0

Co oni to podaja. Jezu juz 2 kartofel w ciagu kilku minut

0

Mija 5 i daje takie guano

2

Jazda City. Z nimi nie ma stania. Musicie robic jak najszybsze akcje zeby nie dac in wytchnąć. Kazde zatrzymanie to akcja spalona

0

Bernardo ma te strzały. Jak wpada w pole karne to wiem ze to siądzie.
Ehh gdyby nie nasze finanse
Niech poczeka rok jak Leo wroci na sezon by sie pożegnać

0

K**** m** to sie nie dzieje

0

Niech Kevin uderza bo reszta to placki w strzałach z dystansu

1

@Survier właśnie Bernardo juz go ograł i młody zagotował i powinien miec żółta ale Marciniak gwiazdorzy

7

Bernardo 2 razy faulowany a Cama oddał faul za 1 mecz i bez kartki

Jezu Erling czemu nie w 1 tempo…

2

Skoro Rapha nie na sprzedaż bo blokuje to Xavi a Laporta mowi, ze Fati to zawodnik którego chcą to ja nie wiem kogo zamierzają sprzedać… Ferran, Kessie ? Jak mi rusza Andreasa to chyba zamorduje

0

@esem91 wyczuwam karnego z d*py

2

@Sulimo wiec mogli sie wstrzymać do czasu otrzymania trofeum + jakas późniejsza godzina zeby wiecej ludzi było wolne w koncu jada tylko kawałek

0

Frekwencja raczej nie powali XD

27

@Gibbon_FCB nie zapominaj o Araujo

5

@Worny my tez cie kochamy Ronald, nie spieprz tego

0

Na Eleven mowili ze dopytywali reżyserki i taka kamera pol miliona zł ;)

0

Bydelko na pastwisku XD

0

@D10SLEO czyli cykl zycia Dembele. Wziąłbym za niego 50 i czesc ale niestety mamy do pozbycia sie takze Ferrana i Fatiego. A nie stac nas na 3 skrzydłowych

1

@Katalończyk 99 jak był tam gdzie powinien to strzelił 2 gole

0

Lewy znow zaczyna schodzić w miejsca w których nie powinien byc

0

Robert musisz dzisiaj tego x3

0

Ale maja autostradę strona Alby, zmiennik fajny ale na 5 min i za minimalna kase…

0

Kounde niech zostanie na PO bo on zawsze dla mnie nie był najlepszym SO

4

Tylko Araujo zszedł i spieprzyli Mareczkowi czyste konto

5

Lewy idz po tego hat tricka

9

Spalony czy nie, Stegen i tak jest kot

1

Chłopie wpuść Torre za Gaviego juz to mamy…

0

Co z Araujo ? Bo sie chwile zawiesiłem

1

Ależ to jest piękny wieczór.

0

@Wojcio to samo pomyslalem

4

@Encore szkoda ze na meczu drewniany ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?