0

@BorzyKrzys O chociażby, co to za Polak katolik, co święta bożego narodzenia spędził z prawosławnymi w Moskwie zamiast z rodziną w domu.

0

@Witekk10 Nie wiem kto jest moim ramblowym guru

1

@Witekk10 A czy fajnokremlacy potrafią znaleźć różnice okoliczności tych dwóch zdjęć?
https://bi.im-g.pl/im/0a/39/17/z24353802AMP,Grzegorz-Braun-z-Leonidem-Swiridowem-w-Moskwie-na-.jpg

1

@Ptasior A ja myślę, że to nie jest jego zdanie tylko stanowisko klubu, więc nawet jak to nie jego decyzja, to przedstawił to co zrobi Real.

1

@mmaciass Ale kogo to obchodzi? Exit poll pokazał 38%, late poll 37% i taki był też ostateczny wynik. Tak działają sondaże, zawsze mają margines błędu, dlatego masz coś takiego jak exit poll który jest mało szczegółowy i late poll który ma dużo lepszą jakość. Exit poll który ma do +/- 2pp błędu jest dobrym sondażem, KO spadło o 1pp względem exit pollu (a w late pollu już było 0,3 pp), PiS urósł o 2pp ale wynik się nie zmienił.
A obtrąbienia sukcesu to chyba za bardzo nie rozumiesz w kontekście, nie wiem czy zauważyłeś, ale właśnie KO wygrało wybory, pierwszy raz od 2014 roku wyprzedzili PiS a wy myślicie, że chodzi o to czy uzyskali 38% czy 37%?

5

@pluszek Głupoty wypisujesz, że zęby bolą.
Pominę całą resztę twoich bezsensownych dywagacji, ale odpowiedz na podstawowe pytanie: Po co ktokolwiek miałby podbijać wynik exit pollu, żeby zadowolić rządzących na kilka godzin przed ogłoszeniem wyników wyborów?

3

@pluszek Nie działa to edukacja, skoro nawet w tak gorącym okresie wyborczym, gdzie w 8 miesięcy trzy razy odbył się wybory, dalej są ludzie którzy nie rozumieją co to jest exit poll i kto go robi.
Nie wiem, jeszcze 15 lat temu tego uczyli na lekcjach WOSu, istnieje jeszcze taki przedmiot czy zlikwidowano go?

0

@tbas Tak. Tylko w demokracji chodzi o to, że możesz być płaskoziemcą i głosować np. na Brauna który sobie wymyślił bunkry pod CPK z których Polską rządzić będą żydzi, co nie zmienia faktu, że ja mogę nazwać elektorat Brauna skończonymi idiotami.
I nie ma to żadnego wpływu na to, czy jestem zwolennikiem demokracji.
Jestem też zwolennikiem wolności osobistej, czy to oznacza, że muszę bezkrytycznie podchodzić do ćpunów, bo jako zwolennik wolności powinienem cieszyć się, że ktoś wybrał żywot męta?

1

@TheCule Kompletnie bez sensu to co napisałeś.
Mówisz, że jesteś fanem Barcelony a potem narzekasz na piłkarzy Barcelony.
To albo jesteś fanem i lubisz każdego piłkarza Barcelony albo nie jesteś fanem.
Logiczne? Nie mniej, niż to co napisałeś.

3

@Saviola88 Uroczy jest ten świat fantazji w którym żyjecie. Powiedz mi w takim razie, przeciwko czyim interesom było rozszerzenie NATO, że Braun jako jedyny z premedytacją nie poparł akcesji Finlandii i Szwecji?

5

@FcPortoFan1999 Nie chodzi o realną władzę, zwróć uwagę jak my traktujemy inne kraje, jak słyszysz, że jakiś Niemiec gada coś głupiego, to nie patrzysz z jakiej partii.
I teraz wyobraź sobie, że tak to działa wśród ludzi całego świata, stereotypowanie. I wychodzi ci na mównicę Grzegorz Braun i zaczyna pieprzyć o żydowskich satanistach albo na korytarzu PE dewastuje jakiś przedmiot, bo akurat dziś mu w ten sposób odbiło.
I potem na cały świat idzie nie to, że Braun to szaleniec, tylko że reprezentant Polski to szaleniec.

21

@FcPortoFan1999 Tym, jak skandalicznie się ten człowiek zachowuje. To jest bagno, rzecz która nie przystoi żadnemu dorosłemu człowiekowi a mówimy o reprezentancie narodu.
Tylko dzieciom i ludziom o wybitnie ubogiej inteligencji mogą imponować takie rzeczy jak latanie z gaśnicą po sejmie z powodu wyimaginowanych satanistów, zdejmowanie flagi, siłowe wdzieranie się do budynków, rozwalanie głośników czy dewastowanie choinki bo się kolor bombki nie podoba.
Taki człowiek teraz pojedzie do Brukseli i będzie twarzą CAŁEJ POLSKI.
Szaleniec, który nie ma żadnego oporu używać przemocy fizycznej z powodu swoich urojeń.

0

@Majkel34 Złoto czego? Ani się tam długo nie nasiedzi, bo ma na karku kilka sprawy, które jeszcze sam zarejestrował i udostępnił publicznie, więc się nie wywinie.
A po drugie, wiesz że jego słowotok nie dotrze kompletnie do nikogo, bo będzie przechodził przez tłumaczy, którzy nie będą bawić się w te gierki słowne?

0

@Explode Raczej z TD do PO, bo TD okazała się zbyt konserwatywna czym zdenerwowała sporo wyborców.

4

@barcelonaLM Chyba cię trochę ponosi. Konfederacja zyskuje tylko i wyłącznie na niskiej frekwencji. W 2014 też była niska i Korwin dostał się do PE mając wynik 7,15%, rok później były kolejne wybory i wiesz jaką odskocznie mu dał ten wynik? 4,76%.
A miałeś pół roku temu wybory do sejmu i przy rekordowej frekwencji Konfa ledwo ponad progiem była.

0

I po Haasie, świetny start ale jak teraz nie będzie SC to są w dupie bo full wet już nie działają.

0

@AbelKabel Nie, dają mu jeździć zepsutym, bo bardzo im zależy, żeby nie wygrać mistrzostwa konstruktorów.

1

@mekston Deszcz to już loteria, bo wiele zależy od intensywności deszczu i tego, ile go będzie na torze. Bo jeżeli oni mocno grzeją opony a nie będzie ulewy, to intery szybo się przegrzeją.
A w Ferrari to nie zagrało dosłownie wszystko, brak tempa na wszystkich płaszczyznach, więc to nie tylko temperatura, bo na prostych też byli cholernie wolni.

1

Mercedes dobry wynik kwalifikacji, tylko pytanie czemu. Przez to, że weekend był popieprzony pogodą, nie ma rzetelnych informacji o tempie wyścigowym.
Kanada to specyficzny tor który często ma nielogiczne wyniki, ale strzelam, że Mercedes grzeje opony co cały weekend dawało im dobre wyniki na jednym szybkim przejeździe, bo temperatury nie były wysokie, ale pytanie, czy w wyścigu nie przegrzeją opon.
I kluczowe: Russell ma tylko jedno okrążenie żeby uciec Maxowi na ponad sekundę, bo prosta jest tu bardzo długa, dwie strefy DRS pod rząd a Mercedes ma fatalną prędkość na prostych w porównaniu do RBR, podczas FP3 było to 7kmh różnicy.

5

@AbelKabel U Pereza jakoś nie robi

1

@Radioactive9705 Z babą to za drogo wychodzi, nawet jak to twoja własna baba.
Dlatego wszystkim laramblowiczom polecam w ten piękny dzień uświęcić woltyżerką

1

@paweldunajecfcb Nie, zawsze lepiej iść na wybory, nawet jak nie masz na kogo głosować i nawet wybrać to mniejsze zło.
Z prostej przyczyny, wybór zawsze zostanie podjęty, niezależnie czy pójdziesz czy nie, więc jak nie ty zagłosujesz na byle gówno, to ktoś za ciebie zagłosuje na byle gówno.

0

@kamilos1214 Nie wiem nawet czy potrzebny, ja mam wykupione badania i na nich informacje, że mogę z telefonu pokazać

1

@kamilos1214 Możesz wydrukować albo potwierdzenie które masz na telefonie pokazać.

1

@esem91 Problem żandarmerii jest od dawien dawna, że każdego zatrzymanego traktują jak najgorszego kryminalistę.
Ale poza traktowaniem, sama sytuacja nie jest już tak jaskrawa, że ktoś się przyczepił bo używali broni.
Takich incydentów ze strzałami z tego co dzisiaj mówiono, było bardzo wiele. Gdzieś padła liczba 700 tylko nie wiem czy chodziło o 700 użyć broni czy 700 wystrzelonych pocisków ogółem, ale ogólnie nie był to jednorazowy przypadek a nie ma żadnych informacji, by w innych przypadkach też wchodziła żandarmeria.
A tutaj doniesienie o przekroczeniu uprawnień złożyła Straż Graniczna.
Z ustaleń wynika, że strzelali nawet gdy migranci się wycofali oraz strzelali też za ogrodzenie.
Tak, problem użycia broni istnieje, ale też nie można dopuścić do tego, że żołnierze mogą tą bronią walić gdzie popadnie, szczególnie, że pociski z karabinów mają dość spory zasięg.

I co ważniejsze, nie należy łączyć tych dwóch sytuacji w jedną całość, bo to dziś cały dzień próbuje się zrobić.
Żołnierz ugodzony nożem nie zginął dlatego, że bał się użyć broni. Został dźgnięty dzidą z nożem przez ogrodzenie, gdy tarczami tamowali wyłom.
I swoją drogą, ten mur to się nadaje do zatrzymania migracji żubrów co najwyżej, skoro można go rozwalić w kilka sekund używając tego, co znajdziesz w bagażniku byle którego auta. To jest główna rzecz do poprawy.

0

@Kgorecki2500 A mnie to ciekawi, ciekawe czy będą informacje po sekcji zwłok co się wydarzyło. Widziałem ludzi którzy przeżyli wielokrotne pchnięcie nożem więc tutaj dość dziwne, że młody chłopak zmarł.
Gdyby to było na miejscu albo kilka godzin po ataku, to byłoby to normalne, ale tydzień później?

0

@Hosh Dobrze umiał w gospodarkę, świetnie wręcz.
Realizował wizję Friedmana, który z resztą mu pomagał tworzyć ustrój gospodarczy.
Poszło im bardzo dobrze. Co prawda komunistyczna i izolowana Kuba wyprzedziła ich w PKB i górowała nad nimi aż do upadu rządów Pinocheta, ubóstwo urosło do dramatycznych rozmiarów, ale to ogólnie było fajnie.
Choć tylko dla korporacji.

5

@_Specjalista Ale robisz manipulując i robiąc ladacznice z logiki. Nawet nie będę się zagłębiał w rozmowy merytoryczne, bo szkoda czasu, doskonale wiem po co to napisałeś.

1

@_Specjalista Nie podaje się per capita dlatego już w pierwszym zdaniu napisałeś ile jest w Polsce długu per capita xD
Podpowiem ci, że dużo mniejsze państwo to dużo mniej problemów które kosztują pieniądze i generują zadłużenie.

6

@_Specjalista A wiesz co to jest PKB per capita?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?