2

Haha Polacy na banerach CN

0

Fati nie jadłeś dzisiaj nic ? Zapieprzyc w okno po długim to podaje farfocla po ziemi bramkarzowi

0

@mekston nie ogladam live ale czytałem gdzies ze po padoku mowi sie iz Ferrari połyka szybko opony
Dlatego wczoraj w kwali nie wyjechał walczyć o ostatnie okrążenie

3

Strasznie niedokładnie od pierwszych minut. Glupie straty piłek

0

2 razy sie potknął, zrobił ruletkę a potem i tak stracił… Boże Rapha juz mam coraz mniej cierpliwości

0

Jednak były gwizdy na Moribe

2

Hahah jezu z takiej kupy mogła byc dwubramkowa zaliczka. Ajajaj

2

I gdzie kartka dla Camavingi ?

8

Jak zawsze, Realek goni wynik to conajmniej 5 min

1

Busi ma mozliwosc podania, waha sie i po wszystkim… kilka lat młodszy Busi i pila juz by szła do przodu. Przeciez tego sie nie powinno zapominać…

1

Jpdl powinno byc 2:0 i to z takiego kupska a w pracy sie smiali ze bede płakał jak Real nas rozrzuci XD

0

Ja bym chciał zeby z takim wyjsciem szli nasi pomocnicy z nie Kounde zostawiajac dziurę na SO

5

Ferran szczupakiem, wślizgiem, czymkolwiek…

0

Niech Kessie wywala z tego klubu. Miał byc czołgiem nie do przejścia z odbiorem a tylko głupio fauluje za kazdym cholernym razem

3

Naprawdę konczy mi sie cierpliwość do Raphy…
Az mi sie przypomniała podcinka Alexisa w tej sytuacji a on nawet nie przedryblował rywala…

0

@Qba2312 syndrom sztokholmski

0

Mam wrażenie ze tylko Busi zostawia dziury. Gavi biega od rywala do rywala a potem nagle rywal ma opcje podania do srodku i to akurat w strefie Busiego…

0

@czółkovsky ja czuje ze Lakers go będą chcieli jak Lebron odejdzie/zakończy karierę

0

Ale Dallas dało tyłka. Stanęli a pozniej wręcz usneli. Brawo dla Lakers chociaż zapewne mało kto wierzył.

0

@czółkovsky skończy sie kontrakt i tyle zobaczy Luke

0

@FearTheBeard Mavs stanęli ale mecz trwa 4 kwarty wiec zobaczymy

4

@Firestone w tym sezonie nie ma co narzekać na Mareczka ale jak przeczytam to od Xaviego, Busiego czy Alby to p*****e na prawde

1

@CrazyHorseLakota dopóki tacy zawodnicy będą w tym klubie to nie wrócimy w Europie ;)

0

@Encore czasem az zal patrzyć jak walczy do końca za resztę przegrywów ryzykując nieraz jakas kontuzje a najmłodszy nie jest ;)

0

Z taka celnością Lakers nie maja szans wrócić ale szacun dla Lebrona, ze idzie do końca po obu stronach parkietu w wieku 38 lat.

11

Torre daje pily ale po co miał grać w innych meczach. Lepiej wrzucic na mine w takim meczu a potem znow posadzić na trybunach

0

U Lahoza Gavi by juz wyleciał. Bezsensowna kartka na Man Utd go niczego nie nauczyła.

1

Nie myslalem ze doczekam czasow tysiąca i jednej wrzutki w Barcy… cos co tak j*****m w Realu. Zebysmy jeszcze mieli takiego farta zawsze jak oni…

Dawac remis zeby utrzymac chociaz te 8 pkt…

0

Mamy teraz wyższy skład niz dawniej a główki i wrzutki nadal bezużyteczne

1

@PatrychoO Puigów*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?