0

@nowy19pl Mbappe ma zastąpić Rodrygo? Przecież Mbappe gra na pozycji Viniciusa i nawet nie będzie rozmowy, żeby zmienił stronę. To Vinicius będzie musiał iść gdzieś indziej albo będzie grał Rodrygo. I podejrzewam to drugie, bo Vini nie umie nigdzie indziej.

0

Czyli jak unikasz nogi rywala i ją lekko zahaczysz to zasługujesz na drugą żółtą i wylot z boiska.
Ale jak jesteś pierdołą, poślizgniesz się i wlecisz korkami w achillesa to nieszczęśliwy przypadek

1

@ObiwanKenobi Alkohol ma jeden cel - zatruć organizm. To powoduje uzależnienie, upośledza rozwój a jedynym skutkiem zażywania alkoholu jest uszkodzenie organizmu. No zgadnij czemu nie można go sprzedawac.
Energetyki podobnie, choć to akurat już większy wymysł władzy która go wprowadziła.
A tabletka ma jeden cel i tylko MOŻLIWE skutki uboczne. Dwa powyższe jedyne co robią to szkodzą, tableta ma inny cel i nie gwarantuje problemów.

Co mnie obchodzi ile razy 15-latka współżyje? To jest antykoncepcja awaryjna, jej zastosowanie jest tylko w przypadku - jak nazwa wskazuje - awarii, gdy z jakiegoś powodu innej nie użyto bądź nie zadziałała (np. pęknięty kondon).
Jak wspomniałem, nie wiem jak ty widzisz, by regularnie stosować tak drogą tabletkę.
Tak, cena jest różna, są dwa środki i jeden jest tańszy a drugi zależnie od apteki może kosztować od 100 do nawet 150 złotych, w sieci aptek DOZ kosztuje 120.
To jest zależne od czasu, droższą można stosować do 5 dni od stosunku, tańszą do 3 dni.
Tylko ustawa zakłada dopuszczenie do obrotu bez recepty tego droższego, więc nie wiem po cholerę sprawdzasz ceny czegoś o czym nie rozmawiamy.
Ale przecież czytałeś, to wiesz.

A jak nie wie czy jest w ciąży, to jak już ci tłumaczyłem, nie będzie wiedziała dopóki się nie dowie a przez ten czas będzie stosować masę rzeczy, których kobieta w ciąży nie może stosować.

I tak, to jest katozamordyzm, czemu sprzeciwia się temu tylko prawa strona? Bo w ich pustych łbach to jest tożsame ze środkiem poronnym czyli aborcją.
Masz to w wypowiedziach Mentzena czy wszystkich wystąpieniach w sejmie.
Nie istnieje inny powód, bo jak ci tłumaczę od kilku godzin: Na rynku jest masa środków szkodliwych, które można kupić w każdym wieku i sobie zaszkodzić.
I nikt nie płacze, że nieświadoma dziewczyna w ciąży może zaszkodzić płodowi jedząc niewłaściwy ser na kanapkach.

0

@RomanHoffer Ale jaka logika? Rok temu były cyrki z pisowskim bezładem. Zwrot podatkowy to jest twoja własna kasa z twojej pensji, jeżeli pracodawca rozlicza cię na zero, to nie dostaniesz zwrotu podatkowego, bo wszystko dostałeś w pensji.

1

@ObiwanKenobi No właśnie, na ciąże źle działa bardzo wiele środków, zarówno medycznych jak i nawet zwykłego jedzenia, co nie jest żadnym powodem zakazywania tych produktów czy wydawania Ibupromu na receptę, bo ktoś "może" być w ciąży.
Tabletka dzień po jest do stosowania tylko PO STOSUNKU. Memcen rzucił też gdzieś argumentem, że 15-latka może nie wiedzieć, że jest w ciąży, i bardzo dobrze, że może nie wiedzieć, bo środek stosuje się przed zajściem w ewentualną ciąże, a - nie wiem jakie ma Mentzen doświadczenia - ludzie w zdecydowanej większości przypadków doskonale wiedzą kiedy odbyli stosunek.
Dlatego zerowym argumentem jest "dbanie o zdrowie młodych ludzi", bo to zwykły fikoł maskujący katozamordyzm albo zwykłą ignorancję i nieodróżnianie środków poronnych od środków stosowanych przeciwko zapłodnieniu.
Podobne fikoły wczoraj robił PiS w sejmie, padały nawet argumenty, że dzieciaki będą łykać to hurtowo i wtedy będzie zagrożenie - łykać hurtowo tabletki, które kosztują 150 złotych od sztuki...

3

@ObiwanKenobi Zdajesz sobie sprawę, że w ciąży nie można stosować praktycznie większości środków medycznych?
Nie zasłaniajcie się takimi głupotami bo to tylko idiotyczny fikołek maskujący zwyczajnie ideologiczne pierdololo.
Jeżeli tabletka dzień po ma nie być dostępna dla młodych dziewczyn to i Ibuprom trzeba na receptę sprzedawać. Tabletki na gardło, syropy na kaszel i wiele innych też.
Więcej ci powiem, nie można kobiecie sprzedawać także jajek, surowego mięsa, sera feta, camemberta, sushi ani żadnych z owoców morza. Także niemytych warzyw i owoców nie wolno sprzedawać, bo co jak kobieta zje przed umyciem?
Kto dopuszcza sprzedawanie jabłek na wagę bez recepty? Przecież kobieta może być w ciąży i zagrozić płodowi!
A, no i nie możemy się ograniczać tylko do niepełnoletnich, przecież 30-letnia kobieta też nie będzie wiedziała, że jest w pierwszym miesiącu ciąży, bo to tak niestety działa, że na początku ciąża nie daje żadnych objawów.

No ale jakoś jeszcze przedwczoraj nikogo nie obchodził problem setek dostępnych substancji i środków szkodliwych dla płodu. I pewnie by się dalej nikt się tym nie interesował, gdyby do sejmu nie wjechał temat tabletki dzień po, która jest niemniej szkodliwa dla płodu niż choćby pseudoefedryna, którą bez recepty kupić można w każdym wieku, nawet na poczcie.

0

@RomanHoffer No to się ciesz, znaczy że w pensji dostawałeś tyle ile powinieneś. Prawidłowo rozliczany pracownik mający zakład pracy w miejscowości zamieszkania powinien dostawać właśnie taki zwrot (a czasem może być nawet -1 zł).
Sam tak przez wiele lat miałem, z tym że pracowałem poza miejscem zamieszkania, więc doliczano mi kilka kilka stówek za dojazdy.

0

@Kgorecki2500 Oczywiście, że kultura. Zgodna z poziomem odbiorcy tych słów.
Wczoraj kilkadziesiąt razy tłumaczono czym jest tabletka dzień po, jak działa i kiedy się ją stosuje.
Po czym wyskakuje Sławek, który miał temat w dupie, nie był na sali podczas pytań i wyskakuje z tezami o braniu tabletek będąc w ciąży czy po miesiącu.

0

@maroon To miałem na myśli, ostatnie wybory prezydenckie.
Ale co tu w ogóle porównujemy? Cała administracja prezydencka z Dudą na czele oraz rząd był niezadowolony z wyboru Bidena, podważając legalność jego wyboru.
Jak to się ma do oceny konkretnego działania politycznego? W ogóle się nie ma. Tusk skrytykował decyzje senatu, która jest szkodliwa dla interesu Polski, to samo robił rząd USA gdy role były odwrócone i to nasz rząd działał przeciwko interesom USA.
Tak wielka kompromitacja Tuska, że praktycznie każdy rząd na świecie tak robi, przecież to jest zwykła propaganda PiSu, wyciąganie wypowiedzi jakichś losowych osób, jakby wyciągnięcie wypowiedzi posła Brauna o Żydach było stanowiskiem całej Polski.

2

@Iniesta997 Sądzę, że na działalność twoich sklepów nie patrzy i nie komentuje kilkaset milionów osób, więc chyba słabo się porównywać do trenera jednej z największych drużyn piłkarskich świata.
A płaczą ci, którym się nie udało.

0

@maroon O widzę, że moderacje uwierało nazwanie kogoś głupcem bo nie zna historii xD
To nie jest to samo co gratulowanie Trumpowi, PiS mieszał się w wybory, opowiedział się za konkretnym kandydatem i wyraził niezadowolenie, że wybrano kogoś innego. To też było mieszanie się w sam proces wyborczy, bo w USA jest ogromna polonia (z resztą głównie dlatego Trump słodził Polsce).

Tusk natomiast zwrócił się bezpośrednio do senatu i senatorów republikańskich i skrytykował ich decyzje. Nie wiem czy jest w tym coś dziwnego, gdy władze USA wiele razy (i słusznie) krytykowały nasze prawodawstwo, gdy PiS chciał likwidować TVN czy wprowadzili sąd kapturowy.

0

@bartekvisca Przecież to może bo router z odbiornikiem światłowodu, wtedy nie wykorzystujesz WANu.

1

@Pawci023x Najwyżej nie będzie działać i tyle, trudno tu coś zepsuć.
Jedyne czego musiałbyś się wystrzegać, to podłączania do gniazdka opisanego jako "POE" bo ono jest pod napięciem i może uszkodzić, ale takiego nawet nie masz.

0

Komentarz usunięty

4

@macio_944 Zarówno skrajna lewica jak i prawica powinna zniknąć z przestrzeni publicznej, jednak lewaki mają jeszcze czasem przebłyski jak choćby w sprawie BK0%.
Natomiast o co chodzi z Konfederacją, to nie jestem w stanie zrozumieć. Nie wiem kto tam rządzi i odpowiada za pomysły, ale te pomysły są fatalne.
Kopiowanie narracji PiSu, która działa dobrze tylko dla PiSu? Powielanie i legitymizowanie kłamstw kreowanych przez PiS?
Teraz nawet sprawa CPK czy Intela, to już czysta paranoja, bo sami się pastwili, że czemu państwo dokłada Intelowi, żeby wybudował tu fabrykę a CPK to idiotyczny wymysł Kaczyńskiego do kradzenia publicznych funduszy.
A jak przyszedł Tusk i chce robić audyty oraz renegocjować umowę, to wajcha w drugą stronę i skomlenie, że zlikwidują CPK i uwalą Intel.
To o co im chodzi i czemu lewacy są bardziej konserwatywni w swoich poglądach niż zadeklarowani konserwatyści?

24

@Sawik_10 Dobre urojenie.
To nie atak na Amerykanów tylko republikanów, którzy zablokowali wsparcie dla Ukrainy.
Tylko idiota nie rozumie, że brak wsparcia dla Ukrainy oznacza porażkę, rozszerzenie ruskich wpływów i kolejne zagrożenia z jej strony dla Europy.
A to oznacza duży problem dla całego NATO.
Z resztą i dla USA to krótkowzroczna polityka, bo prędzej czy później dojdzie do eskalacji napięcia z Chinami. Wzmocnieni ruscy będą świetnym sojusznikiem Chin a przy trumpowej polityce USA zostanie sama.

0

@Pawci023x Teoretycznie bez znaczenia, praktycznie podłączasz do LAN.
WAN to gniazdo do podłączania internetu, to gniazdo oczywiście masz podwójne, ale dobrą praktyką jest podłączanie sprzętu lokalnego do gniazd lokalnych.

0

@michal26 Ale czy przypadkiem koncepcją audytu nie jest właśnie ocenienie, czy rzeczywiście taka potrzeba istnieje? Bo to, że 14 lat temu uważano, że potrzeba nie oznacza, że teraz warunki są takie same.
Biznes ma być opłacalny a warunków jest wiele, w tym choćby zmiany w polityce klimatycznej, bo chcemy czy nie, przecież od dawna jest wiadomo, że idziemy w stronę redukcji i już są zapowiedzi końca tanich lotów.
A zmian jest więcej, zmienia się też demografia, sytuacja geopolityczna, wiele parametrów które mogą sprawić, że to "wielce potrzebne CPK" nie zarobi na siebie ani grosza.

Masz już przecież sytuacje w kraju, gdzie nie oceniono ponownie warunków i wyszła kicha. Taka autostrada A2 na odcinku Warszawa - Łódź. Tam od samego początku potrzebne były minimum 3 pasy, bo ruch jest olbrzymi.
A czemu nie ma 3 pasów? Bo nie poddano ocenie warunków w trakcie realizacji projektu i autostrada została wybudowana z założeniami, że przez kilka dekad nie wygeneruje takiego ruchu, jaki generowała od pierwszego dnia istnienia.
Z resztą zobacz na przeinwestowanie Hiszpanii, ile autostrad, lotnisk, dworców porobili, przecież to wszystko potrzebne, tylko potem nikt nie używał.

Jeżeli zrobiliby najlepszy audyt jaki się da zrobić i wszystkie dane wskazywałyby, że w obecnych warunkach takie lotnisko nie ma sensu, to też byś twierdził, że muszą je wybudować bo musimy mieć takie lotnisko?

1

@RosjaninBut Ale audyty były zaplanowane zanim rozgorzała cała ta wojna o CPK.
To samo było z atomem na pomorzu, też było piszczenie, że łolaboga, likwidują elektrownie, choć nikt likwidować nic nie miał w zamiarze, a jedynie przejrzenie dokumentacji którą PiS stworzył.
I mają pełną racje, PiS nie ma ŻADNEJ wiarygodności i gdyby był na to czas, to nawet faktury za dostawy papieru toaletowego trzeba byłoby przejrzeć, bo też pewnie zrobili wałek.
Zaraz będziesz miał kolejną aferę, tym razem z likwidacją projektu SMR w Orlenie.
A wiesz czemu? Bo ABW kierowane przez rząd PiSu wydało negatywną ocenę projektu, uznali go za zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa.
A co z tą opinią zrobiło ministerstwo środowiska? Nic, 2-tygodniowy rząd wydał wszystkie zgody. Więc tu też trzeba będzie zrobić audyt, czy projekt tych SMR ma uzasadnienie, czemu ABW go odrzuciło i o co w ogóle chodzi, i znowu będziesz miał media zalane tym, jak to Tusk na zlecenie Niemców uwala polski atom.

Nie wierzy się PiSowi w nic co robią, bo oni nie mieli najmniejszego zainteresowania stanem państwa, oni mieli zainteresowanie swoim korytem.
Co było z Ostrołęką? Od 10 lat było wiadomo, że projekt się nie uda, dlatego rząd PO porzucił inwestycję, bo zmieniły się warunki rynkowe i Ostrołęka nie mogłaby działać.
Co zrobił PiS? Wydał 2 miliardy na zbudowanie Ostrołęki, która nawet jednego dnia nie pracowała i została rozebrana.
A modernizacja i rozbudowa energetyki? 60 miliardów złotych, tyle Polska dostała w ciągu ostatnich kilku lat z praw do emisji, kasa miała iść na modernizację i co?
Gówno, kasa zniknęła i nie zrobiono niczego.
Za to mógłbyś zrobić 1/2 wymiany infrastruktury, którą musimy wymienić do 2030 roku, nie dotknięto sprawy i inwestycja jest niedofinansowana.
Za to mógłbyś wybudować 2 elektrownie jądrowe, nie dotknięto tematu a teraz jest szukanie frajerów do współfinansowania.
Chore kontrakty wojskowe z Koreą czy kupowanie bez przetargu i konsultacji sprzętu, byle się pokazać. A gdzie są śmigłowce, które miały być w 2016 roku? Też nie ma, anulowali przetarg z Francuzami, mieli załatwić "lepsze na lepszych warunkach", do dziś nie mamy wielozadaniowych śmigłowców.

Tak można wymieniać bez końca, ale nie, z CPK jest inaczej, co nie?
Wszystko czego dotknęli zamieniało się w gówno, ale akurat CPK wyszło im perfekcyjnie a Lasek zmyśla?
Zmyśla, że nie było konsultacji społecznych? Bo jak zmyśla i były konsultacje, to ciekawe z jakim społeczeństwem one były, bo nie z polskim.
Zmyśla, że mają tam ogromny zarząd i zmyślone stanowiska, które nie wiadomo za co odpowiadały a brały ogromną kasę?
Zmyśla, że spółka CPK z niewiadomych powodów przelewała grubą kasę na jakieś parafie, choć nikt nie wie w jakim celu?
A wydatki marketingowe? W jakim celu wydano tyle pieniędzy na reklamy lotniska, którego nawet nie zaczęto budować?
Po co opłacali influenserów jak Świniarski? Skoro to taka świetna i strategiczna decyzja, to po jaką cholerę wydawaliśmy z budżetu państwa jakieś miliony na reklamowanie czegoś, co przecież jest takie świetne?

4

Nie wiem czy PO się ugięło czy po prostu taki był plan a ludzie łyknęli kolejny PiSowski spin (jakich wiele sieją od dawna).
Lasek zabrał głos w sprawie CPK i dość klarownie oznajmił, że nikt nie anulował projektu a prowadzony jest audyt wszystkich decyzji jakie podjęto.

I z tym w 100% się zgadzam i życzę sobie, by przeprowadzono audyt każdej jednej decyzji PiSu w jakiejkolwiek sprawie.
Już tyle co Lasek ujawnił pokazuje, że ten projekt by upadł na mordę pod PiSowskim zarządem.
Niegospodarność, trwonienie kasy, niekompetentne decyzje, brak konsultacji przy projekcie.
A to duży problem, bo to inwestycja bardzo mocno zależna od ekonomii.
Pamiętajcie, że oni kopiąc dziurę w ziemi założyli, że wydadzą na to 600 milionów. Już na etapie przetargu ich projekt dostał w ryj i podniesiono budżet do 800 milionów.
I to tylko po to, żeby w 2 lata koszt urósł do ponad 2 miliardów.
Końcowa wycena (choć pewnie nie do końca znana) już sprawia, że przekop mierzei nigdy się nie zwróci (bo nie zdąży nim się rozleci), a to tylko mały kawałek, wręcz jedynie narzędzie w ogólnej inwestycji regionalnej. Tyle, że ta inwestycja leży i kwiczy, mamy przekop który miał wpuścić łodzie do rozbudowanego portu w Elblągu.
No, tylko mistrzowie z PiSu tak zarządzili, że już po otwarciu przekopu oni wciąż się nie mogli dogadać, kto ma pogłębić rzekę i rozbudować port.
Czaicie? Główny cel tej całej hucpy, czyli port w Elblągu nie został tknięty bo nikt nie wie, kto ma wykonać ten etap projektu a rząd naciskał, żeby to samorząd dokończył projekt Kaczyńskiego.

No to skoro tak licha sprawa, za "skromne" 2 miliardy im się sypała, to jak widzicie wielką inwestycję w CPK?
Z resztą o czym my dyskutujemy, każdy chyba zna mema z panem Foglem (Fogielem?), że PIS nie zatrudnia ekspertów, bo ci nie chcą realizować ich wizji.
To nie jest żart, to są słowa rzecznika PiSu, dosłownie to powiedział w jakimś wywiadzie, narzekając, że PiS przejechał się na tym w kadencji 2005-2007, dlatego nie zatrudniają ekspertów bo ci nie realizują programu politycznego.

0

@Iniesta997 Jednym z powodów dla których ty czy ja jesteśmy randomami z netu a nie sportowcami walczącymi o najwyższe laury.
To jest inny poziom mentalny i coś, czego zwykły człowiek nie zrozumie. Celowe pchanie się w stresowe sytuacje, żeby się sprawdzić.
To jest jak dziewczyna biorąca łobuza, bo chce podjąć wyzwanie i go zmienić na lepsze, tak trenerzy też patrzą na takie topowe kluby w tym na Barce, bo to wyzwanie poprowadzić takie zespół.
Oczywiście, tłuste koty na to nie pójdą, taki Pep nie ma powodu tu przyjść, bo może więcej stracić a zyskać niewiele, ale jest dużo trenerów, którzy potrzebuja się pokazać, coś udowodnić i ich nie zniechęci mówienie, że tu jest presja i stres.

3

Andrzej Duda w Kanale Zero mówił, że jaki to on nie jest ugodowy i nie dąży do spięć.
Tymczasem mija 1,5 miesiąca od kiedy powołano nowy skład PKW który nie może pracować, bo prezydent nie odebrał tych powołań.
Ewidentnie znowu przeciąga terminy czym destabilizuje działanie państwa.
Po co? Nie wiem, może chce, żeby pisowskie PKW klepnęło subwencje dla partii-matki, bo to co odwalili w kampanii wyborczej oznacza brak kasy dla PiSu na ten rok?
A może po prostu bawi się kosztem obywateli i chce sabotować wybory?

Kadencja PKW kończy się 150 dni po wyborach, ale nie trzeba czekać do końca kadencji i można ich powołać wcześniej.
150 dni wypada na drugi tydzień marca.
I tu pojawia się problem, bo w pierwszym tygodniu kwietnia są wybory samorządowe a w czerwcu wybory do europarlamentu.
To oznacza, że nowe PKW będzie miało tylko 3 tygodnie, żeby wdrożyć się do pracy, ogarnąć bałagan i przygotować wybory.
Polityczne zabawy Dudy mogą skończyć się wielkim chosem a w krytycznej sytuacji nawet unieważnieniem wyborów, pytanie czy obecne PKW w ogóle cokolwiek robi, bo jeżeli serio chcą sabotować państwo byle Tusk dostał po dupie i nie trwają żadne prace nad przygotowaniem wyborów, to mamy problem.

4

Pan Wilk to jednak ma fatalny chłopski rozum.
Nie istnieje obrona przeciwlotnicza, która jest w stanie powstrzymać zmasowany atak, nawet wspomniany przez niego Iron Dome nie potrafi zatrzymać wszystkich rakiet Hamasu, gdzie mówimy o sprzęcie składanym z gówna za garażem.
Jeden port lotniczy może być dowolnie obstawiony, jest najprostszym do wyłączenie elementem.
Dlatego CPK nie będzie NIGDY obiektem strategicznym do obrony Polski. Zwłaszcza, że w linii prostej do granicy Białorusi jest 180 km.
Koncentracja sprzętu w jednym miejscu to strata całego sprzętu jednym atakiem.
I mamy tego żywy obraz na Ukrainie, gdzie nie ma już praktycznie lotnisk a wojsko wykorzystuje rozsiane lotniska drogowe.

CPK w aspekcie militarnym jest wyłącznie kwestią hubu dla działań NATO ale nie w konflikcie bezpośrednim na terenie Polski.
Dywersyfikacja i rozłożenie sił, tego potrzebowalibyśmy do obrony naszego kraju.
Czyli utrzymanie i przystosowanie lotnisk lokalnych i rozbudowa sieci lotnisk polowych/drogowych.

0

@Gaz Pep miał świetnych zawodników na start swojej kariery. Musiał tą kadrę uformować, ale jego głównym problemem było to, którą gwiazdę wywalić.
Xavi akurat nigdy nie stał przed dylematem, czy wywalić Ronaldinho czy nie.
A Enrique to według mnie miał więcej szczęścia niż umiejętności, niestety słabość jego warsztatu przyćmiła klasa zawodników i wyniki.
Miał w skłądzie Xaviego, Iniestę, Messiego w top formie, Neymara w top formie, Suareza w prime, Alvesa, Mascherano, Albe w top formie, jeszcze biegającego Busquetsa.
Zbrodnią jest to, że z taką ekipą w takiej dyspozycji my w 2015/16 odpadliśmy z gównianym Atletico w 1/4 a w 16/17 musieliśmy robić remontade z PSG i odpadliśmy po gównianym meczu z Juve.
Gdyby Lucho dziś rządził, nie sądzę, żeby mu lepiej poszło niż Xaviemu.

2

@Matan_Zajcev Tylko skończony idiota może twierdzić, że media pokroju TVN czy GW to to samo co media prawicowe + TVPiS.
Przed 2016 nawet TVP grzało tematy głośne.
Wszystkie media grillowały rząd PO, niektóre bardziej, inne mniej, ale robiły to wszystkie. Dużych afer nigdy nie pomijano a politycy partii rządzącej musieli wić się na antenie.
Warto wspomnieć, że ostatnia z afer rządu PO, afera reprywatyzacyjna, której PiSowcy potem chętnie używali, nie została wykryta przez żadne frondy, niezależne i inne prawicowe szmatławce.
To przecież PO-wska Gazeta Wyborcza przeprowadziła śledztwo, wykryła i bez wahania nagłośniła tą sprawę.
Potem przez 8 lat z ŻADNYCH dużych mediów związanych z PiSem nie usłyszało się ani słowa krytyki rządu.

Inne prawicowe media, nawet te oddzielne od PiSu też są śmieszne.
Choćby szmatławiec pana Tomka Sommera, który hucznie grzmiał, że Konfa jest rzadko zapraszana do TVNu a jak już są, to negatywne materiały o nich powstają, że to nie są wolne media.
A jego "wolne medium" w ogóle nie rozmawiało z przeciwnikami politycznymi.

3

Czemu zespoły przy odwołaniach nie powołują się na casus Viniciusa, czyli anulowanie kary "bo tak"?

4

@Saviola88 Seria i tak potrzebuje zmiany, ostatnia część była już kompletnie bez pomysłu i na siłę zrobiona.
Kobietę też mogą wsadzić, bo czemu nie? To nie jest film historyczny tylko bajka dla dzieci jedynie bazowana na pewnym okresie i to też w bardzo luźnej formie.
Tylko tyle, że najpewniej z kobiety nie zrobią szalonego pirata zawadiaki, a nudną, patetyczną postać która będzie godnie reprezentować płeć.
Czyli będzie tak charyzmatyczna i ciekawa jak Orlando Blum czy ta dwójka z ostatniej części, czyli w ogóle.

1

Sędzia za mało doliczył. Teraz będizemy musieli grać dopóki Real nie strzeli :(

1

@natanvip Za to grają w większym składzie niż rywale. Byliby daleko za Gironą gdyby sędziowie im wyniku nie dawali a tu mówimy tylko o bezpośrednich błędach przy ocenie bramki.
Jakby doliczyć, że Bellingham powinien przynajmniej 4 mecze nie grać przez czerwone kartki, to byłoby więcej punktów straty.

0

Ale w sumie dobrze gadają. Atletico dziś ma Real a w środę Bilbao w CDR. Tymczasem Athletic grał w piątek, więc mają 2 dni odpoczynku więcej a to bardzo fizyczna drużyna.
To może być powodem dzisiejszej nikłej intensywności gry Atletico, PK jest dla nich obecnie ważniejszym pucharem bo na mistrza szans wielkich nie mają a LL z niewiadomego powodu nawet nie chciała z nimi rozmawiać o przeniesieniu meczów, co jest standardem przy takich sytuacjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?