SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT mógłby wystawić sama młodzież na ten mecz
0
@sevs każdy to pisał od dawna
0
Jazda, jazda, jazda ! Do Segunda
7
Bez reki, bez kartki za faul teraz na Pedrim a Cwiakala będzie gadał ze to najlepszy sędzia w LL…
21
Ręka jak byk, jeszcze ruch był
0
@SkilledHydra16 musi troche przypakować nie tracąc na speedzie jak Davies
0
Rapha jak blisko…
0
Pięknie jak szybko uciszyli papużki, dawac kolejnego na dobicie. Nie grać na 1-0
0
Nie zdarzylem zagrać piłeczki live bo gol. Brawo Balde i Lewy
2
Nie no jak my takich akcji nie kończymy to jest cyrk
1
A gdzie kartka dla Espanyolu ?
2
@KrwawiaceoczyVEB szkoda ze z Realem nie umiał strzelić…
0
Totki sa śmieszne…
0
@RosjaninBut a potem porównaj ile miejsca jest na grę w Anglii a ile w Hiszpanii gdzie połowa ligi ustawia autobus w polu karnym. I sie okaze ze gość ani podania do przodu nie zagra ani gola z dystansu nie zdobędzie. I będzie festiwal podań do boku i tyłu.
0
Hooy po kuponie bo win City miał byc ale brac ten remis i wywalić ich na Etihad
0
Zmień ze kogos, ukradnij czas
0
Ale Mahreza to mogl wpuścić…
3
Camanureczek XD
1
Uf przynajmniej rewanż maja na wyjeździe. Dalej City !
0
Drugi raz ręka przy ciele a Ci sie plują. Szkoda ze Valverde nie trzymał rak przy sobie…
0
Ile lat mozna nic nie grać i farcic ?
0
@Tasde o tym pisałem, perfidny atak na rywala nawet nie patrzył na piłkę
Za chwile na srodku boiska to samo
1
Rudy na dalszy słupek i wpusci… nie wprost w niego
1
Real zdominowany, oby tak dalej !
1
Tylko bez kontuzji KDB i potężnego Norwega… juz kopia Erlinga od tylu jak sie obraca
Uff 1 wylew w obronie City, nie ma to jak wybijać i nabić swojego
1
Czuje w moczu, ze spotkanie Messiego, Alby i Busiego w Barcelonie ostatnio było po to żeby ustalić przenosiny całej trójki do szejków… niby po co pozniej leciałby tam z rodzina i narażał sie na gniew PSG ?
Busiego i Alby mi nie szkoda ale jednak w glebi duszy chciałbym zeby Leo godnie sie pożegnał z Barcelona jako czynny piłkarz… nie tak jak ostatnio. Szczegolnie ze wracałby jako mistrz swiata…
Ehh
0
No cóż GSW przewalą w serii 2:4 :/
U siebie może wygrają ale Lakersi później zamkną serie. Obym się mylił ale to zeszły rok był „ostatnim tańcem”. A w lecie zapewne spore roszady w związku z sytuacja kontraktową zawodników.
Trzeba będzie na zachodzie kibicować Lakers w dalszej fazie i pięknej historii powrotu z 13 miejsca ;)
3
Ale sobie zrobili dzisiaj hokej w Anglii ;)
2
Co to Brighton dzisiaj odwaliło ? Chyba sie nie podłożyli Evertonowi bo walczą o puchary…
1
Harden był przed meczem w Las Vegas ze forma wróciła znów na jedno spotkanie po 1 meczu ?