SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ehh nam Arnau niepotrzebny…
0
Dobrze ze komentatorzy za bardzo sie nie drą bo mecz juz mi leci w tle i tylko spojrzę jak usłyszę cos glosniejszego. Pare lat temu nie przypuszczalbym ze moge sie oderwać od meczu chociaz na sekunde…
0
@KacperWisnia w naszym przypadku to niczego nie zmieni
0
@ParlesCuyol5 teraz juz Girona muruje. Na 1 polowe Torre byłby jak znalazł
1
K***a wchodzi Stuani
3
Jest, wrocil Lahoz. Juz myslalem ze usnal jak ta dziewczynka
0
Ale spudłował a myslalem ze poda koledze.
0
@LukaszFan właśnie patrzyłem na wyniki, pięknie ich ciągną za uszy. Karny w 94’ i 10 min doliczone XD
2
@esem91 ja mysle ze za długo zwleka z dryblingiem
Zamiast zrobic jakis ruch wczesniej to najczęściej sie nadziewa na noge rywala który go kasuje
2
Nawet nie nastawiajcie sie na zmiany. Prawdopodobnie pierwsza będzie dopiero w okolicy 75’
0
@Derean i to jest niestety przykre
0
@Rhaan ponoć fake
0
Haha co operator podsumował mecz XD
0
Fati troche sie obudził ale to tylko Girona ktora jeszcze gra w miare ofensywnie. Gdybysmy grali z autobusem to Fati pewnie by nie istniał :/
0
Miałem nadzieje ze jak będzie nuda to chociaz Lahoz podniesie ciśnienie a tu stypa jak cholera
1
@damiano996 obawiam sie ze z Leo będzie jeszcze wiekszy stojanow
1
Szczerze ? Po sezonie bym sprzedał Torresa, Raphe a Fatiego wypożyczył. Ale za nasz budżet nikogo sensownego na skrzydła nie kupimy.
Niech ten Abde wraca chociaz wiatru porobi na skrzydle.
A moze jakas wymiana Dembele na Leao bo chyba nikt w Barcy nie zamierza opierać na nim przyszlosci tego klubu ;)
0
Teraz w 30’ Gavi na trybunach ?
0
@barcanawieki ale z Messim tez będzie stojanow
0
Czemu Barca podaje sobie w żółto czerwonych strojach ?
1
@Cobra303 cos ala Rayo Paco Jemeza. Kij ze dostawali worek bramek ale chcieli grać w piłkę. I za to sie ich szanowało
1
@sevs właśnie to jest najgorsze ze Xavi chce trzymac Roberto i jeszcze teraz Busiego
1
Piękny powrót Roberto. Dawał z siebie wszystko a rywal bez potu jeszcze bardziej sie oddalał XD
1
@Death_voice razem z Busim i Alba. Nadal odliczamy ;)
2
Aj co za wirtuozeria Roberto. Trzymanie takich gosci w kadrze to wywalanie ich pensji w błoto. Lepiej zeby sobie Lapcio tymi banknotami cygara odpalał
1
@Coutinho007 i jeszcze jak fajnie ręce rozkłada ze spokoj a nagle rywal zza pleców wyskakuje i prawie piłkę odbiera
Jezu jakby mi dali szanse w Barcy to byłbym nawet lepszy od Roberto bo czasem bym podał do przodu a grałbym za czapkę gruszek ;)
1
@KrwawiaceoczyVEB ja cały czas mam wrażenie ze odstajemy fizycznie od rywali, dlatego wciaz obskakujemy blamaze w wielkich meczach
A widać to wlasnie na przykładach jak Balde czy Dembele przyspiesza to nie ma nikogo do gry
0
Girona rozdaje pily, niech nasi pomocnicy sie uczą jak sie puszcza w boj atak. Ale Busi musi sobie potruchtać i najpierw pomyslec zanim poda ;)
1
Ogladam wlasnie analizę na TVP Sport, piękne powroty Kessiego i Busiego.
25
Kompromitacja… po tym jak zaczęliśmy mecz to czuje sie jakbym dostał w twarz.