świata.
Co więcej - rudych też nikt nie nazywa zaburzonymi, a jest ich mniej niż homoseksualistów.
To co robi Bosak to szafowanie pojęciem w celu pejoratywnym i jest błędne, używając wyznaczników Bosaka do określania "zaburzeń" można równie dobrze powiedzieć, że bycie tobą to zaburzenie, bo strzelam, że mniej niż 0,1% populacji świata chciałaby mieć taki nick.
Ale czy możemy powiedzieć, że jesteś zaburzony, bo twój mózg wygenerował ci taki nick? Nie, a według Bosaka normalny człowiek jest zaburzony, bo jego naturalna charakterystyka jest inna i mniej popularna.

0

@Trojanek23 Zaburzeniem czego?

0

@mekston Chłopie, nawet nie chce mi się dalej dyskutować, bo już zszedłeś na próbę łapania za słowa i udowadniania racji w oparciu o gierki słowne i trywializowanie.
Niech ci będzie, Mbappe totalny mental, Zidane i cała prasa w 2020 się myliła, wszyscy się mylą, Mbappe jest świetny i dzięki temu jako najlepszy piłkarz świata poprowadził drużynę do wielokrotnych zwycięstw w europejskich pucharach, gdzie zawsze w tych finałach błyszczał i strzelał mnóstwo bramek.

PS. Wiem, że nawet nie sprawdzisz, ale Mbappe tylko raz w karierze zdobył bramkę w swoim ostatnim meczu LM danego sezonu.
Ciekawe, czemu przez te 6 lat nigdy nie okazał się najjaśniejszym punktem swojej drużyny, gdy odpadali z pucharów. Choć pewnie dla ciebie to wina kolegów z drużyny, Messi i Neymar byli widocznie za słabi.

0

@mekston Ale co ty porównujesz xD PIerwszy mecz LM jest czystą kartą, drużyny często nawet nie otwierają się na taki mecz i grają bezpiecznie, potem już jest wóz albo przewóz, tracisz bramkę i robi się stres, a dołóż sobie do tego mecz wyjazdowy.

0

@mekston Ale kogo obchodzi ile strzelisz bramek? Co mają bramki do mentalności? Mentalność polega na tym, że masz strzelić tą jedną która da ci wygraną gdy masz nóż na gardle.
Suarez też strzelał mnóstwo bramek a jak jechał na wyjazd ligi mistrzów to nie trafił żadnej od 2015 roku.

0

@mekston Tak tak, Mbappe żelazna psychika bo strzela wszędzie, dwa mundiale dobrze mu poszły, co dalej? Jak tam ciągnięcie PSG mu idzie? A no nie idzie bo w kazdym sezonie ma kluczowy mecz którego nie dźwiga.
A może powiesz jak mu dzisiaj idzie? Pewnie dźwiga PSG na barkach?
Nawet Zidan po odpadnięciu z euro krytykował zachowanie Mbappe, ale niech ci będzie, gość jest mentalny bardziej od Ronaldo.

A co do United, to zgadnij czemu w pierwszym meczu bez stresu strzelił dublet a jak pojawiła się presja awansu to jakiś Fred nim podłogę wycierał?

2

Byłem na 100% pewny, że taka parówa będzie celebrować jakby strzelił. Barca dała mu wszystko, on jej nie dał nic a teraz jeszcze zachowuje się jak świnia, którą bez wątpienia jest.

0

Ten komentarz xD Jeden typ się coś spuszcza nad młodymi a nawet nie wiadomo o kim gada, drugi myślał, że o młodych i sprawnych z Barcy a się okazuje, że to w PSG jakieś wielkie młode talenty są xD

3

W obawie przed tym co Xavi może zrobić na drugę połowę to napisze już teraz, że jest dla mnie abstrakcją jak jeszcze godzinę temu wszyscy rozmyślali czego to nam PSG nie zrobi a teraz się oburzamy, że tylko 1:0 prowadzimy a nie 3

1

Zemsta Raphinhi za pamiętne 1-0

0

Raphinha IQ 0 a Yamal 200 ale kilo kupy w majtkach

0

Kamera takie ujęcie na bocznego zrobiła, że przez chwilę myślałem, że im tam karzeł sędziuje xD

0

@mekston Nie żartuj xD Przecież gość jest psychicznie miękki, zobacz jak się zachowuje gdy mu nie idzie, przypomnij sobie jak się zesrał przed kluczowym karnym na Euro, albo obejrzyj powtórkę półfinału z City gdy został tak stłamszony, że odechciało mu się grać. Na czym ty opierasz zdanie o tym, że gość ma mocną psychikę skoro jego stłamsić potrafił nawet trzeci skład Manchesteru United?

0

Zaskakujące, że Roberto się wykartkował a ja kojarzę jego obecność tylko z meczu z Napoli

0

@mekston Najlepszość się udowadnia wynikami a nie poszczególnymi cechami. Te cechy posiada też Vinicius.
Natomiast jeden i drugi nie mają zbyt mocnej psychiki.

0

@Encore Fart? Spalony był pokazany zanim w ogóle do faulu doszło, a gdyby nie było spalonego to i faulu by nie było.

0

@spyke Zagrożenie to jest jak zagrozisz bramce, a nie pokiwasz się przed polem karnym a potem tracisz piłkę.

2

Są na boisku dwie drużyny a na trybunie sławny zawodnik.
Zawodnik grał dla obu drużyn z czego dla drużyny A grał 2 lata i niczego nie wygrał a dla drużyny B grał 5 lat, zdobył złotą piłkę, wygrał LM, dwie ligi i superpuchar.
Pytanie za 0 punktów: Dla której drużyny ten zawodnik jest legendą.

0

A u PSG skrzydła funkcjonują? Zero zagrożenia, Dembele gubi każdą piłkę, Mbappe nie daje rady nawet wejść w pole karne. Więcej zagrożenia zrobił Asensio strzelając ze środka.

0

I będzie tak, że u nas ktoś zaraz dostanie żółtą kartkę za smyrnięcie po plecach żabojada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?