SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Haha Polacy na banerach CN
0
Fati nie jadłeś dzisiaj nic ? Zapieprzyc w okno po długim to podaje farfocla po ziemi bramkarzowi
0
@mekston nie ogladam live ale czytałem gdzies ze po padoku mowi sie iz Ferrari połyka szybko opony
Dlatego wczoraj w kwali nie wyjechał walczyć o ostatnie okrążenie
3
Strasznie niedokładnie od pierwszych minut. Glupie straty piłek
0
2 razy sie potknął, zrobił ruletkę a potem i tak stracił… Boże Rapha juz mam coraz mniej cierpliwości
0
Jednak były gwizdy na Moribe
2
Hahah jezu z takiej kupy mogła byc dwubramkowa zaliczka. Ajajaj
2
I gdzie kartka dla Camavingi ?
8
Jak zawsze, Realek goni wynik to conajmniej 5 min
1
Busi ma mozliwosc podania, waha sie i po wszystkim… kilka lat młodszy Busi i pila juz by szła do przodu. Przeciez tego sie nie powinno zapominać…
1
Jpdl powinno byc 2:0 i to z takiego kupska a w pracy sie smiali ze bede płakał jak Real nas rozrzuci XD
0
Ja bym chciał zeby z takim wyjsciem szli nasi pomocnicy z nie Kounde zostawiajac dziurę na SO
5
Ferran szczupakiem, wślizgiem, czymkolwiek…
0
Niech Kessie wywala z tego klubu. Miał byc czołgiem nie do przejścia z odbiorem a tylko głupio fauluje za kazdym cholernym razem
3
Naprawdę konczy mi sie cierpliwość do Raphy…
Az mi sie przypomniała podcinka Alexisa w tej sytuacji a on nawet nie przedryblował rywala…
0
@Qba2312 syndrom sztokholmski
0
Mam wrażenie ze tylko Busi zostawia dziury. Gavi biega od rywala do rywala a potem nagle rywal ma opcje podania do srodku i to akurat w strefie Busiego…
0
@czółkovsky ja czuje ze Lakers go będą chcieli jak Lebron odejdzie/zakończy karierę
0
Ale Dallas dało tyłka. Stanęli a pozniej wręcz usneli. Brawo dla Lakers chociaż zapewne mało kto wierzył.
0
@czółkovsky skończy sie kontrakt i tyle zobaczy Luke
0
@FearTheBeard Mavs stanęli ale mecz trwa 4 kwarty wiec zobaczymy
4
@Firestone w tym sezonie nie ma co narzekać na Mareczka ale jak przeczytam to od Xaviego, Busiego czy Alby to p*****e na prawde
1
@CrazyHorseLakota dopóki tacy zawodnicy będą w tym klubie to nie wrócimy w Europie ;)
0
@Encore czasem az zal patrzyć jak walczy do końca za resztę przegrywów ryzykując nieraz jakas kontuzje a najmłodszy nie jest ;)
0
Z taka celnością Lakers nie maja szans wrócić ale szacun dla Lebrona, ze idzie do końca po obu stronach parkietu w wieku 38 lat.
11
Torre daje pily ale po co miał grać w innych meczach. Lepiej wrzucic na mine w takim meczu a potem znow posadzić na trybunach
0
U Lahoza Gavi by juz wyleciał. Bezsensowna kartka na Man Utd go niczego nie nauczyła.
1
Nie myslalem ze doczekam czasow tysiąca i jednej wrzutki w Barcy… cos co tak j*****m w Realu. Zebysmy jeszcze mieli takiego farta zawsze jak oni…
Dawac remis zeby utrzymac chociaz te 8 pkt…
0
Mamy teraz wyższy skład niz dawniej a główki i wrzutki nadal bezużyteczne
1
@PatrychoO Puigów*