Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Nie znoszę takiego sędziowania. Lekki kontakt, Walker leci jak kłoda i to jest faul a chwilę wcześniej dosłownie zapasy w polu karnym w wykonaniu Rice i nic.
Nie znoszę tej niekonsekwencji zależnej od tego czy to pole karne czy nie.
8
Ale co wy z tym Yamalem... Anglia gra totalny autobus, obsiadają go pressingiem jak tylko dostanie piłkę, co tu ma zagrać jak w ogóle nie ma miejsca, bo brytole w 11 bronią? Nikt z Hiszpanii dzisiaj nie rozwija skrzydeł.
1
Anglia ma groźne kontry, na szczęście zawsze piłka trafia do pary Kane - Bellingham i tam już zostaje.
2
Bellingham traci piłkę
Pada
Ała boli
Sędzia nie gwiżdże
Od razu wstaje
Powtórz.
0
Williams dzisiaj nie dojechał trochę.
1
Olmo przy Moracie to techniczny profesjonał.
0
Kartka dla Kane to problem, niestety to dla niego koniec turnieju, nie zagra w następnym meczu
0
Bellingham to już nawet pojedynku biegowego z 17-latkiem nie potrafi wygrać, totalny zjazd w tym roku.
1
de la Fuente został zfaulowany przez Walkera, ale to Walker dostał urazu.
Słabsza kość musi pęknąć panie Walker.
11
@Rewolucja123 Ale jakiej intensywności? Hiszpania nie gra intesywnie, to Anglia nie gra w ogóle.
2
Autotune aż zniekształca głos tym śpiewakom, takie to gwiazdy
4
Tesla wrzuciła do swojej oferty możliwość wykupienia abonamentu na zwiększenie pojemności baterii w jednym ze swoich aut.
Bo jak się okazuje, baterie są standardowe względem wersji LR, tylko softowo ograniczają pojemność.
I zasadniczo nic w tym odkrywczego, może to oburzać ale Tesla nie jest wyjątkiem i takie zabiegi stosuje każdy producent aut, nie tylko elektrycznych.
Standardem jest, że silnik jest ten sam dla wielu wariantów, tylko jest blokowany sterownikiem (co sobie łatwo i tanio można zdjąć w chiptuningu).
To samo z wyposażeniem dodatkowym, co też już wywołało aferę, że BMW czy tam Mercedes oferowały podgrzewanie foteli na abonament..
Ale nikogo to nie dziwi, natomiast nie wiem co się z ludźmi dzieje, że klientela Tesli się z tego cieszy.
Czy ta marka zaczyna zmieniać się w Apple? Firmę której klienci cieszą się z tego, że producent ich dyma na kasę?
0
@KamQiX Mam ci tu referaty pisać, które i tak pewnie będziesz miał w dupie? Podrzuciłem ci tematy, znalezienie tego w necie to kilka chwil, jeżeli rzeczywiście cie interesuje, czemu ludzie twierdzą, że Trump jest na rękę Putinowi.
1
@Recha_0684 Tak, obroniłaby się bez sprzętu, bez szkoleń (które Trump zablokował za swojej kadencji), bez wsparcia wywiadowczego. USA to w sumie nic nie robiło w sprawie tej wojny.
6
@KamQiX Poczytaj sobie co Trump sądzi o Ukrainie, poczytaj sobie o realnych działaniach Trumpa w sprawie NATO, bez problemu znajdziesz informacje skąd USA wzięło miliardy na budowę muru z Meksykiem. Podpowiem Ci, że wbrew opowieściom Trumpa, Meksyk nie zapłacił ani dolara, zrobiła to wschodnia flanka NATO, gdzie USA wycofało finansowanie dla kilku wojskowych inwestycji w krajach bałtyckich i Polsce.
Może wtedy ci zaświta, czemu ruscy wolą Trumpa, którego ludzie blokowali wsparcie dla Ukrainy od Bidena, dzięki któremu ruscy nie podbili kraju w 3 dni.
1
@MesQueUnClub96 Aha xD Naprodukowałem się, ale ktoś chyba porobiony po sobocie zajął się moderacją
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@fart Czym są wielkie pieniądze, gdy mówimy o piłkarzach? On już teraz zarabia nieprzyzwoicie dużo i nie musi oszczędzać, zarabia więcej niż 99% jego rodaków (a nawet gdy mówimy o ludziach na ziemi).
Może to być nawet plusem, bo to nie jest chłopak z getta który dostał hajs i może zasmakować życia, on ten hajs po prostu ma a wtedy mogą liczyć się inne cele.
No i wychowanie w La Masii ma duży wpływ, nasi wychowankowie zazwyczaj zarabiają dużo hajsu, nawet jak nie trafiają na piłkarski top, ilu znasz naszych zawodników, którzy popłynęli?
0
@maroon Pytanie czy znasz ludzi, którzy będą się zapierać, że wolą chodzić po ścieżce rowerowej bo kupili buty, w których im się nie wygodnie chodzi po chodniku.
Bo tak to wygląda w przypadku rowerzystów.
Serio widziałem już tak odklejone idiotyzmy jak narzekanie na te "fale" zwane profesjonalnie podjazdami do posesji.
Według naprawdę sporej części rowerzystów to skandaliczne, że ich dupa musi skakać po siodełku bo "samochodziarze" dwa razy dziennie będą wjeżdżać i wyjeżdżać ze swojego podwórka i im ten podjazd niepotrzebny.
33
Często powtarzający się wątek w internetach: zdjęcie rowerzysty jadącego ulicą gdy obok jest ścieżka rowerowa.
Standardowa kłótnia, ale zawsze rozwala mnie i przeraża ilość ludzi, którzy są zdolni posłużyć się argumentem, że szosówką niewygodnie się jeździ po ścieżkach rowerowych, bo jakiś idiota zrobił tak, że nie jest idealnie równa a często jest z kostki i dupa boli...
Rowerzyści to jedyna znana mi grupa uczestników ruchu drogowego, która za swoje idiotyczne decyzje obarcza wszystkich a nie siebie.
To kup se człowieku rower górski, nie będziesz miał problemu z bólem dupy.
Ja nie posiadam auta z 15 milimetrowym prześwitem, bo nie da się tym autem przejechać po progach zwalniających, ale logiką niektórych cyklistów to upoważniłoby mnie to do jazdy po chodnikach, bo przecież to nie mój problem, że mam auto którym nie da się po ulicy jeździć, to wasz problem xD
0
@Nazio_87 Nie pij już dzisiaj więcej
1
@FCB_dimiC Winny jest rowerzysta, bo wtargnął bezpośrednio przed pojazd.
Policja znając życie wystawiła mandat kierowcy, bo to jest standard, że bagiety mają w dupie okoliczności a kierowcy łatwiej dowalić.
ALE jeżeli jest tam monitoring, miał kamerkę w aucie albo znalazł to nagranie w internecie i pójdzie z tym do sądu, to ma wygraną w kieszeni.
Z resztą nawet KSP o tym zrobiła artykuł
https://ksp.policja.gov.pl/wrd/aktualnosci/122218,PIERWSZENSTWO-NA-PRZEJEZDZIE-DLA-ROWEROW.html
0
@Rust_Cohle Rowerzysta ma pierwszeństwo dopiero gdy znajdzie się na przejeździe, czyli dopiero gdy wjeździe na drogę nabywa pierwszeństwo, ale tutaj wychodzi zasada zakazu wchodzenia przed nadjeżdżający pojazd.
To działa tak jak działały stare przepisy dotyczące pieszych, pieszy nie ma pierwszeństwa dopóki nie znajdzie się na przejściu. Po zmianach, pierwszeństwo ma jeszcze będąc na chodniku.
Ale rowerzystów ta zmiana nie dotyczy, rowerzysta nie ma pierwszeństwa będąc na chodniku więc na tym nagraniu mamy wtargnięcie, wlecenie na jezdnie dosłownie metr przed maską auta.
1
Ważna sprawa dla rowerzystów i ważne przypomnienie: ROWERZYSTA NIE MA PIERWSZEŃSTWA DOJEŻDŻAJĄC DO PRZEJAZDU ROWEROWEGO.
Tak, kierowca auta postąpił źle, ale rowerzysta nie jest pieszym, nie dotyczą go przepisy o pierwszeństwie przy dochodzeniu do przejścia a wielu chyba o tym zapomina, tak jak rowerzysta z nagrania, który - o zgrozo - opiekuje się małym dzieckiem a wtargnął na jezdnie, nawet się nie rozglądajć.
Jeszcze raz przypomnę, żeby dotarło: ROWERZYSTA NIE MA PIERWSZEŃSTWA PRZY DOJEŻDZANIU DO PRZEJAZDU.
Jedynym warunkiem gdy to rowerzysta ma pierwszeństwo jest skrzyżowanie, na którym auto skręca, w tym przypadku rowerzysta miał obowiązek się zatrzymać i przepuścić samochód, nawet jeżeli samochód nie zachowywał się zgodnie z kulturą drogową.
0
@Jakchcesz Bo nie do końca tak powiedział.
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to on mówił o pre-sezonie w odpowiedzi na zarzut, że tylko latali po świecie grać towarzyskie dla kasy zamiast trenować.
I on powiedział wtedy, że nie przykłada wagi do pre-sezonu bo formę trzeba utrzymać cały sezon i nie osiągniesz formy na grę co 3 dni pre-sezonem tylko codziennym przygotowaniem.
0
@Reviven Pewnie do Espanyolu idzie.
0
@Lucyfffer Mbappe miał 84 w wieku 19 lat.
2
@Kgorecki2500 I owszem, jego prywatna sprawa, tylko dobrze jakby sam innym nie narzucał wydumanej moralności, samemu uprawiając woltyżerkę do grupowych nagrań.
Niemniej w tej całej sytuacji najbardziej mnie bawi desperacka próba obrony jaką urządzili fani.
Szukał pornosów to szukał pornosów, po co wmawiać, że szukał darmowych materiałów o faktoryzacji macierzy czy jakiegoś artykułu o sposobie inwestowania w giełdę xD
0
@Kgorecki2500 Nie pierwszy i pewnie nie ostatni, choć nie wiem czy przystoi akurat ultra konserwatywnemu posłowi.