5

Mamy świetnego rezerwowego bramkarza… ehh czasy Jaspera juz nie wrócą :/

A gość co strzelił całuje herb a w lato pewnie odejdzie XD

1

@PatrychoO chociaz cwiercfinalu

0

Lewy dalej sie nie uczy. Wymachuje do sędziego a potem płacz ze 3 mecze zawieszenia

1

@AlexDark00 widziałem kiedys fajne określenie „bracia p***dolec” ;)

1

@Toretto kiedys do kibla sie wyjsc nie dało bo by Ci uciekły jakies 2 swietne akcje a teraz wiekszosc czasu przesiedzisz mecz na tel i nadal sie nudzisz

1

@Toretto mozna juz tylko pooglądać i powspominać
Czasem siadam na yt i łezka sie w oku kreci, wiekszosc akcji pamietam jakby to było wczoraj. I zawsze cieszy jak widze akcje gdy Ronaldo lata jak głupi a nasi sobie podaja i sie frustruje ;)

1

Z taka gra i z pewnymi zawodnikami to my nadal LM nie zawojujemy. A jak Real sie turbo wzmocni to i o ligę będzie ciezko.

0

@avanes jakby spadli to by sie długo nie wygrzebali
Kolejny sezon sie ślizgają z utrzymaniem ale odejdzie Aspas i sie skonczy eldorado

0

A miałem pisac czy jak Marek zejdzie w przerwie to mu sie zaliczy rekord… k***a

5

Ale pudła z obu stron. Lewy zdrowy to fajny Lewy. Kolejny mecz fajnie robi okazje kolegom

1

@BARCA1899Messi tak ale City będzie tez namawiać na jego pozostanie

3

Gundo jest swietny. Oby Xavi go namówił

0

@kondziu88 cisza przed burza, to Hiszpania, pamietaj ze tu cos moze wybuchnąć w nocy

2

Dzięki panie Hurkacz za 1000+ polskich cebulionow ;) przyjemny piatek zrobiłeś i człowiek sie juz uczy na bledach po takim czasie gdzie uwalałes kupony ;)

1

Jeszcze chwila i Hurkacz sprezentuje piękny prezent na koniec piatku.
1 set jego a mecz porazka po kursie 10. Standardowy Hurkacz na wielkiej imprezie ;)

0

@MesQueUnClub_87 ale kto podawał info o 10 dniach a kto podaje, ze raczej nie będzie to „oferta” Barcy.
Guillem Balague, najlepsze źródło o Messim, informacje z pierwszej reki

0

Gra skończona. Chyba najlepsze źródło o Messim mówi, ze nie będzie powrotu do Barcelony…

6

Alba był zawsze słabszy psychicznie wiec nie dziwne ze sie popłakał. Busi zagrał twardziela jak jego piszczele ;)

4

Biedy Torre ale sam sobie winien. Powinien odejść na wypożyczenie na własne życzenie.

0

@Albatros to co mowi klub a kiedy wracają piłkarze to co innego

2

Eh dawny Ansu to konczyl z zamkniętymi oczami :/

11

Robert dzisiaj dobre pily daje. Jak jest zdrowy to napastnik kompletny

4

I po co ty sie Robert zatrzymujesz ? Lecisz i petarda

3

Piękny strzał Gavi ale piłka mogła trafic do Ansu na 3

9

Jezu centymetry zeby przerwać klątwę

2

Ansu nie szedł bo to było do skończenia tylko gość z 20 jest słaby

1

@Seledynowy mnie by to samo wychodziło i to za darmo byle by mnie na mecze zabierali…

0

@Rhaan o tym juz nie wspominam, patrzyłem tylko na niego przez ostatnie minuty

6

Co od kilku minut robi Dembele ? Zamiast podać to czeka, ma piłkę na strzał to mu zostaje pod noga, festiwal żenady

4

I cyk standardowy Dembele. Zrobił jeden ruch i juz powinien podawać i wyjsc na pozycje a potem drugi ruch, akcja juz wystopowala potem 3 zbedny ruch i strata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?