4

Real bez pomysłu. Tylko wrzutki i nieudane strzały z dystansu. Będą ślizgać sie jak co sezon.

0

Co z Andreasem do cholery ? Ehh wracaj Inigo bo wypadnie wlasnie jeden z obrony i juz obrona nie wydaje sie taka mocna

0

@Esteban_ dla mnie nie ma aklimatyzacji, jak jestes „top” wchodzisz i grasz co potrafisz

0

@Borry instant karma ;)

2

Dembele całe zycie złe wybory. Raz, drugi i podaje albo wrzucam to za kazdym razem jeden krok za duzo

0

Faul jak byk, sędzia obok przeciez to śmiech

0

Uff jak zwykle by było z pupska

1

Who needs Mambeppe ? XD

0

Gramy chyba na double pivot Franek i Oriol

0

Oriol daje passy. Dawaj chłopaku. Masz parasol ochronny bo jestes nasz. Nie zmarnuj tej szansy i badz drugim Paulinho.

0

Potężny Oriol Romeu ;)
Dobrze, niech sie nie boja uderzać. Busi by przekładał i wycofał do tylu

0

Gramy jakby szybciej niz zwykle. Oby to był duch Pepa z Gundo i oby tak dalej

0

Piękne sa te koszulki ;)

0

Nasz 1 mecz a Arsenal juz 5 w lipcu. Tylko tak to mozna tlumaczyc…

2


Neymar vibe jak ja p******e. Oby w dorosłym futbolu tez tak kręcił. Od odejścia Neya czekam na takie pokrętło ;)

0

Przeglądam te fotki z prezentacji Inigo i jakoś nie pasują mi nowe getry. Powinny byc chyba nieco ciemniejsze bo smiesznie to wyglada. Ktos ma jeszcze podobne odczucia ?

1

@TheNekro94 jakbym widział siebie przez te wszystkie lata

0

Co z tym Gulerem ? Bo od 23 nic nie sledze

0

@bart_azz będzie kolejny flop a Aranu za miedza, sprawdzony w meczach z nami, Realem, Atletico…

0

@abram3k jak juz cytujesz to chociaz napisz kogo ;)

7

Z drugiej strony mamy Torre którego albo trzeba wypożyczyć albo dac mu szanse. Tak jak Cwiakala mówił Xavi zamiast dawac takim graczom minuty w końcówkach to wystawiał Alonso i Kessiego…

0

K***a to dajmy im tez procent od sprzedaży i niech porozmawiają z nim zeby nie pchał sie do Realu bo nie bedzie miał tam miejsca.

2

@talizmo najwiecej dzieciaków to ja widziałem ostatnie lata w koszulkach psg bo Mbappe najlepszy w fifie w podstawce. A teraz ostatnio modne City

0

I po fisiado nadchodzą gorsze newsy bo wraca temat pilnych sprzedaży. Nikt nie chce odejść wiec wypychany znow De Jong…

1

@bari_94 mogl wrócić na ostatni kontrakt za darmo i pożegnać sie tak jak należy.

0

@Mario96w ja przynajmniej nie jestem skrzywdzony od urodzenia jak niektórzy ;)

1

Jeszcze będziemy przepraszać Nevesa i Amrabata ze na nich kręciliśmy nosem. Jak klub odwali taki szajs to ja nawet nie chce myslec.
No coz, fajnie sie zaczelo z Xavim, wsiadaliśmy do Xavinety ale kolejny rok kompromitacji w Europie sprawi ze poleci.

0

Wczoraj latała jakas informacja ze Bernardo pójdzie do Arabii. Ktos cos wie wiecej ?
Nie moze poczekac jeszcze sezon i byśmy go wyciagneli z City albo jak mu sie kontrakt skonczy…

0

@Encore Jokic odhaczony, może Jimmy i Dame zdobędą razem mistrzostwo to wykreślę na raz dwa nazwiska z listy osób którym życzę mistrza ;)

0

@nuevojugador serio ? Kto podał ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?