SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na dzien dobry juz kartka powinna byc
United to drużyna najczęściej faulująca
0
@Destroyer_of_Worlds niestety czytałem ze Real szykuje ponad 100 mln za niego
2
Halo ludzie grali w Niemczech +2,5 gola a tu miały byc szachy…
0
Ajaj a juz sie cieszylem z 2:0…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Adamski69 mam to samo, za rok tylko 3 i wsady i dziękuje mnie wystarczy
3
@Lisek dziwie mu sie ze w zimie nie odszedł na wypożyczenie
0
@BulaKG Chryste miej nas w opiece
0
@bari_94 lepsze to niz wejście wstydu w 90+
5
Oj zeby Xavi nie musiał wpuszczać Torre jak mu sie będzie tyłek palił w Anglii…
0
Dobrze ze na 5 minut a nie w 90+ na czas ;)
0
Cadiz nie wie co z piłka zrobic. Oni sa nauczeni stac cała 11 na polu karnym :) do Segunda !
0
Ale sie cieszę ze Mareczek wrocil. Szkoda ze tak pozno zrobił ten przeszczep włosów ;)
0
Dostał w ucho a trzyma sie za twarz…
4
@Firestone tez ostatnio o tym pisałem, zaczęli go powoływać na wycieczki i grzanie ławki CN zamiast grać w Barcy B
0
Sędzia stoi 2 metry obok i nie widzi ze Gaviego faulują
1
3 raz sie juz chyba machnął :/ dalej modlę sie co wieczor o jego powrot ale nadzieja coraz bardziej gaśnie :/
2
Lewy wbijaj 3 bo czuje w moczu ze niedługo Alonso za Andreasa wejdzie…
0
@klopx odklejka Xaviego niemiłosierna
0
@RubenoSS trochę wraca, w pewnym momencie wydawało sie ze zatrzymał sie w rozwoju
Ładny drybling ale wybory złe albo podania za słabe :/
1
Uff wrocil stary Ferran bo juz sie martwiłem ;)
1
Roberto swietnie zastępuje Busiego. Gavi lata jak wściekły, Franek nawet cos sie rusza a Sergi obraca tylko szyja co robią koledzy ;)
0
Pisałem krytykowany ale jak dla mnie moze sie kopac po czole bo dostanie 2 i strzeli. Szkoda ze mu zdjął wczesniej z linii bramkowej :/
0
@sedziaoxford już poplamiles bokserki ? Szybko XD
0
K***a ściągnęli gola Lewemu…
1
Z krytykowaniem Lewego trzeba uważać bo gość moze sie cały mecz kopac po czole a potem z niczego strzeli 2 gole i tyłek cicho.
Gorsze jest to co sie stało z Fatim :/
1
Przecież Cadiz nie wie co z piłka zrobic, jak my tu nie wygrany to będzie śmiech
1
@maciar zdecydowanie Araujo
7
Michniewicz nam powinien odszkodowanie zapłacić za rozwalenie Robercika… a taki piękny był przed mundialem.
1
@Sysia11 co dotknął to zamieniał w złoto a teraz sie potyka, piłka odskakuje przy przyjęciu albo machnie sie przy strzale… dramat :/