Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messi96_96 W regulaminowym? On w pierwszych 5 minutach miał obligatoryjne 2 żółte kartki. Obrzydliwe co siędzia tu robi i jak próbuje przepychać Niemcy.
7
To co zrobił Kroos jak dla mnie było faulem. Jeszcze wjazd biodrem choć od tyłu to ujdzie jako walka ciało w ciało, ale tak oczywiste i silne popchnięcie w plecy to już trzeba gwizdać.
0
Wszystko zaczęło się od zejścia Yamala, jednak groźny atak bardziej pomaga defensywie niż defensorzy.
1
Dobrze, niech Yamal odpocznie przed finałem.
No chyba, że zaraz się coś zemści
3
Nie oddałbym go za 500 milionów. Niewyobrażalne jak kluczowy dla kadry jest Yamal w wieku raptem 16 lat.
1
Wejście spóźnione o dwa dni, minął się z piłką o kilometr, spowodował bardzo brutalny faul na Pedrim, który wykręcił frontflipa 360 i bez kartki.
Teraz znowu agresywne wejście Gundogana, może po pierwszym brutalnym faulu drugi już będzie kartką?
Nie. 5 minut, sędzia w ogóle nie panuje a zaraz żeby uspokoić to da kartkę hiszpanom za pierwszy faul.
1
@ranger3120 tak
0
@tomek8756 nic nowego, gry które nie są ręcznie distosowywane do rynku zawsze na Steamie będą najdroższe albo drugie ceną po Szwajcarii. Kwestia przelicznika Steama, który został ustalony w 2022 gdy złotówka szorowała po dnie a euro było po 5 złotych. Valve ma zawsze klientów w dupie i bardzo rzadko aktualizuje ceny a wielu wydawców się tym nie interesuje tylko używa automatycznego przelicznika
0
@Bobo25 Oczywiście, że powinna, co tu niezwykłego? Strzelili bramkę z rożnego, to był ich jedyny celny strzał jaki oddali.
A do dziś są synonimem paskudnej gry i niezasłużonego mistrzostwa.
25
@Safrani Chodzi o ochronę rynku, bo pośród ochrony środowiska też trzeba jakoś żyć.
A Chiny stosują paskudne praktyki, żeby właśnie ubijać cudze rynki. Auta z Chin nie są tanie dzięki temu, że nie ma UE i głupich podatków.
Są tanie, bo rząd Chin dofinansowuje produkcje i dumpuje ceny. Chinczycy sprzedają swoje auta poniżej kosztów produkcji tylko po to, żeby zabić konkurencje a potem przejąć i drenować rynek.
4
South Parkowa ciekawostka.
Jenkins czyli epizodyczna postać występująca w 10 sezonie w odcinku
"Make Love, Not Warcraft", przeszedł do historii w formie mema z grubym nerdem siedzącym przy komputerze, więc raczej każdy go zna albo widział.
Otóż jest to postać prawdziwa a nie wytwór fikcji.
Joeyray Hall, bo tak się nazywa "odtwórca" tej roli, pracował w Blizzardzie przez 23 lat jako cinematic director.
Odpowiadał za trailery i cutscenki w wielku kultowych grach, jak Warcraft, WoW, Starcraft, Diablo.
Twórcy South Parku zobaczyli go podczas robienia odcinka z WoWem i bez pytania wrzucili na ostatnią chwilę do serialu.
Oczywiście trochę wyolbrzymili, bo taki gruby nie był.
https://i.ibb.co/tqXbrYy/image.png
1
@barcelonaLM Prokuratura nawet nie weszła do państwowej instytucji. Zarówno KRS jak i sędzia Schab po prostu wynajmują biura w tym samym budynku, śledczy nie weszli nawet do pomieszczeń KRSu bo przyszli tam w innej sprawie.
To jest działanie mafijne, dokładnie jak z filmów. Ukrywanie nielegalnej działalności za fasadą legalnego biznesu.
Kiedyś były pralnie pieniędzy na zapleczu sklepu mięsnego, dziś biuro z nielegalnie posiadanymi dokumentami państwowymi obok państwowej instytucji.
2
Kolejna sprawa polityczna i znowu cały internet zalany kłamstwami.
Prokuratura weszła do KRS żeby zabrać stamtąd dokumenty.
Media tym zalane, twitter tym zalany, KONSTYTUCJE ŁAMIO.
A jakie są fakty?
Tak, prokuratura weszła do budynku w którym znajduje się KRS, tylko że nie przyszli do KRSu, przyszli do pewnego sędziego, który w KRSie nie jest a tylko wynajmuje "całkiem przypadkiem" biuro w tym samym budynku.
Ów sędzia to PiSowski nominat z zarzutami nadużywania władzy.
Sędzia został zawieszony i odwołany, ale się zapiera i uznaje, że odwołany nie został.
Służby weszły do jego biura, bo tam ukrył dokumenty.
Łatwo się domyślić czemu podejrzany typ z nadania PiSu wynajął biuro akurat obok KRSu i tam ukrywa akta, właśnie po to, żeby można było kręcić aferę gdy śledczy po nie przyjdą.
Liczyli, że się nie odważą tego zrobić, w obawie przed aferą "ataku na KRS" i znowu się przeliczyli.
1
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne. Nie masz dla takich jak oni między ludźmi poczciwymi miejsca. A owo Kaer Morhen, gdzie ci bezecni się gnieżdżą, gdzie ohydnych swych praktyk dokonują, starte być musi z powierzchni ziemi, a ślad po nim solą i saletrą posypany.
4
Turcy mieli łatwiej, grali przecież u siebie
0
@Michau98 Absolutnie kompletnie nic, co miałbym pisać? xD Gdyby go obrazili albo jak Sky, które użyło nagrania jak Max Verstappen przy 300 km/h leci bezwładnie w ścianę, żeby zrobić planszę świąteczną, to bym czuł niesmak, ale nazwanie go Misstiano Penaldo gościa, który pudłuje karnego na miarę awansu na mistrzostwach europy, to wielka obraza?
Zdradzę wam pewien sekret: Wiesz, że na BBC jeszcze niedawno leciał program motoryzacyjny w którym obrażano wszystkich rowerzystów, polityków, właścicieli przyczep kempingowych czy wielu sportowców? SZOK! JAK TAK MOŻNA W TELEWIZJI
0
@Culer9002 Jak masz kij w dupie to masz kij w dupie, są sprawy poważne i są sprawy kompletnie nieistotne.
Nietrafienie karnego przez Ronaldo i zabawny podpis w telewizji z całą stanowczością należy do tej drugiej kategorii i tak, jak kogoś to oburza to ma po prostu kij w dupie.
Równie dobrze potem można się pooburzać co komentatorzy w studio gadali, bo często też nie szczędzą w słowach i nie są poważni.
0
@kuz Ale tak w sumie to czemu nie? Nie rozumiem skąd ten kij w dupie nagle.
2
Brawo! Brawo! Wielki Cristiano znowu doprowadził drużynę do wygranej!
2
Słoweńcy się chyba nawet nie spodziewali, że dojdą do fazy gdzie obowiązują karne.
1
Portugalia to przykład zmarnowanego potencjału. Pakę mają solidną, ale jak u nich gra się za zasługi i nazwisko to co oni chcą? Jeden stary dziad zepsuł im dziś wszystko co mógł zepsuć w ataku, drugi stary dziad był o krok od zepsucia nadziei na awans.
1
Jedno jest pewne, Cristiano na pewno strzeli, choć nie jestem pewny czy to będzie bramka.
1
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Dziwne, na pustyni strzał prosto w bramkarza działa, czemu tu nie chce :(
0
Ciekawostka, wiecie że Messi w 2018 strzelił tyle samo bramek z rzutów wolnych, co Ronaldo w latach 2018-2024?
1
@Herato Był to też jego pierwszy i ostatni gol z wolnego w 2018 a wykonał ich kilkadziesiąt
1
Czwarta przepiękna prawie bramka, palce lizać co nie @Miszak
2
Ronaldo jest tak podpalony na strzelenie, że zaraz będzie nawet wykop od bramki wykonywał ze strzałem.
Ten drugi rzut wolny to był żart i zmarnowanie bardzo dobrej okazji, bo wrzutki z tej pozycji są groźne, ale on strzelał i walnął w trybunę, zaraz pewnie kolejną piłkę zmarnuje na próbę strzału.
Próbując obiektywnie do tego podejść, bez patrzenia na nazwisko tylko na to co robi piłkarz z numerem 7 na boisku, to ja bym go odesłał do szatni w przerwie, bo jest wyłączony psychicznie z drużyny, ma zbyt podpaloną głowę, nie jest wartością dodaną składu.
0
Piękny prawie gol.
1
@Miszak "prawie bramkę" xD Może gdyby od 6 lat praktycznie wszystkie jego "prawie bramki" nie lądowały gdziekolwiek tylko nie w bramce, to nikt by się nie śmiał.