SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co oni to podaja. Jezu juz 2 kartofel w ciagu kilku minut
0
Mija 5 i daje takie guano
2
Jazda City. Z nimi nie ma stania. Musicie robic jak najszybsze akcje zeby nie dac in wytchnąć. Kazde zatrzymanie to akcja spalona
0
Bernardo ma te strzały. Jak wpada w pole karne to wiem ze to siądzie.
Ehh gdyby nie nasze finanse
Niech poczeka rok jak Leo wroci na sezon by sie pożegnać
0
K**** m** to sie nie dzieje
0
Niech Kevin uderza bo reszta to placki w strzałach z dystansu
1
@Survier właśnie Bernardo juz go ograł i młody zagotował i powinien miec żółta ale Marciniak gwiazdorzy
7
Bernardo 2 razy faulowany a Cama oddał faul za 1 mecz i bez kartki
Jezu Erling czemu nie w 1 tempo…
2
Skoro Rapha nie na sprzedaż bo blokuje to Xavi a Laporta mowi, ze Fati to zawodnik którego chcą to ja nie wiem kogo zamierzają sprzedać… Ferran, Kessie ? Jak mi rusza Andreasa to chyba zamorduje
0
@esem91 wyczuwam karnego z d*py
2
@Sulimo wiec mogli sie wstrzymać do czasu otrzymania trofeum + jakas późniejsza godzina zeby wiecej ludzi było wolne w koncu jada tylko kawałek
0
Frekwencja raczej nie powali XD
27
@Gibbon_FCB nie zapominaj o Araujo
5
@Worny my tez cie kochamy Ronald, nie spieprz tego
0
Na Eleven mowili ze dopytywali reżyserki i taka kamera pol miliona zł ;)
0
Bydelko na pastwisku XD
0
@D10SLEO czyli cykl zycia Dembele. Wziąłbym za niego 50 i czesc ale niestety mamy do pozbycia sie takze Ferrana i Fatiego. A nie stac nas na 3 skrzydłowych
1
@Katalończyk 99 jak był tam gdzie powinien to strzelił 2 gole
0
Lewy znow zaczyna schodzić w miejsca w których nie powinien byc
0
Robert musisz dzisiaj tego x3
0
Ale maja autostradę strona Alby, zmiennik fajny ale na 5 min i za minimalna kase…
0
Kounde niech zostanie na PO bo on zawsze dla mnie nie był najlepszym SO
4
Tylko Araujo zszedł i spieprzyli Mareczkowi czyste konto
5
Lewy idz po tego hat tricka
9
Spalony czy nie, Stegen i tak jest kot
1
Chłopie wpuść Torre za Gaviego juz to mamy…
0
Co z Araujo ? Bo sie chwile zawiesiłem
1
Ależ to jest piękny wieczór.
0
@Wojcio to samo pomyslalem
4
@Encore szkoda ze na meczu drewniany ;)