Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@priest9999 Bo to ważnie dotyczyć może ilości paliwa, nie wiem jak oni to tam technicznie robią, ale auta stoją przecież w parc ferme i sędziowie je kontrolują już poza kamerami.
0
@priest9999 Nie no, to są dwie różne kwestie, paliwo nie jest wliczane do minimalnej wagi pojazdu więc nigdy się go nie liczy jako całej masy. Auto ma ważyć te niespłena 800 kg samo w sobie z teoretycznym uznaniem 80 kg kierowcy.
1
@priest9999 Paliwa się nie waży, auta są ważone po opróżnieniu zbiornika
1
@priest9999 Patrzysz przez pryzmat Russella, który zaryzykował, nikt nie obstawiał jazdy na jeden stop, on sam sobie to wybrał a to, że mu się udało, było efektem dobrego układu na torze, gdyby wszedł w jakiś większy pojedynek albo musiał gonić pozycję to zajechałby je szybciej i byłby koniec marzeń o wygranej.
Z resztą i tak udało mu się to tylko dlatego, że FIA skróciła strefę DRS.
0
@priest9999 Nie mieli drugich hardów a on dramatycnzie tracił tempo. Musieli coś robić.
0
Perez do wywalenia, jak można startować z P2 i skończyć na P8 gdy kolega z zespołu startował z P11 a skończył na P5?
Bez żadnego team orderu, bez żadnej zabawy strategią, bez żadnych losowych wydarzeń na torze, nawet jednej żółtej flagi nie było.
3
@mekston Odwalił Russella z Silverstone
2
I Bearman zakończył swój wyścig F2 nie dojeżdżając nawet do pierwszego zakrętu.
0
@Dari0G Bo interpretacja utworu jest szersza a Lennon powiedział odrobinę więcej niż potarzany w kółko tekst o manifeście komunistycznym.
Sam zamysł piosenki powstał na bazie modlitewnika chrześcijańskiego jaki Lennon dostał.
0
To co się dzieje wokół Babiarza i TVP jest o tyle znamienne, że poszło o piosenkę.
Piosenkę której głównym zamysłem jest wyobrażenie sobie świata bez konfliktów, podziałów, wojen.
Babiarz zaczął, TVP dokończyło i mamy kolejną wojenkę.
0
@FcPortoFan1999 No właśnie mówię, że byłem zdziwiony, bo już wtedy było, że go wywalili.
Może się dogadał, że zostaje ale ma się zachowywać i nie wyrażać światopoglądów i właśnie złamał umowę? Nie wiem, reakcja TVP dziwna, bo w sumie teraz nikt nie oczekiwał, że mu coś zrobią.
5
@Kgorecki2500 Zawieszenie za ten komentarz było głupie, ale akurat nad Babiarzem i tak wisiały chmury. Ja w ogóle byłem zdziwiony, że on w TVP pracował, bo były informacje w zeszłym roku, że go wywalono.
A to za fakt tego jak aktywnie wspierał i popierał Kurskiego i jak widać, mu zostało że za punkt honoru postawił sobie jednak komentowanie polityczne, choć jest tylko komentatorem sportowym.
0
@mekston Nie no, ale rozmawiamy o starcie, przecież dzisiaj też Perez nie wygrał xD
Ale czyste miejsce w kwalach to Perez miał w Miami '23, o ile pamiętam to przez Leclerca.
Ale jako ciekawostkę można dorzucić, że rok temu kwalifikacje w Belgii wyglądały identycznie w pierwszych dwóch rzędach: VER, LEC, PER, HAM
0
@mekston Nie, ostatni raz pokonał go też na Spa w 2023. Czemu to w sumie nie pamiętam.
1
0,003s, tyle dzieliło Pereza od eliminacji w Q2.
Ale za to można już oficjalnie powiedzieć: Perez pierwszy raz w sezonie 2024 wystartuje przed Verstappenem.
2
Okrążenie Verstappena było tak potężne, że pobił je dopiero Piastrii na świeżym komplecie 10 minut później na znacznie lepszym torze, reszta nie dała rady go pobić mimo ewolucji toru.
0
Dopiero odpaliłem Igę, o chodzi z tą słabą grą? Robi ją jak masło
1
@Kgorecki2500 Nowa jakość w polityce, kompetencja, pracowitość, nie to co te stare dziady.
Tymczasem tylko 65% frekwencji podczas głosowań, 7 wystąpień, przynależność do jednej komisji ale żadnej podkomisji, do tego z losowo wybranych posiedzeń nie widzę, by się choć raz udzielił, o ile na nie w ogóle przychodzi.
Za to przynależy do dwóch zespołów parlamentarnych:
Własnego "Parlamentarny Zespół członków i sympatyków Nowej Nadziei "Wolność, Własność, Sprawiedliwość" oraz Wiplerowskiego: Parlamentarny Zespół ds. Wolnego Rynku.
Muszę dodawać, ze oba te zespoły nie miały ani jednego posiedzenia choć istnieją od ponad pół roku?
1
@macio_944 Mi się olimpiada kojarzy jedynie z wakacjami, zawsze się zaczynała jak wracałem z jakiś obozów czy kolonii. Poza tym to nie wiem, sporty olimpijskie są dla mnie nie do oglądania, może poza kajakarstwem.
Ale to może ogólnie mój problem, że nie potrafię oglądać większości sportów, motoryzacja, piłka nożna i owszem, ale już lekkoatletyka, siatkówka, tenis i inne takie, to idzie zasnąć
1
@ranger3120 Już pousuwali tego fejka jak się sprawa rypła, ale w internecie nic nie ginie
https://wykop.pl/cdn/c3397993/41b01d03df27f6150080a2db3415ae721782cc7dac3f18c86868d33c9777d1ea,w800.jpg
9
Pewnie widzieliśmy to seksy zdjęcie pani asystentki Tuska, która bawi się bielizną?
Postowane przez wielkiego dziennikarza śledczego z TV Republiki, niejakiego pana Dobskiego, tego co rozkręcił tą aferę.
No, to się okazuje, że pan dziennikarz śledczy jest tak świetny w swoim fachu, że zapostował fejka w którym ktoś wstawił zdjęcie jakiejś baby z OnlyFansa w "ramkę" instagrama asystentki Tuska.
Jak na razie rozwój wypadków jest taki, że pani z OF idzie zrobić donosik.
1
@pacior95 A mnie przed wszystkim się wydaje, że ty czy ja gówno wiemy. Oni go widzą na treningach każdego dnia, wiedzą jak trenuje, jak się prezentuje. To nie działa tak, że musisz go wypuścić na boisko, żeby wiedzieć jak gra. Jak nie umie opanować piłki na treningu, to w trakcie meczu się tego nie nauczy. Jak nie jest fizycznie w stanie wytrzymać 60 minut na boisku treningowym, to na meczowym też nie wytrzyma. I tak dalej i tak dalej.
My oceniamy Roque tylko na podstawie tego, że nie grał...
0
@Antimadridista_WR Nie, bo kosa jest gównem i bardzo trudno nią trafić nawet jak biegniecie ramie w ramie.
2
@Kidd Nie czytam książek od dawna, bo nie mam czasu, przestawiłem się na ebooki.
4
Masz dwie opcje, uznać za bardziej prawdopodobne, że ktoś podał nieprawdziwy wzrost Netanyahu w internecie, albo że prezydent USA umarł a w jego miejsce podstawiono sobowtóra.
0
@ranger3120 Jeżeli korzystasz z sieci firmowej to i tak wiedzą, że wchodzisz na La Ramble bez żadnych programów.
1
@Roobo W sumie? W sumie to taniej niż w jakimś kurorcie nad Bałtykiem.
I tu na serio wchodzi problem urlopu, bo jeżeli pracujesz na UoP to nie możesz mieć więcej niż 78 dni urlopowych, więc wtedy urlop bezpłatny.
3
@Uukasz_93 Bełkocze jak potłuczona, widać coś gdzieś słyszała ale nie wie co.
Tyle, że jak nie łykasz bełkotu PiSu i rozumiesz pewne rzeczy, to wiesz, że ona w tym bełkocie ma pełną rację (a raczej ten, kto jej powiedział to co ona chciała przekazać).
Transport śródlądowy nie ma sensu, jego wolumen na świecie spada.
Nie jest ani ekologiczny ani ekonomiczny, choć są tacy co mówią, że taniej i mniej CO2 się produkuje. No gówno prawda.
Do tego Odra jest kompletnie niespławna, żeby coś nią puścić, to tam musisz wydać miliardy, wlać miliony ton betonu, zbudować masę hydrotechniki a potem wydawać miliony na utrzymanie tego.
A i tak nie masz gwarancji, że mimo takich inwestycji utrzymasz spławność przez przynajmniej 8 miesięcy w roku, bo to jest takie minimum, żeby się opłacało w ogóle używać rzek.
Odra latem wysycha, zimą zamarza, wysychanie da się w małym stopniu kontrolować regulacją, zamarzania nie kontrolujesz, na chwilę obecną rzeka się nadaje do czegokolwiek może 2 miesiące w roku.
A sama regulacja to duże oddziaływanie na środowisko i to w kierunku który u nas i bez tego jest ogromnym problemem. Odcięcie dopływu do wód gruntowych powodujące susze na całej długości rzeki, zaburzenie fauny i flory rzek, wyniszczenie środowiska naturalnego wielu zwierząt.
To co padło w tym wywiadzie, że chociażby na Renie odbywa się transport wodny... Ren ma dużo lepsze warunki spływne, równie dobrze można by użyć argumentu, że skoro na Nilu się da to czemu nie na Utracie, a i tak mają Niemcy problem i rzeka wysycha, już kilka razy w ostatnich latach była na skraju zatrzymania ruchu.
Więcej szczegółów sobie możesz znaleźć w necie, np. tutaj
1
@tadzik447 Problem w tym, że nie trzeba jej zdawać i nikt tego nie sprawdza a potem rowerzysta zapieprza po ulicy między autami, nie wiedzac nawet co może a czego nie.
1
@ProMILs Ale zamysł nie dotyczy aut wyścigowych tylko tych, które już potrafią się rozpędzić w rozsądnym czasie a do tego wystarczy nawet i 150 koni.
Nie wiem ile przebiegu robisz rocznie, ja sporo, rzędu 40-50 tysięcy i niestety to nie jest "raz na jakiś czas". Zwłaszcza na autostradach czy S-kach, najczęściej kolizje jakie mijam to właśnie szybcy i wściekli, co nie potrafili się opanować ze swoim BMW, Audi czy nawet Passatem i musi robić rajd między autami.