SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja bym wolał zeby Kounde grał na PO bo na SO on za czesto jest elektryczny i wiadomo to juz od czasow Sevilli.
0
@Technik od czasow Sevilli to juz wiadomo
0
@TheNekro94 trzeba sie pozbyć Alonso, Busiego i Roberto…
2
Ale zesral Ferran przyjęciem o matko…
0
@wlodek54 Christensena, De Jonga tez ?
0
Pol pierwszego składu nie ma :/ no nie da sie długo lecieć na farcie
0
Głupota na oczach sędziego…
0
W CDR liczą sie gole na wyjezdzie ?
2
Eh jakby Rapha miał grę 1 na 1 na tym skrzydle i wygrywał to ma autostradę do wykładania Lewemu ale niestety wyłuskują mu piłkę za kazdym razem :/
4
Araujo wlasnie wgniótł słupek
1
Nosz k***a znowu zablokowane
10
Jazda z nimi bo maja kupę w majtach
0
Ręka jak c**j !!!
6
Boli mnie ze nie mamy skrzydłowych. Gdyby tak było i wykładali by tak Lewemu to wróciłaby bestia z Monachium.
1
Ehh jakby Barca miała tyle miejsca od rywali to mecze nie kończyły by sie tylko 1:0…
0
No i Real juz u mnie będzie tylko w tle leciał… Roque czemu nie wyciąłeś Asensio :/
1
Real bez karnego ? Nowe, nie znałem ;)
4
@BaroPodertos co za głupota, a jak sie wiekszosc kadry wysypie to co wtedy ? Normalnie wystawiłbyś młodzików do gry.
4
Podsumowanie Mareczka dzisiaj:
Forma ? Jest !
Fryzurka ? Jest !
Czyste konto ? Jest !
;)
27
Garcia powrót za akcja im. Sztangi Busiego ;)
2
@AmigoBlancos dla nas lepiej ;) szczerze to juz bym widział tego Raula ;)
0
Juz po 3:0 powinny byc zmiany młodzieży. Ale juz 4 i treneiro dalej czeka a potem płacz o kontuzje
1
Mam jakies wrażenie jakby 3 ostatnie gole były takie w zwolnionym tempie. Albo Elche powoli doskakuje w obronie albo nasi tak wolniej sie ruszają przed strzałem zeby przymierzyć.
0
Szczekacie na Polaka w Barcy a on dalej robi swoje ;) niech sie potyka, przyjmuje jak drewno, macha łapami byle cały czas strzelał gole a my jako rodacy powinnismy go wspierać a nie pluc cały czas jadem jaki by nie był
1
Ostatnia nadzieja ze ten gol Cie odblokuje ale nadzieja matka głupich.
Kiedys strzelałeś takie na zawołanie ale teraz nawet samo tempo biegu do tego gola nie przekonuje.
0
Xavi reakcja ! Elche nas dominuje
0
@Bulbulator z Busim tez byłaby zamuła
0
To Elche ma fajny stadionik. Szkoda ze jakość piłkarska nie pozwoli im zostać w La Liga
2
@FIJI jaki to los przewrotny, 2 sezony temu wszystko co kopnął wpadało do bramki
0
0 ruchu z przodu… dramat