Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Dokładniej to mówi się coś bardziej w deseń "Myla"
Z tym, że ich umlaut to nie jest czyste "y" tylko takie bardziej "uy".
3
Przecież Nacho karta i nie ma bramki. To jest pomarańczowa.
2
Hehe. Real został zmadrytczowiony
1
Dobrze, że Real nie strzelił z tego, bo byłby skandal. To nie było zagranie ręką, bo ręka podpierająca, błąd Marciniaka.
3
Kiedy ten bydlak dostanie kartkę... Dość mam Rudigera.
3
Już się zaczynają spięcia mózgu obrony Bayernu.
Ile razy można się złapać na dokładnie ten sam zwód
0
@BorzyKrzys Nie nie potrafi, ale kluczem jest ich nie popełniać, bo to nie są błędy, to są wielbłądy.
0
@BorzyKrzys No nie, nie trzeba grać perfekcyjnie, po prostu najczęściej są to wylewy, po prostu idiotyczne błędy. Czemu jest remis w tym meczu? Bo jeden obrońca Bayernu robił jakiś cyrk, którego nie robi się nawet na poziomie drugiej ligi.
City to samo robiło, stracili bramki po czymś takim, że człowiek się zastanawia jak tak grając można dominować Premier League. Wcześniej czy to Liverpool, czy Chelsea, czy nawet PSG nie byli gorsi na boisku tylko robili jakąś pajacerkę w defensywie.
Na poziomie Ligi MIstrzów niedopuszczalne jest, by jakiś Benzema strzelił ci bramkę główką z 20 metrów, a tak Chelsea wypadło.
4
Brawo Marciniak, skończ to pajacowanie tego bydlaka Rudigera, który nie umie przyjąć piłki bez zapasów z rywalem.
2
@BorzyKrzys Mam odmienne wrażenie. Może nie co do nas, ale w przypadku Realu najczęściej to grają gówno, ale wykorzystują po prostu amatorskie błędy, które z niewiadomych powodów się mnożą gdy Real gra z kimś.
Oni nawet na etapie finału LM mogą mieć takie cyrki, że bramkarz przy wyrzucie piłki trafi prosto w nogę napastnika i piłka wpadnie do bramki.
18
Marciniak powinien jednak lepiej zareagować, część piłkarzy Bayernu pobiegła tam za Mendym czy kimś, bo grał drugą piłką. Nie pownien pozwolić na wznowienie.
0
Real da się łatwo pokonać, wystarczą dwie rzeczy:
1. Nie doznaj wylewu w obronie, oni słabo kreują zagrożenie za to wykorzystają każde potknięcie.
2. PRZESTAŃ KOPAĆ W TRYBUNY, SCORE SOME FUCKING GOAL
0
@Chaoss Nie wiem co wożą, wiem, że wydobywają na miejscu i w związku z wyczerpującymi się złożami już cały zespół się zwija i pracować może maksymalnie do 2030 roku (choć możliwe, że zwinie się już w tym roku, jeżeli nie dostaną żadnego wsparcia do wydobycia węgla).
0
Komentarz usunięty
5
@MessiForeverTheBest Ja słyszałem, że Tusk zburzył CPK i posiał tam rzepak. Przejeżdżałem ostatnio i rzeczywiście, wszędzie pola uprawne a po CPK już ani śladu
1
@TheNekro94 Dokładnie.
A jeszcze można dodać, że kłamstwo w kłamstwie Mentzena - decyzja jest już podjęta od kilku lat, więc mówienie, że rząd coś chce to nieprawda.
1
@TheNekro94 Dodam, bo pewnie mało osób w ogóle wie o czym mówimy: Bełchatów działa na węgiel brunatny, a ten praktycznie nie nadaje się do transportu, dlatego musi być wydobywany na miejscu.
Niedaleko Bełchatowa jest inne złoże, które wydłużyłoby życie o może 20 lat, tylko jego ruszanie jest nieopłacalne, bo nie dość, że odległość 50 km strasznie utrudni i zwielokrotni koszty transportu, to wymagałoby przesiedlenia ponad 3 tysięcy osób i zburzenia ponad 30 wsi.
Koszt tej operacji i szkody środowiskowe nie są warte utrzymywania Bełchatowa przez raptem 20 lat.
2
@GeneralXavi Mentzen idzie w ślady Korwina.
Dwa zdania, oba błędne.
Po pierwsze, nie że chce zamknąć Bełchatów tylko musi zamknąć, bo złoża starczą tylko do 2036.
Po drugie, elektrownia jądrowa ma być uruchomiona do 2035 roku, do 2040 roku ma trwać rozbudowa o kolejne bloki.
2
Ciekawy wątek o tym, jak Polska jest walona na cenach na Steamie.
Oczywiście, nie chodzi tu o jakiś spisek tylko o to, że Steam rzadko aktualizuje kursy i ostatnia aktualizacja dla złotówki była akurat wtedy, gdy PLN szorował po dnie. Twórcy co prawda mogą sami ustalać przeliczniki, ale im się nie chce tego robić i korzystają z domyślnych.
Tylko do czego to dziś prowadzi? Że Polska ma najdroższe gry na świecie i to dosłownie w wielu przypadkach.
Z ciekawości porównałem sobie Kerbal Space Program 2
Cena w PLN: 239,99
Cena w USD: 44,99
Cena w Euro: 44,99
Cena w Frankach Szwajcarskich: 52,90
Czyli kupując w USD zapłacilibyśmy 180 złotych, kupując w Euro byłoby 193 zł, we Frankach byłoby 233 zł a że jest w złotówkach, jest 239 zł.
Dokładnie tak, Wielka Polska Lechicka jest tak bogata, że płaci 59,85 dolarów za grę wartą 49,99 dolarów.
2
@Matan_Zajcev tak, elektrownia może zaliczyć obsuwę, ale na razie jest na etapie utrzymania planu realnego czyli 2035. PiS oczywiście dał niewykonalny plan na 2033, choć sama budowa to koło 8-10 lat a do grudnia 2023 nawet formalności nie były załatwione, nie było nawet planu finansowania, więc nawet cienia szansy na start budowy przed 2025.
Oni CPK chcieli otworzyć za 3 lata i EJ za 9 lat a nie mają nawet podstaw do zaczęcia wstępnych prac budowlanych.
5
Po pierwsze to rząd fatalnie zarządza komunikacją z opinią publiczną.
Po drugie, jednak zidiocenie opinii publicznej nie pozwala dopytać i sprawdzić tylko od razu dostać wylewu.
Po trzecie, PiS i ich boty robią taką borutę, że to głowa mała.
Wczoraj padła informacja o tym, że elektrownia jądrowa powstanie w 2040 roku, czyli wiele lat opóźnienia względem obecnego planu.
Już afera w mediach powstała, milion artykułów i wpisów.
A o co chodziło w wypowiedzi o tej EJ w 2040? O zamknięcie inwestycji, czyli uruchomienie wszystkich bloków elektrowni.
Budowa samej elektrowni i uruchomienie pierwszego bloku nie zostało przesunięte, utrzymany jest plan startu w 2035 roku.
0
@Destroyer_of_Worlds Dobrze, może słowo, że nie zawodził jest trochę na wyrost, ale jak dalej porównujemy to do regularnego zawodzenia od 7 lat z rzędu.
12
Widzicie, ta różnica klas. Messi nawet jak odpadał z LM, to nigdy nie można było o nim powiedzieć, że zawiódł. Nie zawsze dawał radę sam nosić zespół, ale błyszczał niezależnie od okoliczności.
Tymczasem Mbappe po prostu znika, chłopa nie ma. Prawie wszystkie jego "finały" w LM wyglądały tak, że nie był wartością dodaną.
To jego siódmy sezon w PSG, w te 7 sezonów strzelił tylko JEDNĄ bramkę w meczu, który wywalał PSG z LM, a przecież nie gra z byle kim, bo za plecami miał często gwiazdy światowego formatu.
A nie mówimy o dziecku, choć dalej tak się go traktuje.
Rocznikowo on ma 26 lat, to jest złoty wiek piłkarza.
Tak, to świetny piłkarz, ale jest wielu, co go stawia na piedestale piłki nożnej, jakby siedział przy jednym stoliku z takim Messim, Maradoną czy Zizu.
Otóż nie, Mbappe nie tyle, że z nimi nie siedzi przy jednym stoliku. Mbappe nawet nie wpuszczą do lokalu, w którym ci panowie się stołowali.
2
Nie żeby coś, ale BVB powinno odkupić tą bramkę od szejka i jeździć z nią na każdy mecz.
1
@Encore No gdzie mu? Męczennik zdobył przynajmniej LM będąc kluczową postacią zespołu, Mbappe nawet z nami gówno grał, dopóki Araujo był na boisku, obudził się jak nasza obrona przestała pracować.
Teraz nawet z BVB był parodią nie mniejszą od Dembele, całą końcówkę próbowali na niego grać a on psuł wszystko co mu wpadło pod nogę.
Vinicius z całym obrzydzeniem do niego, jak się nie rozproszy kłótniami z sędzią i rywalami, to nie pamiętam, żeby był aż tak bezużyteczny jak Mbappe w ostatnich 4 meczach LM tego sezonu.
0
@Andi18 a co mieli robić? BVB nawet nie próbowało grać, jeszcze jakby PSG nie grało to by musieli stać na boiksu i na siebie patrzeć xD
1
BRAWO NBEPPE! Kolejny mecz na własnych plecach przeciągnięty, kolejny triumf!
A teraz zapraszamy za rok do oklepywania leszczy, najlepszy wynik strzelecki wszechświata sam się nie klepnie.
0
@Rewolucja123 Jak faul, gdy obaj się chwytali?
1
Najlepsze, że za 2 dni nikt nie będzie pamiętał o tych słupkach i poprzeczkach a w świat pójdzie jedynie statystyka, że oddali 30 strzałów i tylko 5 celnych
0
@Kuba_1 Fart nie istnieje, za to istnieją gówniani strzelcy.