Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I ten łysy pajac nie zobaczył tego faulu?
1
Pierre Gasly na trybunie, i życzę PSG, żeby im poszło jak ich wiernemu kibicowi.
4
Dalej problemy z długimi piłkami, cała linia ataku ruszyła, czekała tylko na lagę.
2
Mógł lobować i jeszcze wywalić Donnamammę a ten zrobił nic.
0
Ok, jak na razie dobry Dembele nam się wylosował.
1
@MiloszFCB1899 Mam nadzieję, że ten nie trafiający na pustaka.
0
Tam nie było faulu? Jak dla mnie Yamal dostał w ryj
5
@Kozinho. Przecież Mokebe to ma na koncie jak na razie 100% odpadnięć we frajerskich okolicznościach. Przewalił nawet z (dosłownie) trzecim garniturem P O T Ę Ż N E G O Manchesteru United.
1
@barteq Dobrze znam Real, nigdy nie wygrali na Ethiad a w ostatnich dwóch meczach stracili tam 8 bramek.
9
Czyli City na wyjeździe, osłabione kadrowo, w ostatniej chwili wypadł im najważniejszy zawodnik i wyciągają 3:3 a teraz Real jedzie do nich, na stadion na którym nigdy nie wygrali meczu a w ostatnich 2 latach dostawali tam po 4 bramki na łeb.
0
@IronSanHybrid Typie xD
0
@IronSanHybrid Tak, nas szczęście takich jest stosunkowo niewielu, dlatego nikt nie daje waznych spotkań o 18.
0
@IronSanHybrid No nieźle tam mamy, jak kończysz pracę o 16 czy 17 a masz jeszcze obowiązki domowe czy np. dzieci to o 18 nie obejrzysz meczu.
Właśnie dlatego mecze ważnej części LM zawsze są wieczorem a nie o 18.
2
Real ma przewagę psycvhologiczną? xD Dostali 3 bramki przed własną publiką
0
@IronSanHybrid Czyli, że piłkę nożną oglądają same dzieci? Bo dorośli ludzie o 18 to mają mało czasu na oglądanie meczu.
1
@IronSanHybrid A kto by to o 18 oglądał?
0
"W drugiej połowie real nie jest tak groźny".
A w pierwszej był?
0
Haaland i Lewandowski w jednej drużynie, to mecz zamieniłby się w pinball.
0
Real 100% strzałów to jakieś kiepy prosto w bramkarza. Że z tego 2 bramki wpadły po rykoszetach to jest nieśmieszny żart.
0
@Amidamaru Ale Ernesto już nie gra od wielu lat.
0
@prokofiew Problemy zdrowotne
4
Sędzia dobrze zaczął, ale stracił panowanie nad tym meczem. Bellingham bez kartki, potem kartka dla zawodnika City za jakieś muśnięcie dłonią po plecach i nie zauważenie wcześniejszego faulu Bellinghama.
2
Czysty odbiór, Bellingham to anglik jest? Jak on w tym Birmingham przeżył?
0
@TheNekro94 No a słyszę jakby Real grał tu masterpeace a City to jakaś drużna z drugiej ligi o której w sumie nic nie wiadomo i nie ma co powiedzieć.
2
Real nie gra nic dobrego, trafiły im się dwa fajasny po rykoszecie, akcji składniejszej nie zrobili poza lagą. Stoją teraz autobusem i jedynie polują na kontry a City gra.
Komentatorzy nieprzestają pieprzyć o zawodnikach Realu, jakby City na boisku nie było. A jak już coś o City powiedzią, to powiedzą co powiedział Guardiola o danym zawodniku Realu.
0
@pt9 Próbuje każdy w każdym meczu, są słabsze defensywy niż ta City. Ile takich bramek widujesz?
0
@clyde Tak tak, ostatnio tak włączyli od 80 minut pakt z diabłem, że wdupili 4:0
9
I powiedzcie, że to nie jest drużyna farta.
Jakie jest prawdopodobieństwo bramki po kapciu który odbił się rykoszetem?
Jaka jest szansa, żeby strzelić 2 takie bramki w 3 minuty?
3
Się Real przyzwyczaił w lidze, to teraz nie wiedzą jak grać jak sędzia im nie gwiżdże każdego kontaktu.
2
Bellingham ma talent, ale on charakterem idealnie pasuje do Realu. Tak obślizgły typ.
Kładzie się i macha łapami, potem ma przywilej korzyści a on dalej macha łapami. Sędzia powinien im akcje zatrzymać jak tak badzo chciał.