1

Dawaj tego Felixa za Gaviego i jazda po 2 bramkę bo zremisujemy

0

Cancelo wybija a Roberto by to puscil i rywal przejął na skrzydle

2

Jak sie nie obudzimy to zaraz nam strzela

1

Gość przyjęciem klatki zakłada siatki. Jaki to będzie kot

5

Chłopu sie leje z ucha a sędzia faul dla Osasuny. Cyrk

2

Zjazd Lewego jak Benzemy po tym gdy wygrał ZP

8

Cancelo grzej sie, bez nogi bedziesz lepszy

2

Gość wjeżdża z bara w plecy z rozpędu a sędzia nic. To jest cyrk a nie liga

0

@Roobo to samo mozna powiedzieć o „ręce” Gaviego

1

Nie było reki ? Kamery kłamią ?

0

1’ a my juz nieskuteczni :’(

2

To od kiedy De Zerbi La Ramblo ? Laporta nawet by nie zauważył podmiany ;)

0

@Swistus172 nie mam zadnej relacji na IG
A Cancelo nawet bez nogi byłby lepszy niz Roberto

1

Onlyfans Xaviego nie podawał juz jakiegos składu ?

2

Fajnie oglądać jak Vitor ciągnie na plecach swój zespół i zdobywa gole dające pkt ;)

0

@Sulimo co sie stało ?

0

Jak sie zachowuje Suarez ? Bo chciałem zobaczyc jak reaguje na niego Vini i szkoda ze go nie ma wiec nie ogladam.

2

@zodiak_10 i cos czuje ze nas zdradzi XD

0

@VbamboeB jego licze tak jakby do zimowego dopiero ;)

44

Fiu fiu panie Laporta, co za okienko !
Inigo, Gundo, Romeu, Felix i Cancelo za 1 Ville ? Majstersztyk.
Chłopakom na wypożyczeniach życzymy powodzenia.
I Mateu dzieki za wszystko… nie mowie żegnaj lecz do widzenia ! Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś wrócisz. Jak juz będziemy miec zdrowa sytuacje.

0

Co z tym Cancelo ?

0

Chelsea haha XD

0

Od kiedy Messi ma byc niedostępny dla Interu ? Martino tam cos gadał

1

@Kuba_1 nie wiedza na kogo przepalic kase XD

1

Tottenham standardowo XD

0

Ja bym chciał zeby Fati szedł na wypożyczenie. Najlepiej do BvB. Tsk grałby wszystko.
Tylko ze to ryzyk. Albo jego wartość wzrośnie albo spadnie juz do reszty

0

Co to Rayo odwala ? Nam przyjadą i urwą pkt bo sie będą chcieli zes**ć a tym nogi rozkładają ?

0

Atletico będzie mocne w tym sezonie :/

0

Czuje ze jeszcze podczas wczorajszego meczu Deco wydzwaniał jak szalony do City zeby sie nie rozmyślali ;)

0

@blakkudium Vitor z kolejna bramka a przehajp z Palmeiras grzeje ławę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?