0

@Bykunn Prawa lokatorskie są problemem, ale nie jest to problem w jakiejś niewyobrażalnej skali, że sprawy sądowe idą w miliony sztuk, z tego co mówili obecnie jest to 12 tysięcy, w skali całego kraju, milionów obywateli. To jest promil problemu.
Z resztą wszystko fajnie, posiadacze lokali boją się wynajmować. Tylko czemu w takim razie każda inwestycja jest skupowana przez kolekcjonerów nieruchomości, skoro boją się wynajmować?
Rozumiem, lokowanie kapitału, inwestycja. Tylko inwestycja w nieruchomości to najbardziej szkodliwa społecznie rzecz, którą należałoby ukrócić.

1

@Kozinho. A w gorących najwięcej komentarzy ma wpis o problemie mieszkaniowym, więc to chyba ty masz La bambę w wersji lite ;)

7

Obserwując zachowania ludzi w sprawie wczorajszego programu w KZ, dochodzę do wniosku, że siedzę tutaj z samymi krezusami co mają po 10 mieszkań.
Jak inaczej wytłumaczyć, że tak wielu ludzi w tak zażarty sposób broni praw milionerów?
Nie chciałbym nikogo oskarżyć o bycie chłopem pańszczyźnianym, czyli obecnie największym rakiem społeczeństwa, gdzie gołodupcy bronią praw milionerów.

1

@Faro Akurat bym się nie czepiał w tej sytuacji, bo mieliśmy dwie wymuszone zmiany w pomocy. Cubarsi to nie jest jeszcze zawodnik na pełne 90 minut, Christensen, Araujo i Kounde z kartkami.
Jak dla mnie to jednak prawidłowe zachowanie, bo to że chcieliśmy wygrać nie może w takiej sytuacji zaćmić, że remis lepszy niż przegrana.

1

@Fantastyczny Chłopiec Odrobinę mocniejsza od tej 4070 Super, nie wiem czy odczułbyś to w grach.
Ale ma trochę wyższy pobór mocy (25W) i mimo nazwy "slim" jest szersza o 46mm

1

@Fantastyczny Chłopiec Różnica na korzyść Asusa będzie, jest sporo mocniejszy, ale nie wiem czy ten wzrost mocy jest warty 1100 zł.

1

@BARCA1899Messi Bo on ma grać, ale się nie męczyć!

3

@Emhyr Lepszym chyba Iniesta. 35 bramek w 442 meczach Barcy i 13 bramek w reprezentacji.
A nawet kibice Realu chcieliby mu wręczyć złotą piłkę (choć głównie po to, żeby umniejszyć Messiemu).

1

@mekston zobaczymy od Japonii, jak wejdzie docelowy pakiet Redbulla

0

@AmigoBlancos Umówmy się, takie rzeczy się już działy i to był tak ważny temat, że nawet pies na to nie naszczał.
W tym samym meczu miałeś dokładnie taką samą akcję, Manzano przerwał grę Valencii, gdy ci mieli piłkę w polu karnym Realu. Wskaż kibica Realu który miał z tym problem.
To czemu nagle afera, że w drugiej połowie sędzia przerwał mecz w ten sam sposób? Jeszcze jakby zaczął gwizdać w momencie jak piłka leciała do bramki (nam tak w zeszłym sezonie zrobili z odgwizdaniem spalonego, którego nie było), ale tutaj to dośrodkowanie zostało wykonane po gwizdku.

0

@gordon7155 Z jednego meczu na nabijesz sobie 7 niesłusznych punktów.
https://www.fcbarca.com/115496-archivovar-bez-bledow-var-u-barcelona-bylaby-w-ligowej-tabeli-przed-realem.html
Masz artykuł o tym, stan na styczeń z ocen Archivo VAR.
A to tylko twarde przypadki, bez uwzględnienia jakby sobie Real poradził bez Bellinghama, który powinien dostać 2 mecze zawieszenia za brutalny faul choćby w meczu z Atletico a był jeszcze mecz chyba z Sevillą czy kimś innym, gdzie też powinien wyłapać czerwień, tak samo jak Nacho powinien dłużej siedzieć na trybunie, ale go cudownie wskrzeszono, bo nie urwał nogi rywalowi.

1

Czy się cieszę, że sędzia przewalił Real? Nie, bo pownien ich przewalić tak, żeby punktu nie wywieźli nawet. I powinni to powtórzyć przynajmniej jeszcze ze 3 razy, żeby wyrównać to, co im sędziowie dali.
Okradli w brutalny sposób Almerię z wygranej, okradzenie ich z 2 punktów to niski wymiar kary.
I niech płaczą i skamlą, są liderem ligi tylko i wyłącznie dzięki sędziom.

6

Vinicius i Bellingham powinni dostać po czerwonej za ataki na piłkarzy.
Ale znając życie nawet ta czerwona którą dał zostanie anulowana

8

Nie wiem czy Vinicius był na spalonym, ale Joselu co szarżował na bramkarza przeszkadzał nie mniej niż Ferran gdy mu piłka przelatywała kilka metrów nad głową ;)

0

@Benz Jak nie zasłużył, to nie pierwszy faul gdzie wlatuje od tyłu w gościa bez piłki a teraz jeszcze mu kolanem kopa sprzedał w udo nogi postawnej.

0

Kolejny raz wlatuje w zawodnika bez piłki, sprzedaje kopa kolanem w podudzie i się pluje do sędziego, czemu kartkę dostał xD

0

Dlaczego ręka? Przecież tak się przyjmuje piłki na Copacabanie

3

@MesQueUnClub96 Też tego nie znoszę. Sprzedali diabłu duszę.
Z nami to ogóry ze strefy spadkowej robią żelazną defensywę jak Włosi za najlepszych lat. Każdy jak w zegarku, zero wylewów, zatrzymają każdego.
A Real to ma takiego farta, że w finale ligi mistrzów bramkarz potrafi przy wyrzucie piłki trafić prosto w napastnika a piłka odbije się do bramki.

1

@norbi77 To jest statystyka wynikająca z historii. Jeżeli jest 92% oznacza, że w przeszłości 8 razy na 100 ktoś nie trafił z tej pozycji.

0

Coraz bardziej mu się podobają takie zagrania.
I dobrze, podaje piłkę prosto w ręce bramkarza.

0

Gdzie kartka dla Carvajala? Faul taktyczny pod własnym polem karnym.

0

@DiscoCzareQ Gdyby takie faule gwizdali, to Real miałby przynajmniej 3 punkty mniej a my 3 punkty więcej.

1

@panczo Czekaj, jeszcze 50 minut gry. Gil jeszcze zrobi remontadę.

0

@DiscoCzareQ Ale w sensie, że żółta dla Pepelu, za to że nie zszedł z drogi Viniciusowi czym stworzył zagrożenie wybicia palca dłoni?

1

Zaskakujące, Carvajal nie udawał kontuzji po zawinieniu bramki?

1

Brawo Real, świetna asysta

0

Zasadniczo każdy kto zna te pseudo dokumentalne serialne Netflixa powinien nie wpuszczać ich ekipy na stadion.
Film o Viniciusie produkcji Netflixa brzmi jak jeszcze większe odklejenie, niż Drive to survive, gdzie każdy kierowca się na nich wkurza, bo kreują konflikty albo manipulują nagraniami, żeby kogoś oczernić albo zrobić z niego tego złego.

1

Oho xD Ostatnio faulu nie było jak my traciliśmy bramkę, bo napastnik podstawił nogę a potem rękami popchnął naszego obrońcę, teraz Ćwiąkała widzi oczywisty faul

2

Analizuje moc drzemiącą w bolidzie Redbulla.
I to jest niemożliwe.
W skrócie: Praktycznie nie zużywają opon.
Szczegół: 56 okrążenie Maxa trwało 1:34.923, 41 okrążenie trwało 1:34.667
15 okrążeń różnicy na softach a degradacja spowolniła Maxa o jedynie 0.25 sekundy.
Ostatni stint Max utrzymał praktycznie stałe tempo na dystansie 20 okrążeń na softach.
Jedynie Sainz potrafił zadbać o ogumienie, bo jego hardy (czyli opony o niższej degradacji) straciły 0,35s na przestrzeni 15 okrążeń, reszta stawki (przypomnę, jeżdżąca na hardach) straciła 1-1,5 sekundy.
To jest przepaść i deklasacja.

1

Punkt 2. nie wiem do czego służy i jak ma być stosowany.
Punkt 3. no super pomysł, tylko nie trzeba było niczego zmieniać, bo taki istnieje od dawna. A jak się nie egzekwuje istniejących przepisów, to wprowadzenie nowych w niczym nie pomoże.
Punkt 1. Zasadniczo sam zamysł jest ok. Tylko jak wyżej: Dziś można karać za dyskusje a gadać powinien jedynie kapitan. I co to zmienia, skoro taki Vinicius potrafi z pianą na pysku polecieć na sędziego i się do niego drzeć i nie dostać kartki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?