Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@maroon Większość pracowała, niektórzy niedawno, inni dawniej bo od x lat są politykami.
W przypadku Bosaka mówimy o kimś, kto ma 42 lata a posłem był tylko 6 lat, co robił przez pozostałe 17 lat życia od ukończenia liceum, skoro nawet studiów nie skończył?
Jeżeli mnie pamięć nie myli, przed wejściem do sejmu tłumaczył, że pracował w biurze poselskim Winnickiego, choć Winnicki nie umieścił go na liście pracowników "bo nie musiał" i zarobił na tym chyba 12 tysięcy zł rocznie xD
24
@marcin62 Niebezpiecznie przypieprzać się do kogoś o to, że nigdy nie pracował, gdy liderem twojej partii jest Krzysztof Bosak
2
@sevs Nie tylko w tym ale ogólnie, Buksa w karierze zdobył więcej bramek na Euro niż Mbappe.
2
Jaką magią jest, że na Euro mają już półautomatyczne spalone i czujnik kontaktu w piłce (ten wykres co dziś był pokazywany przy sprawdzaniu VAR) a w La Liga nie ma goal-line bo kosztuje 3 miliony za sezon.
0
Dwie "potęgi", moralny mistrz świata i moralny mistrz Europy, w składach obu dwaj murowani kandydaci do Złotej Piłki, najlepsi ponoć piłkarze świata i okolic.
Grają z przeciętniakami i od samego początku meczu drżą o wynik 1:0 a pod koniec uciekają się już nawet do wybijania piłki na oślep, byle dalej od bramki.
Śmiechu warte.
2
Dobrze, niech się biją i połamią a potem robimy ich na miękko.
0
@FabianekMrozek Zmiana nie była przygotowana zanim zszedł z boiska a potem to decyduje sędzia. Głupio bo głupio, ale to on decyduje kiedy jest zmiana a nie piłkarzyna.
3
Wygląda jak złamany nos
0
@Kgorecki2500 Planów to sobie może mieć nawet sprytny, to piłkarze będą go realizować.
0
@adamLeo66 Tak już ze 25 lat będzie, jak bycie pierwszym przy piłce nie upoważnia do wjazdu korkami na ryj.
A piszczelem dostał jako skutek swojego faulu.
0
Ja się Austrii nie boje. Oni nie stoją indywidualną jakością tylko dobrą pracą strategiczną.
A to wymaga, żeby ich trener odczytał jak będzie grał rywal.
I tu jest nasza szansa, bo nawet trener nie wie jak zagramy.
0
Centymetry i by były korki na ryju, dosłownie setne sekundy później by zaczął nogę składać, to byłaby tragedia.
2
Przydałaby się zmiana ekipy sędziowskiej w przerwie, kto w ogóle daje Hiszpanom sędziować mecze na mistrzostwach.
0
@Robert1603 W ataku nie ma to znaczenia, każdy kontakt to ręka.
0
@Culer9002 Mhm, może spróbuje
1
@Robert1603 Widzałem z trzech kamer, na każdej wygląda identycznie.
0
@Culer9002 Z ciekawości zapytam, bo mnie to zastanawia, czy wygodnie się siedzi z kijem w dupie?
1
Tak w ogóle to spójrzcie na kolor stroju Słowaków. Nic nie sugeruje.
0
Czemu nie zdejmą Lakaki. Z nim mogliby grać i 300 minut, załadować i 50 bramek a żadna nie zostanie uznana.
7
Ręka w ataku to ręka w ataku, korzyść uzyskana bo piłka zmieniła tor lotu.
2
@norbi77 To zależy od trenera. Messi też był ciężarem dla Argentyny, bo nikt nie brał odpowiedzialności i każdą piłkę na niego walił.
To samo z Lewym, nie może być głównym zawodnikiem na którego idą wszystkie piłki, bo to łatwo zablokować.
Jeżeli Probierz zrobi to co Scaloni i Lewy będzie "jednym z" a nie tym jedynym, to on może wnieść ogrom ściągając na siebie skupienie.
0
Lakaka wygląda jak oczywisty spalony.
Jeżeli anulują to lipa, bo piłka możliwe że by i tak wpadła bez dobitki
0
Powiedzcie, że tam nie ma mocy piekielnych w tym Madrycie. Łunin jak natchniony broni wszystko, dochodzą dzięki niemu do finału LM. Miesiąc później jedzie na ME, inny trykot i już gość jest ręcznikiem.
0
Z ciekawości robię sobie podliczenia, ile czasu bramkarz trzyma piłę w ręku.
Zawsze był przepis, że ma 6 sekund, ale nigdy nikt tego nie respektował, teraz zmienili przepisy i ma 8 sekund ale sędzia ma pilnować.
I zgodnie z przewidywaniami, przepis jest martwy tak jak był, bramkarz trzyma sobie piłkę w łapach przez 20 czy nawet 30 sekund a sędziowie nie reagują.
0
@Bobo25 Zastanów się co ci po tym mistrzostwie "w greckim stylu". Fajnie, będzie na wikipedii wpis a Polska będzie wytykana jak Grecja, że nawet wstyd byłoby się pochwalić taką wygraną.
Zrozum, że piłka nożna nic w życiu nie znaczy, to dosłownie kopanie balona. Jedynym celem jest dać rozrywkę i emocje, to co grał Michniewicz nie dawało żadnej rozrywki i emocji a jedynie wkurzenie i niesmak.
0
@Bobo25 Widzisz, bo dla ciebie istotne jest posiadanie kawałka blachy w gablotce, którego nigdy nie zobaczysz. Dla mnie - i jak się okazuje dla bardzo wielu - istotne jest, żeby się dobrze bawić oglądając mecz. Grecy mogą sobie uważać co chcą, nikogo poza nimi to nie obchodzi, choć nie znam żadnego Greka i nie wiem jakie oni mają zdanie.
Natomiast jak zapewne zauważyłeś, w Polsce ludzie wolą przegrać po zaciętym meczu z emocjami niż wyjść z grupy, po meczu w którym dosłownie nasza kadra prosiła rywala, żeby więcej bramek nie strzelał.
0
@Bobo25 Mija 20 lat od wygranej Grecji, dalej nie słyszałem ani razu głosu, by ktokolwiek szanował ich wynik, za to są synonimem paskudnej gry i przypadkowego sukcesu.
W piłce nożnej nic się nie liczy, bo to tylko kilku spoconych chłopów biegających za balonem po trawniku. Cały ich sens istnienia oparty jest tylko o to, że ludzie chcą to oglądać a ludzie chcą oglądać dobrą i emocjonującą piłkę a nie prześlizgiwanie się i błaganie przeciwnika, żeby więcej bramek nam nie strzelał.
Zaraz miną 2 lata od tamtego mundialu, ile razy widziałeś wychwalanie kadry, że wyszła z grupy a ile razy widziałeś walenie po tym, jak paskudnie grali? Bo ja tego pierwszego nie widziałem praktycznie nigdzie i dla nikogo nie liczy się wynik, skoro i tak niczego nie wygraliśmy.
A jedyne pochwały po tamtym mundialu jakie wobec kadry widziałem, to za mecz z Francją... Przegrany.
12
@Arcybiskup Nigdy w życiu, pod wpływem jakichkolwiek emocji nie zdarzyło mi się grozić komuś śmiercią.
0
@Arden Kto chwali? Przecież to Polak wrzucił ten wpis
3
@betonito Patrząc na kontekst, na to jak graliśmy jeszcze niedawno, że musieliśmy grać baraże choć mieliśmy najprostszą grupę eliminacyjną, to tak, to co obecnie prezentujemy jest sukcesem na miarę naszych możliwości.
Przegrana to nie jest wstyd, jeżeli przegrasz z klasą, gdy decyduje indywidualna różnica klas. Przegraliśmy jakością piłkarzy a nie grą zespołu i to już jest sukces dla takich reprezentacji jak Polska