SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Co Garcia daje piłeczki, byle bez wylewów w obronie
0
Festiwal niedokładności i gry nie w tempo naszych
0
Gacia na razie daje piłeczki ;)
PS. Ktos tam cos na Lewego jak zwykle ? A potem będą 2 gole ;)
0
Wszystkie pewniaczki z piłeczki ładnie poza Hiszpania. No cóż, tasiemka z piłeczki do wywalenia
1
@GodGaveMeStyle w 2 identycznej sytuacji tak samo wbiegali i im podnieśli spalonego XD
0
Nie ma Varu ? Przeciez tam 2 naszych na spalonym wbiegalo przy tym stałym fragmencie
2
Jak zwykle tylko nasi bez ambicji… brawo za walkę dla Kazachów. Wyciągnąć 0:2 trwające do ponad 70’ nie lada wyczyn.
1
Ten Duńczyk będzie rozchwytywany w lato…
5
Ja bym brał Inigo i Ndicke a odpalił Alonso i Garcie ale przy Xavim sie to nie stanie niestety :/
0
@Davvd a jeszcze fifie sie spodobał turniej w zimie i sobie rozszerza KMS
0
Co sie wlasnie dzieje w Bayernie i to przed tak ważnym pojedynkiem w LM…
1
@Kapitan hawk nic nowego, tylko nas sie boja
0
Popołudniu gadałem z ziomkiem co ogląda bardziej angielska i sie pyta jaki będzie wynik. A ja z glupa ze „Barca wygra 2:1, zobaczysz”
Dzwoni wlasnie czy postawiłem XD
0
W ostatniej chwili mi fortuna zablokowała kupon… kurs 9 za 100 na win Barcy dosłownie chwile przed strzałem Kessiego
1
Kocham Cie Kessie ale popraw jeszcze motorykę i mozesz tu zostać na dluzej !
4
Całe szczescie Asensio tu nie przyjdzie wnioskując po jego gestach ;) niech szuka szczescia na peryferiach wielkiego futbolu ;)
0
Znowu gol z dupy, to sie nie dzieje
0
@Jacu327 pisałem jakis czas temu ze dostanie tego balona ale on sam sie skonczy i powoli do tego zmierza
1
Kounde juz na zawsze pozostanie elektrykiem z Sevilli
1
Wpuściliby Torre za Busiego zeby co wykreował a Franek z Kessiem sobie poradzą na tyłach
1
@wosiek91 alba byłby lepszy XD
Stres, ogra sie młody jeszcze
0
@hoeniker ty chyba inny mecz ogladasz, multum głupich strat na własnej połowie a nawet przed własnym polem karnym
0
@Trojanek23 oni sie boja tylko nas, gdybysmy czesciej trafiali na nich w LM tobyśmy ich wyjaśniali
0
Gavi od razu pila w przod, będą przerywać taktycznymi
0
Czemu to nie wpadło ? Jpdl !!!
0
@DonAndresFCB Erling by miał ze 4 gole dzięki niemu gdybysmy grali z takim City ;)
2
Busi kryminał, fuera z boiska
0
Real ma duzo lepsza lawke niz my :/
1
Lewy chyba traci na szybkości, ile razy w Bayernie potrafił sobie dziubnac przed rywalem i wpasc w pole karne a po mundialu jak nie on.
0
Araujo czemu nie od razu podanie ?