0

@LM10GOAT mógłby wystawić sama młodzież na ten mecz

0

@sevs każdy to pisał od dawna

0

Jazda, jazda, jazda ! Do Segunda

7

Bez reki, bez kartki za faul teraz na Pedrim a Cwiakala będzie gadał ze to najlepszy sędzia w LL…

21

Ręka jak byk, jeszcze ruch był

0

@SkilledHydra16 musi troche przypakować nie tracąc na speedzie jak Davies

0

Rapha jak blisko…

0

Pięknie jak szybko uciszyli papużki, dawac kolejnego na dobicie. Nie grać na 1-0

0

Nie zdarzylem zagrać piłeczki live bo gol. Brawo Balde i Lewy

2

Nie no jak my takich akcji nie kończymy to jest cyrk

1

A gdzie kartka dla Espanyolu ?

2

@KrwawiaceoczyVEB szkoda ze z Realem nie umiał strzelić…

0

Totki sa śmieszne…

0

@RosjaninBut a potem porównaj ile miejsca jest na grę w Anglii a ile w Hiszpanii gdzie połowa ligi ustawia autobus w polu karnym. I sie okaze ze gość ani podania do przodu nie zagra ani gola z dystansu nie zdobędzie. I będzie festiwal podań do boku i tyłu.

0

Hooy po kuponie bo win City miał byc ale brac ten remis i wywalić ich na Etihad

0

Zmień ze kogos, ukradnij czas

0

Ale Mahreza to mogl wpuścić…

3

Camanureczek XD

1

Uf przynajmniej rewanż maja na wyjeździe. Dalej City !

0

Drugi raz ręka przy ciele a Ci sie plują. Szkoda ze Valverde nie trzymał rak przy sobie…

0

Ile lat mozna nic nie grać i farcic ?

0

@Tasde o tym pisałem, perfidny atak na rywala nawet nie patrzył na piłkę
Za chwile na srodku boiska to samo

1

Rudy na dalszy słupek i wpusci… nie wprost w niego

1

Real zdominowany, oby tak dalej !

1

Tylko bez kontuzji KDB i potężnego Norwega… juz kopia Erlinga od tylu jak sie obraca

Uff 1 wylew w obronie City, nie ma to jak wybijać i nabić swojego

1

Czuje w moczu, ze spotkanie Messiego, Alby i Busiego w Barcelonie ostatnio było po to żeby ustalić przenosiny całej trójki do szejków… niby po co pozniej leciałby tam z rodzina i narażał sie na gniew PSG ?
Busiego i Alby mi nie szkoda ale jednak w glebi duszy chciałbym zeby Leo godnie sie pożegnał z Barcelona jako czynny piłkarz… nie tak jak ostatnio. Szczegolnie ze wracałby jako mistrz swiata…
Ehh

0

No cóż GSW przewalą w serii 2:4 :/
U siebie może wygrają ale Lakersi później zamkną serie. Obym się mylił ale to zeszły rok był „ostatnim tańcem”. A w lecie zapewne spore roszady w związku z sytuacja kontraktową zawodników.
Trzeba będzie na zachodzie kibicować Lakers w dalszej fazie i pięknej historii powrotu z 13 miejsca ;)

3

Ale sobie zrobili dzisiaj hokej w Anglii ;)

2

Co to Brighton dzisiaj odwaliło ? Chyba sie nie podłożyli Evertonowi bo walczą o puchary…

1

Harden był przed meczem w Las Vegas ze forma wróciła znów na jedno spotkanie po 1 meczu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?