0

K***a wyciagnal mu gola… jak zwykle bramkarz dzien konia z nami

2

Za co Stegen dostaje kartke ?

0

Nie ma komu grać. Lewandowski sam z przodu, Romeu mu podaje a ten i tak do tylu. To co z takich akcji ? Jak mamy stworzyć zagrożenie ?

0

I Suarez nauczył ligę jak faulowac z łokcia zeby sędziowie puszczali.

2

Co ty Pedri o**********z ?

0

@Inko Vinicius płakał i wypłakał karnego przy kazdym odepchnięciu w polu karnym to sa równi i równiejsi ?

10

Zaczynamy cyrki

0

Wstyd ze taki klub i miasto nie potrafią zapełnić małego stadionu :/

0

To zarobiliśmy na Cou…

0

@Uukasz_93 6 mln brutto

0

Meeh taki fajny kursik na 2 przełamania Fokiny to krecz… a juz miał 1 :/

0

Uefa jest obrzydliwa. Teraz niewidome dziecko na podium juz nie jakies szejki ;)

0

City i tak bez 6-tetu bo przegrali tarcze ?

0

@Tasde i po co Araby sie maja zgadzać ? Nie biorą udziału w Europejskiej LM to co im ktos zrobi ?

1

Sevilla to wyjmie jeszcze

0

Jedyna szansa na jego transfer to było wypełnienie kontraktu z City i przyjście tak jak Gundo. Ewentualnie w następne lato po jakiejś mniejszej kwocie niz teraz. Widocznie tak bardzo nie chce tu trafic skoro zamierza przedłużyć kontrakt z City :/

3

Wonderkid z Palmeiras znowu ława ? Sprzedali go i maja go gdzies bo trzeba promować następnych XD

8

Chłop 4 razy uderza bez pilki i sie smieje a ten raz uderza i leci z czerwem

0

Szkoda ze Getafe nie zagrało jakiegos meczu z drużyna Marcelo…

0

Brawo Oriol. Nie mam sie co pierdzielic

0

Nie widze tego bez skrzydeł :/

0

Wezcie tego Kounde z tego środka…

0

Jezu co ten Gundo… w City z palcem w pupie by to wsadził i tak wiem ze spalony ale juz nam sie włącza marnowanie setek.

0

@Criss18Barca Rapha ma ciezko bo jest mniej miejsca i rywal doskakuje od razu i zatrzymuje sie na pierwszym lepszym rywalu dlatego sie wydaje ze „nie umie dryblować”. Ale ma tez duzo pecha, sporo jego asyst marnowali koledzy on sam marnował setki. Spokojnie mogl miec 30+ G/A
No i zatracił tez swoj zmysł do strzałów z dystansu.
W Leeds jego firmowa akcja to zejście do środka ze skrzydła i odpalenie rakiety. U nas udało sie to chyba tylko w presezonie z Realem wtedy i nagle zginęło. Ale ma jeszcze jeden sezon zeby nam cos udowodnić. Pozniej juz nie będzie zmiłuj. Moze ten wymarzony „numer” go odblokuje. Brazole lubia do tego przywiązywać wage. A wiadomo ze jak cos siedzi w bani to sie przekłada na boisko. Byli tu zawodnicy ktorzy dostali za duzo szans. Mysle ze jeszcze jeden sezon Raphy tutaj nikomu nie zaszkodzi.
Równie dobrze jakbyśmy mieli kase to przepalilibysmy ja na Antony’ego, który był np moim marzeniem i znow byłby płacz o 100 mln w błoto.

5

Bierzmy tego Cancelo i Felixa z opcja wykupu (zrobimy w wała Atletico tak jak oni nas) i kończmy to okienko.
Trzeba sie pogodzic z tym ze nie jesteśmy w stanie na razie konkurować o crackow.
Na lewej Fati (ostatnia szansa na odbudowanie) z Felixem, na szpicy Lewy i ten nieszczęsny Ferran skoro nie chce odejść (jak Roque przyjdzie w styczniu to moze jakis zdesperowany klub z Anglii da dobra ofertę Ferranowi). Na prawej Rapha w rotacji z Abde.
Tak wiem Yamal to i Yamal tamto. Gość ma talent ale posturę dziecka. Trafi na jakiegoś rzeźnika i będzie sie bujał 2 lata po szpitalach jak Fati.
Koniecznością na to okno jest pozbyć sie Lengleta i Desta. To jest mus.
Po sezonie mam nadzieje ze juz nie przedłuża umowy z Roberto i Alonso.
Renegocjować umowy z Frenkiem i Stegenem. Na dłuższe ale normalne umowy a nie pozostałości bartusiowego rozdawnictwa. I wtedy możemy ruszyc po jakiegos cracka.
I wlasnie jak ustabilizujemy nasze finanse przy powrocie do LM do dalszych faz powinnismy co lato kupowac jedne konkretne nazwisko tam gdzie będzie potrzeba. Ale jeden konkret. Koniec z półśrodkami których pozniej nie mozna sie pozbyć. Jedno konkretne nazwisko tam gdzie będzie potrzeba + talent z La Masii.
Wiec nie bawmy sie w Lo Celso tylko dajmy szanse Ferminowi.

Amen

0

Siadać Bilbao przeciez oni sa ciency

0

@Roobo do tej pory nie rozumiem czemu Real nie ruszył po Cancelo czy Hakimiego. Boki obrony Carva i ten nowy to zenua

0

@Nazio_87 hahaha XD

0

Czajnik juz gotuje ;)

0

Duch Lahoza wiecznie żywy. Gościa faulują ale kartke nie otrzymuje faulujący tylko poszkodowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?