1

Występ Kane był tak dyskretny, że nawet Southgate zapomniał, że on jest na boisku i go nie zmienił.

1

Gareth zlituj się nad Kanem, cofnij go do obrony, niech coś poklepie piłką w kółeczku, żeby chociaż te kontakty z piłką nabił.
16 w 80 minut, przecież media mu żyć nie dadzą.

5

Kane po tym meczu w statystykach będzie miał większą ilość doznanych fauli niż kontaktów z piłką. Fenomen.

8

Serbowie muszą coś wcisnąć. Brytole nie zasługują nawet na 1 punkt w tym meczu, ale komplet punktów to będzie porażka piłki nożnej.

2

@FcPortoFan1999 W 2021 dostali dosłownie wszystko, cały turniej grali u siebie gdy rywale musieli zapieprzać po kilka tysięcy kilometrów i też im to nic nie dało.

3

@Cvzx To ten sam przypadek co każdy angielski trener od 60 lat.

4

Za taki cyrk Bellingham powinien dostać kartkę... Tak słabego nura to nie widziałem od czasu jak Vinicius potknął się o własne nogi.

2

Komentatorzy gadają, że Anglikom bardzo się przydała porażka przed turniejem, bo są dzięki temu skupieni. No nie wiem, jak na razie nie prezentują kompletnie nic niezwykłego na tle bardzo przeciętnych Serbów.
To już balonik Niemiec jakoś wygląda, a tutaj bramka strzelona i od tamtego czasu kompletnie nic.

6

Nie znoszę takich drużyn jak Serbia. Nie mają nic do zaoferowania piłkarsko poza brutalnymi wjazdami w rywali z piłką.

14

Bellingham idealnie wpisał się w Real, gwiazdeczka.
Gorzej, że sędziowie traktują go jak z Realu, za uderzenie rywala nawet kartki nie dostał.

0

@Barcasub Jak chłop tak napisał, to na pewno tak musi być. Jakby napisał, że mu Putin groźby wysyłał za zniszczenie całej operacji, to też by była prawda.

0


W jakim my kraju żyjemy... Typy sobie umyśliły, że rozleją gnojówkę przy płocie na granicy, żeby zatrzymać migrantów.
Ma tu zadziałać jakaś magia Islamu, bariera nie do przejścia, bo to świńskie odchody a Islam zabrania.
Na pewno to umili pracę Straży Granicznej i Wojsku.

0

@Encore Otóż w piłce nożnej zawsze się gra o coś i zawsze można sobie wmawiać, że idziemy po mistrzostwo.
Ale to będzie gówno prawda, trzeba znać i rozumieć swój potencjał, bo tylko tak można ten potencjał wykorzystywać i go zwiększać.
A na koniec dnia i tak najważniejsze jest to, czy widowisko się podobało widzom, bo piłka nożna jest dla widzów.
Skoro nie wygrasz mistrzostwa, to lepiej z podniesioną głową starać się dostarczyć widzom to po co przyszli, niż za cel obrać sobie prześliźnięcie się przez mecz.

3

Na chłodno po meczu:
Tak jak mówiłem po towarzyskich, jest duży postęp i są emocje. Wyniku nie ma co liczyć, bo patrząc na stan od jakiego przeszliśmy to wątpliwe, że uciągniemy Francje, ale nie pojechaliśmy bezbronni, nie jesteśmy chłopcem do rozdawania punktów.
Ale co ważniejsze, jak na razie zachowujemy godność, gramy w piłkę a nie jak u pana Michniewicza, błagamy żeby rywal nam więcej nie strzelał.

2

@AxelF Brednie opowiadasz. W La Liga można sędziego od skur***nów wyzywać i nie dostać żadnej kary.
Tylko musisz biały trykot założyć.

2

Kubica odpadł z Le Mans z powodu awarii elektryki, ale to nie boli tak bardzo jak przegranie wyścigu półtorej godziny przed końcem z powodu otwartych drzwi xD

1

@Trojanek23 Nie ma. Czemu miałby mieć? ME w 2016 wygrała Portugalia, która grała takie padło, że się oglądać tego nie dało i przez cały turniej wygrali tylko jeden mecz w podstawowym czasie. Jeżeli da się wygrać, grając jak Portugalia czy Grecja w 2004 to jak to nazwać trudniejszym turniejem, skoro na przestrzeni 5 edycji wygrały 2 kompletnie przypadkowe i niezasługujące sportowo zespoły?

0

O i cały piękny wynik AF Corse właśnie idzie psu w dupę. Kubica zderzył się z BMW i wywołał samochód bezpieczeństwa, więc cała przewaga poszła do śmieci, a jeszcze szansa, ze sędziowie wlepią mu karę.

0

@FcPortoFan1999 Z tego co kojarzę to tak, poprzedni rekord lekko ponad minuta.

0

@kulek22 To inna sytuacja, jeżeli by była bramka mimo wyjścia to bramka, jakby obronił to powtórka.

0

@DonVincenzo Jeżeli bramkarz obroni to nie ma powtórki.

1

Gdyby nie VAR to byłaby kontrowersja, na powtórkach to wygląda jak ordynarny nur.

0

Yamal chyba chce klapsa, takie rzeczy marnować? Nic nie szanuje mojego Fantasy

10

I co, ile wielki Mbappe miał asyst na mistrzostwach w wieku 16 lat? Zero? I to ten crack?

17

Here we go again xD
Wąsik zrobił gównoburzę, że dostał pismo od Hołowni, że ma 14 dni na zrzeczenie się funkcji posła.
PiSowskie boty już to podłapały i sieją ferment, gdy Wąsik po prostu bezczelnie kłamie.
Nie dostał pisma, że ma w ciągu 14 dni zrezygnować z funkcji posła, bo takiego pisma nie ma, sejm rozsyła jedynie zawiadomienia o wygaśnięciu mandatu, bo mandat posła wygasa samoistnie w dniu ogłoszenia wyników przez PKW i Wąsik takiego pisma nie dostał, bo nie jest posłem od 20 grudnia.
Co dostał Wąsik, to pismo rozsyłane do wszystkich wybranych europarlamentarzystów, nakazujący zrzeczenia się funkcji publicznych, których nie można połączyć z funkcją europosła. Takie pismo dostaje każdy, nieważne czy pełnił jakąś funkcję czy jest chłopem z ulicy.

1

@MesQueUnClub_87 14 punktów z Wrtza i Kroosa

0

Ocena pracy selekcjonera po 45 minutach ze Szkocją przypomniała mi, jak zapowiadała się wielka machina Xaviego po meczu z Betisem i Atwerpią.

0

@lukaszbrk Bez czerwa, walka o piłkę.

0

@LukaszFan Może za mało się przyglądasz, mnie to kłuje w oczy bo kamera jest za blisko.
Zobacz sobie pierwszy z brzegu mecz np. Polski z Turcją i zwróć uwagę, że kamera jest znacznie wyżej i dużo więcej widać.



Tutaj jest zbyt duże zbliżenie i przez większość czasu nie widać w ogóle rozstawienia piłkarzy.

0

@LukaszFan Nie, 27 cali z metra. Ale co to za różnica? Ujęcie się nie zmieni na czym bym nie oglądał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?