SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mamy świetnego rezerwowego bramkarza… ehh czasy Jaspera juz nie wrócą :/
A gość co strzelił całuje herb a w lato pewnie odejdzie XD
1
@PatrychoO chociaz cwiercfinalu
0
Lewy dalej sie nie uczy. Wymachuje do sędziego a potem płacz ze 3 mecze zawieszenia
1
@AlexDark00 widziałem kiedys fajne określenie „bracia p***dolec” ;)
1
@Toretto kiedys do kibla sie wyjsc nie dało bo by Ci uciekły jakies 2 swietne akcje a teraz wiekszosc czasu przesiedzisz mecz na tel i nadal sie nudzisz
1
@Toretto mozna juz tylko pooglądać i powspominać
Czasem siadam na yt i łezka sie w oku kreci, wiekszosc akcji pamietam jakby to było wczoraj. I zawsze cieszy jak widze akcje gdy Ronaldo lata jak głupi a nasi sobie podaja i sie frustruje ;)
1
Z taka gra i z pewnymi zawodnikami to my nadal LM nie zawojujemy. A jak Real sie turbo wzmocni to i o ligę będzie ciezko.
0
@avanes jakby spadli to by sie długo nie wygrzebali
Kolejny sezon sie ślizgają z utrzymaniem ale odejdzie Aspas i sie skonczy eldorado
0
A miałem pisac czy jak Marek zejdzie w przerwie to mu sie zaliczy rekord… k***a
5
Ale pudła z obu stron. Lewy zdrowy to fajny Lewy. Kolejny mecz fajnie robi okazje kolegom
1
@BARCA1899Messi tak ale City będzie tez namawiać na jego pozostanie
3
Gundo jest swietny. Oby Xavi go namówił
0
@kondziu88 cisza przed burza, to Hiszpania, pamietaj ze tu cos moze wybuchnąć w nocy
2
Dzięki panie Hurkacz za 1000+ polskich cebulionow ;) przyjemny piatek zrobiłeś i człowiek sie juz uczy na bledach po takim czasie gdzie uwalałes kupony ;)
1
Jeszcze chwila i Hurkacz sprezentuje piękny prezent na koniec piatku.
1 set jego a mecz porazka po kursie 10. Standardowy Hurkacz na wielkiej imprezie ;)
0
@MesQueUnClub_87 ale kto podawał info o 10 dniach a kto podaje, ze raczej nie będzie to „oferta” Barcy.
Guillem Balague, najlepsze źródło o Messim, informacje z pierwszej reki
0
Gra skończona. Chyba najlepsze źródło o Messim mówi, ze nie będzie powrotu do Barcelony…
6
Alba był zawsze słabszy psychicznie wiec nie dziwne ze sie popłakał. Busi zagrał twardziela jak jego piszczele ;)
4
Biedy Torre ale sam sobie winien. Powinien odejść na wypożyczenie na własne życzenie.
0
@Albatros to co mowi klub a kiedy wracają piłkarze to co innego
2
Eh dawny Ansu to konczyl z zamkniętymi oczami :/
11
Robert dzisiaj dobre pily daje. Jak jest zdrowy to napastnik kompletny
4
I po co ty sie Robert zatrzymujesz ? Lecisz i petarda
3
Piękny strzał Gavi ale piłka mogła trafic do Ansu na 3
9
Jezu centymetry zeby przerwać klątwę
2
Ansu nie szedł bo to było do skończenia tylko gość z 20 jest słaby
1
@Seledynowy mnie by to samo wychodziło i to za darmo byle by mnie na mecze zabierali…
0
@Rhaan o tym juz nie wspominam, patrzyłem tylko na niego przez ostatnie minuty
6
Co od kilku minut robi Dembele ? Zamiast podać to czeka, ma piłkę na strzał to mu zostaje pod noga, festiwal żenady
4
I cyk standardowy Dembele. Zrobił jeden ruch i juz powinien podawać i wyjsc na pozycje a potem drugi ruch, akcja juz wystopowala potem 3 zbedny ruch i strata