1

Z jednej strony dałbym jeszcze jeden okres przygotowawczy i sezon Fatiemu ale jak znow będzie kaszanka to całkiem straci na wartości.
Boli bo dawniej co dotknął to zamieniał w złoto a od dluzszego czasu sie praktycznie potykał na boisku, nie umiał przyjąć, zero zaangażowania :/

2

Komentatorzy sie spuszczają ze Dembele czaruje tylko ze nic z tego nie ma. Ani strzału ani podania. Kiwa sie tylko w miejscu a potem jest tego za duzo i zamiast podać to traci albo juz nie ma komu sensownie podać

2

Jak oni z osłabionym rywalem stracą bramkę to będzie cyrk

0

@Ogorinho1974 ale swietnie by było

7

Pięknie Roberto nie ogarnal co sie dzieje w 1 akcji po wejściu i cyk strata fajnej piłki

6

Robert bez kontuzji to dobry Robert

7

Borussia ma nowy skrót w przyszłym sezonie. BxD

0

Frajerstwo BvB stało sie faktem.
Lepiej juz było przegrać dzisiaj ten mecz i miec mniej pkt niz patrzyc na tabele i widziec tyle samo pkt co oni a mimo to nie miec mistrzostwa…

0

Koeln rozdaje tytuł ;)

0

Remis daje mistrza BvB ?

1

Chociaz ty Lewy…
Kuponik uratowany
Celta Girona btts
Sociedad win
u nas btts ;)

15

Zamykają trybunę Valencii na 5 meczy. Buhahah a jaka karę dostał Espanyol za atak na piłkarzy ?

0

Strzelcie tego gola do cholery… został tylko btts…

0

@Matheu12 eee szanuj moje rodzinne miasto

0

@Kapiczek teraz to mu dopiero odbije

0

@4drian0 czekam na gola Barcy…

3

I cyk sie nagrał Torre

0

@masa11 i co z tego jak Roberto i Alonso dostali kontrakty wiec będą na nastepny sezon

0

@Veysel a nie czasami 16 Depor ?

0

@Esteban_ rzeczywiście 3 braci p*****lec ;)

1

@Firestone przestał sie rozwijac, obejrzyj sobie gola z Betisem czy z kim tam na CN jak przyjmował piłkę z obrotem mijał kilku i strzelił a takiej jego akcji juz od dawna nie widziałem

0

@Firestone ma ten madżik tacz

1

Ogladam powtórki tego karnego i przeciez to jest cyrk. I kij ze to akurat Barca ale jak takie cos jest gwizdane w Hiszpanii to jest żart.
W pucharach nam nie gwizdali ewidentnych rak które blokowały tor lotu piłki a tu gwizdaja takie guano.

0

@barteq w LM nie gwizdaja ewidentnych rak które blokuja piłkę w locie a w Hiszpanii takie guano gwizdaja

0

@Messibestplayerintheworld niech idzie a cholere, elektryk juz od czasow Sevilli, babole imienia Klementynki Lengleta

0

@FrankliN7 ale jest nieograny, nie wiem kto to spieprzyl ale cały sezon juz powinien byc na wypożyczeniu i grać

3

Nie no ale jak oni chcą takie karne gwizdać to ja dziękuje… gość robi pajacyka zeby karnego dostać

4

Na prawde nie wiem co w tym klubie robią gracze pokroju Roberto i Alonso. Jakbym nie miał juz żywcem kim grać to bym wolał brac chlopakow z Barcy B, a noz ktorys by sie rozwinął. Totalnie przepalone na nic minuty.
Modlę sie o jedno konkretne okienko w którym posprzątamy wszystkich ktorzy nic nie wnoszą. My to nie Getafe. Tu musza grać najlepsi do cholery.
Przeciez chyba nawet Laporta to widzi kto odstaje poziomem.

7

Bez faulu na Frankiem ? Buhahah

2

Co ten Andreas chciał zrobic ?
No dobra, niech sie przyznają ze chcą spuscic Espanyol ;)
Szkoda tylko Mareczka
A Andreas oby nie zjechał z forma jak Lenglet po jednym sezonie :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?