Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
0
@Szmulek Zważywszy na to, że większość straconych bramek to były indywidualne błędy naszej obrony.
W drugą stronę, rewanż należał do nas, całkowicie ścisnęliśmy PSG, jedyną bramkę jaką zdobyli to po kontrowersyjnym i niesłusznym karnym. Nam natomiast sędzia nie dał karnego po nieudanej interwencji Navasa, nie powtórzyli nietrafionego karnego, mimo że Di Maria za wcześnie wbiegł w pole karne i zgarnął piłkę po paradzie.
A największą przeszkodą była indolencja strzelecka, bo jak dobrze pamiętam, sam Dembele miał 6 setek i wszystkie piłki wysłal w trybunę.
No ale mit Mbappe wiecznie żywy. Gość potrafi zrobić robotę, ale też bardzo łatwo jest go wykluczyć z gry, w tamtym rewanżu zrobił to Firpo grający na nie swojej pozycji.
1
@budel17 Jakoś tak będzie. Chyba że Barcelona wygra LM w tym sezonie, to wstawiam własny ryj
8
5 lat, 3 miesiące i 17 dni.
Tyle czasu zajęło mi ustawienie awatara na portalu xD
W międzyczasie zdążyłem nawalić ponad 9600 komentarzy i obejrzeć z wami pewnie koło 350 meczów Barcelony
0
@Ziemny No jak to jest popularne wydarzenie, zwłaszcza medialne, to gratka dla hakera. Nie wiem jak do ataku doszło, czy atak był typu man in the middle, czy był to atak bezpośredni na komputer. Bo równie dobrze to ten zaatakowany gracz miał podatny komputer a EAC był tylko drzwiami do gry.
Opcji jest dużo, ale nie zmienia się nic - dużo hakerów chce po prostu być zauważonych, często robią złośliwe ataki bez żadnego celu materialnego.
To zawsze tak działało.
0
@Borneo Niestety nie. Sesja z wariografem trwa wiele godzin, poza tym nie może być przeprowadzana w formie takiego show, bo wyniki byłby nieprawidłowe.
0
@Ziemny Nie jest czymś innym, luki bezpieczeństwa istnieją w absolutnie każdym programie i jeżeli taki program ingeruje w system (czyli jest wywoływany z prawami administratora) to może stać się wektorem ataku hakerskiego.
A jakie to znaczenie, czy to jest gra czy jakiś inny program? Dla komputera program to program.
0
@takisobiektos Nie idzie, to zawsze tak było. Różnej maści programy zawsze mają luki bezpieczeństwa, hakerzy wyszukują a producenci łatają i nie ma tu żadnego aj-waj.
Przykładowo rok temu moja spółka stała się ofiarą ataku ransomware, gdzie wektorem ataku wirusa była luka w Windows Defenderze.
Z innych ciekawostek, np. partacze z CD-Projektu stworzyli bardzo groźną lukę bezpieczeństwa przez literówkę w kodzie, bo z pośpiechu nie dopisali jednej cyferki do pętli bezpieczeństwa, przez co Cyberpunk mógł uruchomić szkodliwy kod na prawach administratora (modderzy znaleźli ten błąd w chwile, ale CDPR patcha wydało pół roku po tym, jak fani sami naprawili im kod).
8
Najlepsze: Barcelona
Najgorsze: Przerwa na te gówno-kadry, po których zawsze wracamy bez formy a i pewnie z kilkoma kontuzjami.
9
Molina wszystko zepsuł. Bramka nic by nie zmieniła, dla nas fajnie bo Roque by sobie statystykę nabił a tak my nie mamy bramki a oni Moliny na następne mecz.
0
@dafik85 Z drużyną która jest 1 punkt nad strefą spadkową.
1
@michal26 Czemu kontuzja? Wystarczy że skurczów dostał.
3
Simeone jednak zniszczył ten mecz swojej drużynie. Mecz z Interem ich wymęczył a teraz zamiast spokojnie wyjść i utrzymać poziom całe spotkanie, to się zakatowali przez 30 minut i teraz wyglądają, jakby chcieli się poddać.
0
Komentator: Llorente musi zagrać precyzyjnie
Llorente: *wykopuje piłkę w trybunę*
0
Ter Stegen podaje do Roberto i robi się syf. Czy istnieje bardziej ikoniczne duo?
0
Żółta? To jest czerwona, spóźniony o dwa dni wjazd wyprostowaną w kostkę.
3
La Bamba w pigułce.
Kiedyś: Valverde to gówniany trener bo tylko kuca i w ogóle nie jest z drużyną, patrzcie na Simeone jak on żyje meczem.
Teraz: Xavi to debil, się rzuca przy tej linii i dostaje kartki, patrzcie na Simeone jaki spokojny
6
@aldewir Tyle to wiem, ale nie mam pojęcia co oznacza zlać się dla kolegi. Podlaski język powinien zostać wymazany.
0
@Technik Co zrobił?
0
@Firestone Materace też nie i pójdzie gdzieś dalej
1
Nie rozumiem czemu Felix się nie cieszył z bramki.
Klub się na niego wypiął, kibice gwiżdżą a ten jakiś szacunek okazuje.
0
Co jest nie tak z tą drużyną, że w obronie gramy na pełnym ryzyku, jakieś ekwilibrystyczne podania a jak przechodzimy do ataku to boimy się nawet na jeden kontakt zagrać czy zrobić dłuższe podanie niż na 4 metry.
0
@Matheu12 Różni się tym, gdzie to miało miejsce. I to jest największy idiotyzm obecnego sędziowanie - coś co nie jest faulem w polu karnym, w każdym innym miejscu boiska faulem już jest.
0
@zeko0 To jest szara strefa, teoretycznie wygrał walkę o pozycje, praktycznie wsadził mu nogę i wpadł ciałem z impetem. Ale jak dla mnie dobrze, że takich nie gwiżdżą.
0
Trochę jednak przykre, że nasz skrzydłowy Brazylijczyk, żeby minąć dwóch rywali potrzebuje interwencji boskiej
0
Sędzia jednak mógłby ogarnąć to grę łapami zawodników Atletico. Praktycznie każdy kontakt to szarpanina łapami.
0
@Sewren122 To nie było elektryczne podanie Ter Stegena tylko Roberto, który dał się przepchnąć jak chuchro.
1
@AxelF Jeszcze jakbym coś o Tusku napisał xD PiS to banda niekompetentnych... nie powiem bo mod usunie. Brak kompetencji na każdym możliwym polu wykazywali. Tak było chociażby z KPO, gdzie srali się, że nigdy nie chodziło o praworządność, bo Tusk dostał kasę a nie zmienił prawa.
A chodziło o to, że Morawiecki nie złożył wniosku o wypłatę środków xD
4
Komentarz usunięty
1
@Forsyth Dobra, już rozumiem z kim gadam.
Dobrze, niech ci będzie, pominęli wnioski bo nas nienawidzą i chcą zniszczyć, nie dlatego, że może te wnioski były gówniane.