0

O dziwo fajne zgranie Torresa w pole karne ale takie pily z obrotu to w Realu kończą a nie u nas :/

1

Smutno mi patrzyc na to co porobiło sie z Fatim :/ od gościa który co dotknął to zamieniał w złoto po gościa któremu piłka odskakuje przy przyjęciu…

0

@Firestone a bo to pierwszy raz ?

0

Całkiem zapomniałem ze Real dzisiaj gra… Osa walcz ! Nawet juz nie odpalam zeby nie zapeszyć ;)

1

@Bezhistorii i jeszcze Pique „chłopie on nie gada po hiszpańsku” XD

1

@PatrychoO domyślam sie co sie dzieje bo mam młodszych kuzynów ktorzy sa fanami Man Utd i juz wydzwaniają i biją koniki ze nam zabiorą Araujo i Pedriego bo będą w stanie im zaoferowac po 20 mln na głowę co sezon…

0

@FcPortoFan1999 jak ma głupka w składzie to co zrobic ?

3

Qatar z oferta za Man Utd ? Dopiero miał byc Musk…
Za chwile ani Real ani Barca nie będą w stanie konkurować o najlepszych grajków bo ci PSG, City, Chelsea, Newcastle i jeszcze Man Utd będą oferty przebijać albo oferować góry złota dla zawodnika.
Juz widze dzieciarnię Man Utd która wypisuje kupic wszystkich, sprzedać wszystkich.
Szczerze to chcialbym zeby to wszystko pieprzlo w koncu w piłce i moze od nowa sie cos wybuduje.

3

Obejrzałem dopiero retransmisje meczu… moze mi ktos powiedzieć od czego jest ten j****y VAR ?
A Xavi przekombinował, mysle ze gdyby wyszła obrona taka jak trzeba to moze stracilibyśmy tylko max 1 gola

0

@mordini123 ok bede patrzył bo raczej nie wyrobie na mecz
Jakby było o 21 to chill a tak lipa
Mam apke viaplay na tv to raczej juz po meczu bede patrzył tak zeby jakos wyniku nie widziec

0

Nie ogarniam Viaplay. Będzie mozna zobaczyc jakos mecz z odtworzenia pozniej ? Bo chyba nie bede w stanie ogladac na zywo :/ dla mnie mecze tylko przedział godzinowy 20-23 :/

0

@talizmo



Przetłumacz sobie tego tweeta i w ogole cała nitkę
Opłacany gość nie decydował o niczym

0

@barteq to samo… 2 razy opłacałem na Napoli a potem po Eintrachcie mnie szlag trafił tak ze nawet nie sprawdziłem co maja w ofercie.
Dobrze ze chociaz naprawili aplikacje na tv bo ostatnim razem musiałem ogladac na konsoli z masa ścinek jakbym ogladal na strumyku XD

0

@Bulbulator ja przedłużyłem umowę kilka msc temu ale jeszcze zanim było wiadomo czy viaplay będzie współpracował z nc+.
Pieprzyli mi ze jak utrzymam wszystko co mam + staż jako abonent to jest duza szansa ze dostane viaplay jesli wejdzie w skład ich oferty. Przedłużyłem i czekałem a jak weszło to oczywiscie zaproponowali mi ale zebym sobie dokupił po zniżce XD

0

@talizmo Barca przekupiła sędziów i dlatego Hernadez Hernandez nie widział chłopa z piłka w bramce w meczu z Betisem ?

0

@Bulbulator dokładają teraz viaplay za darmo ?

1

Ehh Londynskie przygrywy…
Gole Realu, City, Benfica a ci x2 sety Felixa, wybicie z lini bramkowej i w pale po kontrze ehh

0

Enzo ma ta noge ułożona do strzału. Moglby Pedri z dystansu tez miec takie kopyto

0

@Striker Chelsea 2 setki Felixa, wybicie z linii bramkowej. BvB w 2 połowie tylko kontra z tylka i gol

0

@DIPENNN to samo
Wszystko siedzi… gole Realu, City, Benfica, londynskie przegrywy i cholerne 2 setki Felixa, pluje na nich

1

@Herato Rapha to przy nim bog

1

Fajt najt, juz myslalem ze Cucu leci tam poza boiskiem wypłacić bule gościowi

0

@chavez jedynie 4231 i Messi jako 10 kreująca grę ale to trzeba 2 porządnych skrzydłowych i uwalamy jedno miejsce w pomocy :/

0

@Kuczek do tej pory nie moze wykarmić bo musi grać do 40-tki

0

@A4ron szkoda ze tylko u Niemców

0

Tak w ogole jakim cudem BvB jest w stanie tak zapełnić młyn ? Na LM miały byc tylko miejsca siedzące. Tak jak to jest na trybunie ktora widać z kamery podczas meczu.

0

2 sety Felixa teraz z linii wybicie. Czyli za kazdym razem jak postawisz ;)

0

Ehh Real z golami, City, Benfica i nie wiem co mnie podkusiło na te pokraki z Londynu…

0

@Kamiloza91 tak sobie ostatnio myslalem wlasnie ze Arsenal nie dojedzie na tronie do końca sezonu ;)

0

No i wszystko sie będzie zgadzać tylko nie wynik Chelsea… czyli jak zwykle

Ehh Enzo powinien od razu w 1 tempo doskoczyć i skasować a potem dał sie juz tylko wyprzedzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?