SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Real bez pomysłu. Tylko wrzutki i nieudane strzały z dystansu. Będą ślizgać sie jak co sezon.
0
Co z Andreasem do cholery ? Ehh wracaj Inigo bo wypadnie wlasnie jeden z obrony i juz obrona nie wydaje sie taka mocna
0
@Esteban_ dla mnie nie ma aklimatyzacji, jak jestes „top” wchodzisz i grasz co potrafisz
0
@Borry instant karma ;)
2
Dembele całe zycie złe wybory. Raz, drugi i podaje albo wrzucam to za kazdym razem jeden krok za duzo
0
Faul jak byk, sędzia obok przeciez to śmiech
0
Uff jak zwykle by było z pupska
1
Who needs Mambeppe ? XD
0
Gramy chyba na double pivot Franek i Oriol
0
Oriol daje passy. Dawaj chłopaku. Masz parasol ochronny bo jestes nasz. Nie zmarnuj tej szansy i badz drugim Paulinho.
0
Potężny Oriol Romeu ;)
Dobrze, niech sie nie boja uderzać. Busi by przekładał i wycofał do tylu
0
Gramy jakby szybciej niz zwykle. Oby to był duch Pepa z Gundo i oby tak dalej
0
Piękne sa te koszulki ;)
0
Nasz 1 mecz a Arsenal juz 5 w lipcu. Tylko tak to mozna tlumaczyc…
2
Neymar vibe jak ja p******e. Oby w dorosłym futbolu tez tak kręcił. Od odejścia Neya czekam na takie pokrętło ;)
0
Przeglądam te fotki z prezentacji Inigo i jakoś nie pasują mi nowe getry. Powinny byc chyba nieco ciemniejsze bo smiesznie to wyglada. Ktos ma jeszcze podobne odczucia ?
1
@TheNekro94 jakbym widział siebie przez te wszystkie lata
0
Co z tym Gulerem ? Bo od 23 nic nie sledze
0
@bart_azz będzie kolejny flop a Aranu za miedza, sprawdzony w meczach z nami, Realem, Atletico…
0
@abram3k jak juz cytujesz to chociaz napisz kogo ;)
7
Z drugiej strony mamy Torre którego albo trzeba wypożyczyć albo dac mu szanse. Tak jak Cwiakala mówił Xavi zamiast dawac takim graczom minuty w końcówkach to wystawiał Alonso i Kessiego…
0
K***a to dajmy im tez procent od sprzedaży i niech porozmawiają z nim zeby nie pchał sie do Realu bo nie bedzie miał tam miejsca.
2
@talizmo najwiecej dzieciaków to ja widziałem ostatnie lata w koszulkach psg bo Mbappe najlepszy w fifie w podstawce. A teraz ostatnio modne City
0
I po fisiado nadchodzą gorsze newsy bo wraca temat pilnych sprzedaży. Nikt nie chce odejść wiec wypychany znow De Jong…
1
@bari_94 mogl wrócić na ostatni kontrakt za darmo i pożegnać sie tak jak należy.
0
@Mario96w ja przynajmniej nie jestem skrzywdzony od urodzenia jak niektórzy ;)
1
Jeszcze będziemy przepraszać Nevesa i Amrabata ze na nich kręciliśmy nosem. Jak klub odwali taki szajs to ja nawet nie chce myslec.
No coz, fajnie sie zaczelo z Xavim, wsiadaliśmy do Xavinety ale kolejny rok kompromitacji w Europie sprawi ze poleci.
0
Wczoraj latała jakas informacja ze Bernardo pójdzie do Arabii. Ktos cos wie wiecej ?
Nie moze poczekac jeszcze sezon i byśmy go wyciagneli z City albo jak mu sie kontrakt skonczy…
0
@Encore Jokic odhaczony, może Jimmy i Dame zdobędą razem mistrzostwo to wykreślę na raz dwa nazwiska z listy osób którym życzę mistrza ;)
0
@nuevojugador serio ? Kto podał ?