SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Haha Real miałby juz karnego
0
Busi demon prędkości, trzymajcie mnie. Gość mógłby go obiec dwa razy
14
Co ty k***a robisz Rapha ? W Anglii było zejście i hukniecie z lewej w okno… co ty k***a robisz ?
0
Pedri 3 seta ???
0
Kolejny mecz gramy samolubnie
Wystarczyło wycofać podeszwa piłkę i brama
5
Lewy musi w każdej akcji machać tymi łapami przy wyskoku ?
4
Rapha aktywny i jeszcze wraca do obrony. Chłopie niech Ci cos przeskoczy w tej głowie bo masz papiery na wielkie granie. Musisz wykorzystac ta szanse
1
@Kidd czerwone latarnie PL wydają wiecej niz cała La Liga w zime ;) brawo Tebas
0
@Tasde wiem o co Ci chodzi ale mnie chodziło o takie potyczki medialne i transferowo-popularnosciowe pomiędzy PL a La Liga. Dzięki Tebasowi juz nie będzie co zbierac ;)
0
@Homeopata8989 a teraz sie z nim męczą tak jak Chelsea sie będzie meczyla z Mudrykiem jak sie okaze flopem
0
@P33ck moze troche przesadziłem L1 to farmerzy ale z poziomu bicia sie z PL i wygrywaniu wszystkiego w Europie przez kluby w Hiszpanii po taki zjazd
0
@Emhyr Busi chyba sam odejdzie ale cos czuje potężna machinę przeciwko Albie ;) ale coz trzeba sprzatac przepłacone kontrakty po barto
2
Jaki tu spokój… La La La, nic się nie dzieje… La La La :/
Tymczasem Chelsea która wywaliła w oba okienka 500 mln za chwile dołoży kolejny trzycyfrowy transfer. To sie w pale nie mieści. Tak bezczelne nie było nawet PSG. Gratulacje Fifa, FFP działa jak należy !
Wiecie co jest najgorsze ? Znajomi fani innych klubów jada po City i PSG a to tak na prawde sie wszystko zaczelo od Romka jak postanowił przyjechac sie pobawic do Londynu. I to Chelsea zaraz po Realu było przeze mnie najbardziej znienawidzone przez lata od dawien dawna.
Ok tez wydawaliśmy kase. Chociażby na Cou czy Dembele ale my jednak mieliśmy potężna kase za Neymara a inne kluby to wykorzystały.
Griezz to była głupota barto. Mysle ze gdyby nie tamte 120 mln + pensja to nasza sytuacja teraz byłaby nieco lepsza.
1
@Kinginiesta La Liga spadnie na 5 miejsce w Top ligach ;)
0
Porro w Spurs czy sie wysypało ?
Arnau w Atletico ? Ehh
Cancelo do Bayernu ?
4
Znowu sie ślizgnales Xavi…
10
Gramy obronę Częstochowy i faule taktyczne przeciwko Gironie. Żenua
2
Marek kocik, ale cieszę sie ze wrocil
0
Po co zabiera tego młodego skoro nie zamierza go wpuszczać ? Lepiej zeby rozegrał jakis mecz w La Masii niz zeby jezdzil z drużyna posiedziec na ławie
2
Ale z drugiej strony komentatorzy cos mowili o zmrożonej murawie. Przeciez to nie pierwszy zawodnik który dzisiaj jeździ jak na łyżwach
Ps. O Jezu jak pudłuje Girona
7
Jak Rapha miał problem z psycha to po dzisiejszym meczu juz będzie nie do uratowania :/
0
Gavi 9 ? Jezu czemu nie wpusci tego młodego ?
1
@jedrek7000 o kurde nie wiedziałem, przykra sytuacja. Valverde chyba jako jedynego lubie z Realu
0
Araujo profesor, mega szybko dojrzał ;)
1
@against_modern_football tez sie dziwie ze inteligentny gość nie uczy sie na swoich bledach
Twierdził ze wszystko ogląda i analizuje
A potem cyk babol
0
Stuani i sie przypomina remis tutaj jakis czas temu :/
0
Juz myslalem ze uznają bo Eric elektryk dotknął przed strzałem XD
1
Fati… az mnie cos w brzuchu zabolało… zjeżdża totalnie a miał z kazdym meczem wracać :/
1
@marcinK0000 Alonso połowy nie przekraczał XD
0
Uff dobrze ze mamy swojego Valverde ;)