Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To jest ten mental Ronaldo, ta sportowa złość.
Inni piłkarze po 300 nieudanych próbach rzutu wolnego by przywykli, że nie trafiają, ale nie Potężny Ronaldo.
12
Opinia po meczu
Plusy: Belgia odpadła
Minusy: Francja awansowała
7
Najbardziej optymalnie byłoby, gdyby Francja i Belgia odpadły jednocześnie. Antyfutbol, nie da się oglądać tego.
0
Own goal? xD .
3
Niech Mbappe nie gra jak mu tak maska przeszkadza. Co chwila pretensja do rywala bo śmiał walczyć o piłkę nie zwarzając na jego połamany nos.
Jak cię boli i masz problem, to nie graj.
0
@Faro A bo przed złamaniem nosa to grał koncert. Gówno, od pierwszej minuty turnieju gra dokładnie to samo, czyli nic.
0
Yamal mógłby zostać królem strzelców tego Euro albo nawet rekordzistą świata, gdyby trafił choć połowę setek jakie na tym turnieju miał
0
@Arden A woli? Czy Nico powiedział, że się nigdzie nie rusza?
1
@Michau98 Ni chu a. Vinicius potrzebował 3 lat w La Lidze, żeby wykręcić wynik jaki Yamal ma po debiutanckim sezonie. A przypomnę, że Yamal ma 16 lat a Vinicius miał 18.
1
Wygląda jak metrowy spalony
2
@MichuZ44 To jest porażka Dana Fallowsa, chłop wyniósł projekty Redbulla, zbudowali świetny bolid na start zeszłego sezonu, ale potem z każdą kolejną poprawką tylko się osuwali do tego stopnia, że w okolicach Singapuru po prostu wycofali poprawki (dzięki czemu ich bolid odżył xD) i teraz to samo, czym dalej od bazy stworzonej przez Neweya, tym gorzej.
A Fallows niczym Neymar, chciał wyjść z cienia Adriana i od tego momentu tylko wydłuża pasmo porażek.
5
Zastanawiające, że za powiedzeniem "wszystko jest dla ludzi" nigdy nie stoi zdrowa dieta czy samorozwój tylko zawsze jest to wóda, narkotyki, libacje i przygodny seks.
0
@Kazragore Jakieś wielkie bydle, które kładzie nawet wykokszone postacie.
1
@Pedri16Future Jak najbardziej, przy automatycznym spalonym który jest do tego połączony z czujnikiem w piłce nawet 1mm powinien być odgwizdany.
Inna sytuacja jest w przypadku gdy używamy tylko i wyłącznie VARu "na oko", bo tu już wchodzą technologiczne mankamenty, które praktycznie uniemożliwiają podjęcie w pełni świadomej decyzji, więc taki milimetr przy samym VARze nie powinien być gwizdany.
1
@macio_944 Pamiętaj tylko, że to nie jest gra która ma sprawiać przyjemność. Ona wywołuje ból i zwątpienie. Cała masa graczy odbiła się od dodatku nie dlatego, że jest źle zrobiony, tylko nie mogli go zacząć bo strażnik przejścia był za trudny.
3
Dziwny mecz..
Z jednej strony Dania nic do gadania nie miała, ale z drugiej ile Niemcy spieprzyły to głowa mała.
Gdyby grali z kimś mocniejszym, to nie jestem pewny czy taką grą by wygrali.
1
Nie wiem jak w całym USA, ale na Florydzie każde wydarzenie pod gołym niebem musi być przerwane, nawet gdy burza jest tylko w okolicy.
0
@tbas Nie deszczyk tylko burza z gradem.
0
@matirix20 Kibice mają zadaszenie.
4
Klątwa mistrzów. Normalnie by odpadli w grupie, ale że więcej ekip wychodzi, to dopadło ich w 1/8.
0
Ebola niby groźna a marnuje setkę sam na sam.
0
@PizzerMan Nie, nie było.
W jednym przypadku było uchylenie immunitetu gościowi, wobec którego prokuratura ma zarzuty a w drugim po prostu wniosek o dalsze procedowanie ustawy, gdzie albo popierałeś wywalenie ustawy do kosza albo dalszą pracę nad nią.
1
@Kazragore O to, że kupili Pegasusa ze środków Funduszu Sprawiedliwości.
Fundusz Sprawiedliwości nie służy do tego celu, choć PiS próbuje wmawiać, że służy a zrobili to w ten sposób, zamiast tak jak należy czyli z budżetu tylko po to, żeby nikt się nie dowiedział, że go kupili.
Smaczku dodaje, że jak sprawa się rypła i wyszło na jaw, że PiS szpiegował szefa sztabu PO za pomocą Pegasusa, to Woś (ten o którego immunitet chodzi) mówił, że jedyny Pegasus jaki zna, to konsola do gier.
A tu na komisji śledczej się okazało, że go Ziobro zrobił w fujarę i tłuk się sam podpisał pod tym lewym zakupem.
0
@Kgorecki2500 Nie istnieje partia RN, Konfederacja nie jest koalicją (bo by progu nie przekroczyli) są zarejestrowani jako partia więc sorry, ja mam dosłownie w dupie, czy Krzysiu z kolegami jest z RN.
Oczywiście wiem, że to tylko zbiór różnych ugrupowań tylko widzisz, działają jako jedność.
Z 18 posłów 10 było za (czyli przeciw niedzielom handlowym), 4 przeciw (czyli za niedzielami handlowymi), 1 się wstrzymał a 3 nie przyszło w ogóle do pracy.
Który z nich jest w RN to nie wiem.
26
Dziś Konfa miała double strzałów w stope swojej propagandy.
Najpierw wywalili się o stolik i zagłosowali przeciwko rozliczeniu aferzystów z PiSu, którzy na lewo kupili program do szpiegowania opozycji, więc wyszło gówno z ich propagandy, jak to banda czworga robi wszystko, żeby Konfa ich nie rozliczyła.
A dosłownie chwilę później byli przeciwko dalszemu procedowaniu ustawy o 2 niedzielach handlowych w miesiącu, czyli wolny rynek i gospodarka nie jest jak widać istotna.
0
@MichuZ44 Jest jeden trening przed kwalami, nikt nie robił czasówek i nie sprawdzał tempa tylko szukał ustawień. To co zrobił Mercedes to jakaś abonimacja a czasy Hamiltona nie mają żadnego znaczenia w tym wypadku.
Jakby oszczędzali opony na weekend, ale nie wiem czy to się opłaca, bo nie mają w ogóle pojęcia jak się jedzie na oponach, na których spędzą praktycznie całe weekend.
3
Nie ma lepszego dźwięku, niż zgrzytanie zębów ludzi, którzy będą postawieni przed sądem za łamanie prawa.
Wójcik się zaciął i trzeci dzień powtarza, że Wosiowi zdejmują immunitet za kupienie programu do wykrywania przestępczości, choć ani razu nie podał choć jednego przykładu przestępcy wykrytego tym programem.
Jeszcze ten Woś stojący z miną jakby miał się popłakać i krzyczący do Hołowni, że czego on się boi xD
A najbardziej ośmiesza się Konfederacja.
Rok pieprzyli, że oni idą wywrócić stolik i wszystkich rozliczyć.
Potem gadali, że te komisje itd. to hucpa i nikt nie zostanie rozliczony.
A jak przyszło do głosowania nad uchyleniem immunitetu gościowi, który ma zarzuty, to NIKT z Konfy wniosku nie poparł xD
0
@Explode Z kim się pan Horała chciał dogadywać przez 8 lat gdy rządził?
Z nikim, w sprawie CPK nawet nie zrobił konsultacji społecznych. Po prostu wskazali palcem na mapie gdzie będzie lotnisko i ma być tam lotnisko.
Cała polityka ostatnich 8 lat opierała się na tym, że PiS to Polacy a cała reszta to agenci i zdrajcy, teraz z tymi ludźmi trzeba się dogadywać ponad podziałami, bo akurat już nie rządzą?
0
@Kgorecki2500 NIKT nie ukradł tyle co PiS. Żenadą jest, że do was nie dociera to, jak tragiczny to był rząd i jakie szkody wywołał.
Trudno znaleźć w historii III RP kogoś, kto by ukradł 300 milionów złotych, a to jest tylko jeden z przekrętów w sprawie jednego funduszu. 400 milionów za respiratory od handlarza bronią, którego sprawę umorzono bo zmarł i go skremowano w kraju bez ani jednego krematorium.
2 miliardy za przekop który miał kosztować 800 milionów (i nie był do niczego potrzebny), 1,5 miliarda za elektrownie o której wiadomo było od lat, że nie będzie działać.
To jest tylko kilka głośnych rzeczy, a tego było znacznie więcej.
Takiej skali kradzieży nie znajdziesz nigdzie poza PiSem, nawet jakbyś połączył wszystkie rządy od '89 roku a i pewnie część rządów PRL, to łącznie nie ukradli tyle, co PiS przez 2 kadencje.
Nie wiem co z wami jest nie tak, że nie dociera do was prosta informacja: Z tymi ludźmi interesów się nie robi.
Oni nie mają i nigdy nie mieli w zamyśle dobra Polski, więc o czym chcesz rozmawiać z tymi ludźmi?
PiS 8 lat nie interesował się niczym poza wojną polityczną, podejmował skrajnie idiotyczne decyzje, byle się politycznie zgadzały.
Samo CPK to idiotyczny miś wymyślony tylko po to, żeby PiS miał laurkę, bo owszem, CPK jest potrzebne ale wmówiono wam, że musi to być lotnisko od zera w szczerym polu, choć wcześniej istniały plany duoportu Modlina i Chopina, gdzie Chopina da się rozbudować do 30 milionów a Modlin do 50 milionów.
Czemu nie rozbudować istniejące lotnisko? Bo to inwestycja PO-PSL i nie da się jej przypiąć jako sukcesu Kaczyńskiego.
Czemu nie rozbudowano Okęcia choć była taka konieczność a przez brak tej inwestycji już teraz Polska traci miliony bo musi odrzucać 25% połączeń?
Bo Warszawa jest PO a oni zabrali kasę i wybudowali lotnisko w Radomiu, które generuje miliardowe straty.
Teraz się wam obudziło, że to wojna polsko-polska i niech się dogadają, z ludźmi jak Horała, który w żadnej sprawie nie chciał się dogadywać z nikim przez ostatnie 8 lat i rozkradał tą najważniejszą dla Polski inwestycje.
Jesteście śmieszni.
0
@Kgorecki2500 Tak, baba TOP. Tak rozsądna, że nie widzi nic złego działać dla "rozwoju" z gościem, który wyprowadził miliony z "strategicznej inwestycji".
Na następny krok polecam z Trynkiewiczem założyć ruch dla bezpieczeństwa dzieci.