6

Co Garcia daje piłeczki, byle bez wylewów w obronie

0

Festiwal niedokładności i gry nie w tempo naszych

0

Gacia na razie daje piłeczki ;)

PS. Ktos tam cos na Lewego jak zwykle ? A potem będą 2 gole ;)

0

Wszystkie pewniaczki z piłeczki ładnie poza Hiszpania. No cóż, tasiemka z piłeczki do wywalenia

1

@GodGaveMeStyle w 2 identycznej sytuacji tak samo wbiegali i im podnieśli spalonego XD

0

Nie ma Varu ? Przeciez tam 2 naszych na spalonym wbiegalo przy tym stałym fragmencie

2

Jak zwykle tylko nasi bez ambicji… brawo za walkę dla Kazachów. Wyciągnąć 0:2 trwające do ponad 70’ nie lada wyczyn.

1

Ten Duńczyk będzie rozchwytywany w lato…

5

Ja bym brał Inigo i Ndicke a odpalił Alonso i Garcie ale przy Xavim sie to nie stanie niestety :/

0

@Davvd a jeszcze fifie sie spodobał turniej w zimie i sobie rozszerza KMS

0

Co sie wlasnie dzieje w Bayernie i to przed tak ważnym pojedynkiem w LM…

1

@Kapitan hawk nic nowego, tylko nas sie boja

0

Popołudniu gadałem z ziomkiem co ogląda bardziej angielska i sie pyta jaki będzie wynik. A ja z glupa ze „Barca wygra 2:1, zobaczysz”
Dzwoni wlasnie czy postawiłem XD

0

W ostatniej chwili mi fortuna zablokowała kupon… kurs 9 za 100 na win Barcy dosłownie chwile przed strzałem Kessiego

1

Kocham Cie Kessie ale popraw jeszcze motorykę i mozesz tu zostać na dluzej !

4

Całe szczescie Asensio tu nie przyjdzie wnioskując po jego gestach ;) niech szuka szczescia na peryferiach wielkiego futbolu ;)

0

Znowu gol z dupy, to sie nie dzieje

0

@Jacu327 pisałem jakis czas temu ze dostanie tego balona ale on sam sie skonczy i powoli do tego zmierza

1

Kounde juz na zawsze pozostanie elektrykiem z Sevilli

1

Wpuściliby Torre za Busiego zeby co wykreował a Franek z Kessiem sobie poradzą na tyłach

1

@wosiek91 alba byłby lepszy XD
Stres, ogra sie młody jeszcze

0

@hoeniker ty chyba inny mecz ogladasz, multum głupich strat na własnej połowie a nawet przed własnym polem karnym

0

@Trojanek23 oni sie boja tylko nas, gdybysmy czesciej trafiali na nich w LM tobyśmy ich wyjaśniali

0

Gavi od razu pila w przod, będą przerywać taktycznymi

0

Czemu to nie wpadło ? Jpdl !!!

0

@DonAndresFCB Erling by miał ze 4 gole dzięki niemu gdybysmy grali z takim City ;)

2

Busi kryminał, fuera z boiska

0

Real ma duzo lepsza lawke niz my :/

1

Lewy chyba traci na szybkości, ile razy w Bayernie potrafił sobie dziubnac przed rywalem i wpasc w pole karne a po mundialu jak nie on.

0

Araujo czemu nie od razu podanie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?