1

@koziar poleci do Las Vegas naładować baterie szybko ;)

0

Tatum… nawet faul było szukac… wystarczył 1 pkt
Ehh i takie fajne kursy sie poszły kochać…

1

Jak zwykle bramka z pupska. Dlaczego tylko oni tak maja…

1

@Emhyr a na MŚ piłki nie umiał przyjąć XD

1

Na szacunek sie pracuje a on zapracował sobie tak ze jest j****y na kazdym stadionie w Hiszpanii a kazdy rywal ma z niego po prostu bekę tak jak to pokazywali gracze Mallorci czy Girony czy nawet dzisiaj.
Jakos do Rodrygo nikt sie nie pluje ani on do innych.

Jestem zdania ze jakby pare razy zobaczył czerwo to siadlby sobie na dupie albo zamknął twarz i skupił sie na grze. Ale coz jak np dzis sędziuje gość do którego Vini bodaj na meczu z Mallorca tak sie pluł ze na 100% go opluł, wymachiwał palcem przed sama twarzą i podnosil glos a ten bal sie wywalić go z boiska ;)

1

Haha jaka pompę maja z niego w całej Hiszpanii a ten sie gotuje jak czajnik i skacze jak kogucik XD

0

@panczo tylko ze Gavi irytuje tylko Real jakby juz zapomnieli o Casemiro a Vini irytuje cała Hiszpanie

0

Serio, juz w 2 minucie ? Specjalnie nie spieszyłem sie do domu zeby na spokojnie włączyć na 2 polowe jak Real będzie troche podmęczony a tu na flashscore sie pojawiła kropka…

1

Pięknie Sevilla az szkoda ze dziadom sie ostatnio wyfarcily 3 pkt ;)

0

@Ali3231 Ramos tez zawieszony ? Bo był w Madrycie

0

@Deathwing112 a ty myslisz ze Lapcio i Alemany wyjdą i powiedzą Ci dlaczego taka decyzja ? Trzeba tez brać pod uwage to co piszą osoby związane i blisko z klubem.

1

@Tom_Tom czyli kolejne lata eurow****i

1

@bari_94 smutna prawda niestety

1

@MrCental tak łasy na kase ze nie przyjal premii od Laporty za zeszłe letnie okienko bo wiedział jaka jest sytuacja klubu
Teraz nagle poleciał na kase. Musiał sie stac jakis konflikt jak z Reverterem…

1

Mówił ze zostanie, Laporta chciał mu dac jakas premie za zeszłe letnie okienko i nie chciał bo znał sytuacje klubu a teraz nagle poleciał na kase i to z AV ? No k***a czemu ?

0

@EKSBOKS będzie ciezko, Lakers co prawda mocni aktualnie ale uzależnieni od zdrowia Daviesa i formy fizycznej Lebrona a w finale konferencji będzie sie trzeba zmierzyć z Denver/Suns ale nikt by chyba nie pogardził rewanżem

0

Fajne sceny na koniec. Moglby sie jeszcze Green z Sabonisem przeprosić

1

Na dalsza faze martwi to ze Klay sie bawi w Westbrooka i nie trafia

0

@partymaker ja mysle ze to problem z tym palcem sie powiększył
Wiec lepiej jednak z szacunkiem do niego

1

Rozsypało sie Sacramento, w co jeszcze do przerwy nie wierzyłem.

0

Kto to na ławce GSW w czapce i prywatnych ciuchach ? Bo mam chyba cos z oczami i nie moge rozpoznać XD
Dosyc aktywny jest i gada cos do rezerwowych

4

Szanuje Looney’a w hooy. Co gość walczy. Po kazdym meczu pewnie niezłe poobijany jest.

0

Stefek wjechał jak sarenka

0

Trzymam kciuki zeby Payton wrocil do dawnej formy

1

@Worny cudotwórcę z Turcji powinnismy po rekach calowac za przywrócenie formy Mareczka

0

@BartqRKO ale to moglby zaczac wjeżdżać pod kosz i probowac wsadzać zamiast rzucać

1

Sabonis jest niesamowity XD nikt go nie kryje i nie trafia

0

@kondziu88 raczej nie bardzo bo ja widać musza grać game 7 jako jedyni
Ja bym wolał odskakiwać nawet o 2 pkt niz oddawać piłkę do Greena zeby nie trafił…

0

@FcPortoFan1999 oby, troche ruszyli ale to juz nie jest ta sama drużyna co dawniej

0

Nie rozumiem Stefka czasami. Wjeżdża pod kosz, ma ostatniego rywala i zamiast konczyc 2 + 1 to oddaje na 3 do Greena który jest słabym rzucającym…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?