2

Ja bym wolał zeby Kounde grał na PO bo na SO on za czesto jest elektryczny i wiadomo to juz od czasow Sevilli.

0

@Technik od czasow Sevilli to juz wiadomo

0

@TheNekro94 trzeba sie pozbyć Alonso, Busiego i Roberto…

2

Ale zesral Ferran przyjęciem o matko…

0

@wlodek54 Christensena, De Jonga tez ?

0

Pol pierwszego składu nie ma :/ no nie da sie długo lecieć na farcie

0

Głupota na oczach sędziego…

0

W CDR liczą sie gole na wyjezdzie ?

2

Eh jakby Rapha miał grę 1 na 1 na tym skrzydle i wygrywał to ma autostradę do wykładania Lewemu ale niestety wyłuskują mu piłkę za kazdym razem :/

4

Araujo wlasnie wgniótł słupek

1

Nosz k***a znowu zablokowane

10

Jazda z nimi bo maja kupę w majtach

0

Ręka jak c**j !!!

6

Boli mnie ze nie mamy skrzydłowych. Gdyby tak było i wykładali by tak Lewemu to wróciłaby bestia z Monachium.

1

Ehh jakby Barca miała tyle miejsca od rywali to mecze nie kończyły by sie tylko 1:0…

0

No i Real juz u mnie będzie tylko w tle leciał… Roque czemu nie wyciąłeś Asensio :/

1

Real bez karnego ? Nowe, nie znałem ;)

4

@BaroPodertos co za głupota, a jak sie wiekszosc kadry wysypie to co wtedy ? Normalnie wystawiłbyś młodzików do gry.

4

Podsumowanie Mareczka dzisiaj:
Forma ? Jest !
Fryzurka ? Jest !
Czyste konto ? Jest !
;)

27

Garcia powrót za akcja im. Sztangi Busiego ;)

2

@AmigoBlancos dla nas lepiej ;) szczerze to juz bym widział tego Raula ;)

0

Juz po 3:0 powinny byc zmiany młodzieży. Ale juz 4 i treneiro dalej czeka a potem płacz o kontuzje

1

Mam jakies wrażenie jakby 3 ostatnie gole były takie w zwolnionym tempie. Albo Elche powoli doskakuje w obronie albo nasi tak wolniej sie ruszają przed strzałem zeby przymierzyć.

0

Szczekacie na Polaka w Barcy a on dalej robi swoje ;) niech sie potyka, przyjmuje jak drewno, macha łapami byle cały czas strzelał gole a my jako rodacy powinnismy go wspierać a nie pluc cały czas jadem jaki by nie był

1

Ostatnia nadzieja ze ten gol Cie odblokuje ale nadzieja matka głupich.
Kiedys strzelałeś takie na zawołanie ale teraz nawet samo tempo biegu do tego gola nie przekonuje.

0

Xavi reakcja ! Elche nas dominuje

0

@Bulbulator z Busim tez byłaby zamuła

0

To Elche ma fajny stadionik. Szkoda ze jakość piłkarska nie pozwoli im zostać w La Liga

2

@FIJI jaki to los przewrotny, 2 sezony temu wszystko co kopnął wpadało do bramki

0

0 ruchu z przodu… dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?