Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Szkółki nie szkółki, wyszkolenie to 90% sukcesu, ale jednak te 10% wymaga trafienia w człowieka z predyspozycjami.
0
Hiszpania ma ogromne szczęście do zawodników, bo w sumie to co teraz pokazali to nie była jeszcze to złote pokolenie, to było kilku piłkarzy, a przecież na horyzoncie są inni, którzy nie grali. Pedri jeżeli uda się go doprowadzić do zdrowia, Gavi, Cubarsi, może nawet Balde pod dobrą opieką. Spora część składu to już teraz jest bardzo wysoki poziom, Williamsa czy Yamala. I to są ludzie na lata, bo mówimy praktycznie o gówniarzach, zwłaszcza Yamal który na mundialu w 2034 będzie miał... 27 lat.
Trudno znaleźć obecnie inną drużynę, która ma takie perspektywy na przyszłość w szerokim składzie.
1
Patrząc na naszą scenę polityczną, to chyba tylko lewica nie posiada żadnego programu Deweloper+.
Więc wiadomo w co się opłaca inwestować.
2
@draxidox Mongolia na reprezentację quidditcha?
71
Najlepsze w tym mistrzostwie Hiszpanii jest to, że nikt im nie zarzuci "farta".
Grali najlepiej na turnieju, wyeliminowali wszystkich kandydatów do pucharu, zero przypadku, zero losowości.
6
Sędziemu można pogratulować dobrego meczu.
Złapał się na dosłownie zero płaczków Bellinghama
7
16,5 roku od bycia wykąpanym przez Messiego, Yamal zostaje mistrzem Europy.
Moim zdaniem powinni to zaliczyć na konto Messiego.
1
W sumie na wygranej Hiszpanii nie zależy mi tak bardzo jak na szlifowaniu tego pięknego rekordu Anglii. Przegrana w tym finale wydłuży rekord do 60 lat bez żadnego mistrzostwa.
1
@kanver_ Zdecydowanie jednak Yamal, udział przy bramce w każdym meczu, rekord asyst, znacznie wyraźniejszy występ niż Olmo, który ku zaskoczeniu też gra świetnie.
2
Co to było xD Jakaś akcja z dupy, Ciuciubabka to wyglądał jakby w ogóle zaspał do piłki a zrobił podanie na bramkę xD
0
@kanver_ Brak podania do Nico który stał praktycznie sam na sam z bramkarzem to jest zmarnowana setka mimo że nie liczy się do zmarnowanych setek.
0
@Toretto Nie oskarżaj napastnika, że oddał strzał na bramkę będąc całkowicie sam w polu karnym. Nie Pickford to by kto inny tą piłkę przejął, bo tam już było za gęsto
5
Jak ci Morata marnuje 3 setki w 10 minut to sobie możesz grać. Oby to był jego ostatni turniej w karierze.
0
@MesQueUnClub96 obawiam się, że nie wruci
5
Słyszycie ten trzask jakby ktoś wycinał las deszczowy? To tylko nogi Moraty schodzącego na ławkę.
0
@Vampir707 Ważniejszym pytaniem jest, co to oznacza dla Roberta Kubicy?
0
Jakiś typ na trąbie coś mnie trąbie, na słuchawkach słyszę to w jednym uchu i to głośniej od komentatorów xD
1
@Comentateiro Gówno nie urwał, faulował Carvajala stemplem na stopę.
0
Niech mu sędzia da żółtą kartę za próby symulacji, może wtedy przestanie się wydurniać z leżakowaniem po każdej stracie piłki.
10
Morata zamiast opaski kapitana powinien dostać opaskę dozoru elektronicznego na nogę. Bo to co chłop robi to jest kryminał
0
Bez Moraty sądzę, że grałoby im się łatwiej.
0
@FCB_dimiC Kogo? Nie znam typa
0
Bellingham tym meczem podsumowuje cały swój turniej i rok 2024. Nie widziałem, żeby podjął choć jedną dobrą decyzję, przegrywa pojedynki, źle podaje.
3
@Kitek1640 Bo się boi chińskiego spisku skarpetek, które odcinają dopływ krwi do stóp.
1
@DragonxNF Nie ma co marnować czasu, grubas porwie go z niemieckiego hotelu.
2
@Gaucho Spięta? Skąd wy to bierzecie.
Grają przeciwko obrzydliwemu autobusowi, nie mają w ogóle miejsca do gry bo brytole grają nisko i w 11 bronią swojego pola karnego.
0
@MiloszFCB1899 To chyba musi odejść z klubu i wrócić do BVB, bo lżejszych sezonów nie będzie miał, zwłaszcza przy nowym formacie LM, KMŚ i innych zmianach jakie zrobią.
0
@Herato No to będzie drugi Bojan albo Fati. Jak sprzedadzą wszystkich piłkarzy i pościągają sobie jakiś Braithwaitów to w ogóle nie będa mieli problemu z finansami, tylko czy o to chodzi w piłce nożnej.
25
Nie znoszę takiego sędziowania. Lekki kontakt, Walker leci jak kłoda i to jest faul a chwilę wcześniej dosłownie zapasy w polu karnym w wykonaniu Rice i nic.
Nie znoszę tej niekonsekwencji zależnej od tego czy to pole karne czy nie.
8
Ale co wy z tym Yamalem... Anglia gra totalny autobus, obsiadają go pressingiem jak tylko dostanie piłkę, co tu ma zagrać jak w ogóle nie ma miejsca, bo brytole w 11 bronią? Nikt z Hiszpanii dzisiaj nie rozwija skrzydeł.