0

Ehh nam Arnau niepotrzebny…

0

Dobrze ze komentatorzy za bardzo sie nie drą bo mecz juz mi leci w tle i tylko spojrzę jak usłyszę cos glosniejszego. Pare lat temu nie przypuszczalbym ze moge sie oderwać od meczu chociaz na sekunde…

0

@KacperWisnia w naszym przypadku to niczego nie zmieni

0

@ParlesCuyol5 teraz juz Girona muruje. Na 1 polowe Torre byłby jak znalazł

1

K***a wchodzi Stuani

3

Jest, wrocil Lahoz. Juz myslalem ze usnal jak ta dziewczynka

0

Ale spudłował a myslalem ze poda koledze.

0

@LukaszFan właśnie patrzyłem na wyniki, pięknie ich ciągną za uszy. Karny w 94’ i 10 min doliczone XD

2

@esem91 ja mysle ze za długo zwleka z dryblingiem
Zamiast zrobic jakis ruch wczesniej to najczęściej sie nadziewa na noge rywala który go kasuje

2

Nawet nie nastawiajcie sie na zmiany. Prawdopodobnie pierwsza będzie dopiero w okolicy 75’

0

@Derean i to jest niestety przykre

0

@Rhaan ponoć fake

0

Haha co operator podsumował mecz XD

0

Fati troche sie obudził ale to tylko Girona ktora jeszcze gra w miare ofensywnie. Gdybysmy grali z autobusem to Fati pewnie by nie istniał :/

0

Miałem nadzieje ze jak będzie nuda to chociaz Lahoz podniesie ciśnienie a tu stypa jak cholera

1

@damiano996 obawiam sie ze z Leo będzie jeszcze wiekszy stojanow

1

Szczerze ? Po sezonie bym sprzedał Torresa, Raphe a Fatiego wypożyczył. Ale za nasz budżet nikogo sensownego na skrzydła nie kupimy.
Niech ten Abde wraca chociaz wiatru porobi na skrzydle.
A moze jakas wymiana Dembele na Leao bo chyba nikt w Barcy nie zamierza opierać na nim przyszlosci tego klubu ;)

0

Teraz w 30’ Gavi na trybunach ?

0

@barcanawieki ale z Messim tez będzie stojanow

0

Czemu Barca podaje sobie w żółto czerwonych strojach ?

1

@Cobra303 cos ala Rayo Paco Jemeza. Kij ze dostawali worek bramek ale chcieli grać w piłkę. I za to sie ich szanowało

1

@sevs właśnie to jest najgorsze ze Xavi chce trzymac Roberto i jeszcze teraz Busiego

1

Piękny powrót Roberto. Dawał z siebie wszystko a rywal bez potu jeszcze bardziej sie oddalał XD

1

@Death_voice razem z Busim i Alba. Nadal odliczamy ;)

2

Aj co za wirtuozeria Roberto. Trzymanie takich gosci w kadrze to wywalanie ich pensji w błoto. Lepiej zeby sobie Lapcio tymi banknotami cygara odpalał

1

@Coutinho007 i jeszcze jak fajnie ręce rozkłada ze spokoj a nagle rywal zza pleców wyskakuje i prawie piłkę odbiera

Jezu jakby mi dali szanse w Barcy to byłbym nawet lepszy od Roberto bo czasem bym podał do przodu a grałbym za czapkę gruszek ;)

1

@KrwawiaceoczyVEB ja cały czas mam wrażenie ze odstajemy fizycznie od rywali, dlatego wciaz obskakujemy blamaze w wielkich meczach
A widać to wlasnie na przykładach jak Balde czy Dembele przyspiesza to nie ma nikogo do gry

0

Girona rozdaje pily, niech nasi pomocnicy sie uczą jak sie puszcza w boj atak. Ale Busi musi sobie potruchtać i najpierw pomyslec zanim poda ;)

1

Ogladam wlasnie analizę na TVP Sport, piękne powroty Kessiego i Busiego.

25

Kompromitacja… po tym jak zaczęliśmy mecz to czuje sie jakbym dostał w twarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?