0

@Faro Gówno nie rzuciło, graliśmy w 10 osób. Dopóki Araujo był na boisku to ich punktowaliśmy i nic nie potrafili zrobić poza podejściem pod pole karne i stratą piłki.

1

@Krisgum Nie, to nie działa na wytworzone przedmioty. To skalowanie dotyczy tylko znajdowanych rzeczy, które będą dostosowane do twojego poziomu w momencie znalezienia. Sprzęt wiedźmiński ma stały poziom, ale ma dużo wyższe staty niż reszta rzeczy, więc coś na 10 poziom będzie użyteczne do 25 poziomu a potem przerabiasz na wyższy model.

0

@mekston Absolutny upadek zespołu

1

Lando Nowins awansował do Lando Onewin

2

@mekston Jeszcze 6 punktów Alpine i wyprzedzą potężnego Bearmana

10

Jak ktoś twierdzi, że Premier League to najbardziej wyrównana liga, to gówno wie o piłce nożnej. Tylko w Ekstraklasie każdy może wygrać z każdym i tylko w Ekstraklasie na 4 kolejki przed końcem sezonu aż 7 drużyn ma matematyczne szanse na mistrzostwo.

0

@barcelonaLM I tu się mylisz, bo jest wyraźna różnica między tym, co jest inwestycją partyjną a co jest inwestycją państwową.
Przykładowo przekop mierzei, jest tylko i włącznie partyjną inwestycją. Jednym wielkim misiem, bo nikt nie bardzo rozumie po co on jest a oni chcieli tylko dziurę w ziemi zrobić, reszta mało ich obchodziła (dlatego do dziś poza dziurą w ziemi, nie ma niczego, przez 8 lat nie dogadali się z Elblągiem, kto ma przebudować port i rzekę).
Pieniądze wydane? Wydane i co najbardziej przeraża - przekroczono zakładany koszt inwestycji dwukrotnie, a to powoduje, że nawet w najbardziej optymistycznych wariantach, nigdy by się nie spłacił, a najbardziej optymistyczne warianty już są niemożliwe do osiągnięcia.
To samo z resztą było z Ostrołęką, całkowicie pisowski projekt, nie był państwowy, bo państwowa Ostrołęka upadła jeszcze przed 2015 rokiem, gdy zatrzymano inwestycje przez nowe warunki rynkowe, które sprawiłyby nierentowność elektrowni. Co potem PiS dokończył, okazało się, że będzie nierentowne i 1,5 miliarda publicznych pieniędzy obróciło się w gruz.

W przypadku elektrowni jądrowej PiS sam sobie przypisuje tą inwestycję, choć wkładu w nią nie mieli.
Z CPK to osobny temat, ponieważ nie jest to tak jasne jak wskazuje ruch #TakDlaCPK, zwłaszcza, że ten ruch znowuż jest wykreowany przez PiS i miliony jakie spółka wydała - nie na budowę, na propagandę.
Ale to nie jest rozmowa na teraz.

9

Nic mnie tak nie irytuje jak PiS wycierający sobie mordę atomem.
8 lat rządzili, nawet łopata nie została wbita w budowę a cały czas memłają, że Tusk nie wybuduje "ich" inwestycji...
Tusk powiedział, że wybuduje, ministerstwo powiedziało, że wybudują, województwo powiedziało, że będą budować. Podano, czemu jeszcze się nie buduje, skąd są opóźnienia, ale dalej źle i powtarzanie, że projekt uwalono.
Ciekawe, czemu się nie przyznają, że tak wynegocjowano warunki, że USA odrzuciło nasz pomysł finansowania, bo PiS chciał, żeby USA opłaciło 50% inwestycji.

Jeszcze mają czelność wytykać, że program atomowy za Tuska zmarnował 180 milionów i nic nie zrobił.
To należy wyjaśnić, że to nie PiS stworzył przepisy bezpieczeństwa, to nie PiS wyselekcjonował lokalizacje i przeprowadził badania techniczne, to nie PiS przeszedł audyt MAEA. To nie PIS zrobił cały grunt pod tą inwestycje.
Tak, PO dało dupy, działali zbyt zachowawczo, zbyt opieszale, ale mówienie, że nic nie zrobili to kłamstwo.
A jak było z energetyką za PiS? Złapali się za kulki z górnikami i budowa jądrówki poszła do śmietnika, bo trzeba było węgiel cmokać.
Rząd Szydło dystansował się od atomu, opowiadając, że jeszcze przez 40 lat będziemy żyć na węglu a minister Tchórzewski wprost powiedział, że woli wybudować 3 elektrownie węglowe niż jedną jądrową.
Jak im poszły te budowy to wiemy, Ostrołęka została zburzona zanim zaczęła działać a Jaworzno było tak namiętnie przez Szydło monitorowane, że elektrownia przez prawie 2 lata nie działała.
O elektrowni jądrowej przypomnieli sobie dopiero w obliczu ruskiej wojny i wywołanego tym kryzysu energetycznego (bo górników ostatecznie też oszukali, użycie węgla własnego spadało a import ruskiego węgla bił wszystkie rekordy).
Banda populistów i mącicieli, miłośnicy atomu którego nie chcieli, Duda się chwalił, że starczy nam węgla na 500 lat, nie potrzebujemy niczego innego.

0

@Smixu 70-75 w wieku 32 lat

0

@Michau98 No właśnie nie, Girona ma tego samego właściciela co City, więc według przepisów zagrać nie mogą razem.
UEFA rozmyśla co z tym zrobić, bo ilość takich klubów rośnie, ale jak na razie przepisów chyba nie zmienili, więc jedyną opcją na to, żeby oba te kluby zagrały w LM jest to, że UEFA da indywidualne pozwolenie.

0

@Inko Lipsk z Salzburgiem też nie mogą grać razem. Każde takie dopuszczenie to indywidualna decyzja UEFA, dlatego też pytam, czy jest coś wiadome czy nic nie jest wiadome.

0

@Michau98 Bo mają tego samego właściciela co City i jeszcze na początku roku było stanowisko zgodne z przepisami, że jeden z tych klubów nie zagra w LM.
Dlatego pytam, czy coś ustalono od tego czasu, czy zmienili na szybko przepisy, bo brak świeżych informacji.

0

@Jackazz SPH nie ma nic do rzeczy.

0

Zapytam jeszcze raz, bo poprzednio jak pytałem, to jedynie rzucili sią mądralińscy, którzy nawet nie wiedzą o czym gadają.
Czy macie jakieś informacje co do Girony w LM? Będą mogli zagrać, czy spadają do LE?

3

@Aragorn33 Nie przekonasz. Na wywiady poszedł naćpany a w alkomat dmuchał kolega.

0

@Dari0G @Pressinho @Messi1000000 czy wy ogarniacie, że Girona ma tego samego właściciela co City i według prawa UEFA które obowiązywało jeszcze na początku sezonu, oba te kluby nie mogłby grać w LM jednocześnie?

0

@MesQueUnClub96 Zmieniono przepisy?

0

Girona to w ogóle zagra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie? Czy spada do Ligi Europy?

1

Jak mnie irytuje gdy mamy te podanie w pole karne, Yamal czy ktoś ustawiony perfekcyjnie, wolna droga podania do nogi, to zawsze musi to być jakiś kapeć wyrzucający na skraj pola karnego.

0

Herrera bez żółtej za taktyczny, Roberto żółta za dyskusje o karnym który był xD

0

Ale kartki nie anulował patałach

3

Yamal był w polu karnym i tam został sfaulowany, jeżeli tego nie gwizdnie to nie mam pytań, zwłaszcza patrząc jakie gówno dali Realowi w klasyku.

0

@esem91 w pierwszej kolejności należy zrozumieć, że zbrodnie Izraela to sprawa polityczna. Jeżeli chcesz protestować to pod ambasadą, choć dalej obrzucanie koktajlami budynków to najgorszych z możliwych sposobów.
Synagoga to miejsce kultu religijnego i podpowiem, że większość jej gości nie ma nic wspólnego z Izraelem i jego zbrodniami politycznymi.
Spalmy cerkwie za ruskie zbrodnie, byłoby tak samo logiczne

5


Co się dzieje z tym krajem, że tak się upodliliśmy?
Braun z gaśnicą zebrał duże poparcie, choć to nie był żaden protest przeciwko Izraelowi tylko kolejna nawiedzona odklejka wariata, który tłumaczył to jakimiś satanistami. Ale powiedzmy, że szkodliwość niewielka.

Tylko tym razem znowu jest jakaś obrona i powszechne oburzenie, że chcą osądzić 16-latka jak dorosłego, za zniszczenie elewacji synagogi.
Jeden drobny problem bo nie rozchodzi się o zniszczenie elewacji tylko jej osmolenie.
I do osmolenia elewacji doszło przypadkiem, bo ewidentnie celem było okno.
I nie osmolił tego zapałką, tylko koktajlem mołotowa.
Tak, prawie dorosły chłop poszedł w nocy z koktajlem mołotowa i próbował go wrzucić do budynku synagogi, kilka metrów od zabudowań, bloku mieszkalnego i dla części społeczeństwa jest to coś normalnego i błahego, a problemem jest to, że ktoś chce poważnych konsekwencji od sprawcy.

3

Niewykorzystane sytuacje się mszczą.
Tylko na kim, skoro obie drużyny jak patałachy strzelają? Moim zdaniem do finału w takim razie powinna awansować Barcelona.

0

@kigani Absolutnie. Chyba, że do finału wejdzie BVB.

2

@budel17 Też nie rozumiem, czemu wszyscy grają tak jak real tego chce. Nie mają przewagi w ataku, nie mają skuteczności w pozycyjnej ofensywie, ich cały plan to jechać na kontry a City i teraz Bayern grają dokładnie tak, żeby Real te kontry dostawał.
A przecież zarówno City jak i Bayern może dyktować warunki bo mają przewagę techniczną.

0

@AxelF Tak, tylko jak zwykle to jest przepis na interpretacje. Najgorszy możliwy rodzaj przepisów, bo sędzia wtedy musi ocenić to, co widział i myślał bramkarz. Dlatego mówię, że tu nie był wielbłąd, tu był klasyczny burdel wykładni, a raczej jej brak. Piłka dwa metry nad głową to przeszkadzanie, piłka przelatująca kilka centymetrów obok to już nie przeszkadzanie.

0

Idiotyczny błąd, po jakiego grzyba on go gonił... Prześcieradła gówno grają i bramki z niczego po amatorskich błędach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?