2

Jak zawsze gol z tylka

4

Dawac Napoli. Nie moga sie tyle czasu ślizgać z tak słaba kadra. I szkoda ze wyciagneli w ostatniej minucie z Unionem. Jechac Napoli

2

Real jedno podanie do przodu i mieli dobra sytuacje…

1

I tyle by było z Girony jako lider. Teraz będzie powolny zjazd w dół. Niech chociaz ktos wytrzyma z 10 kolejek i dopiero pozniej mozna sie spuszczać nad nimi.
Tak w ogole to była juz jakas pomoc Realowi ? Bo nie ogladam meczu

0

Uff ale frajerstwo z Mallorca wciaz boli :/ chyba ze jutro Girona urwie pkt

0

Ile tych bramek wyblokowali

1

Fermin jestes piękny

0

Zamiast dobić to zabawa

0

Szkoda ze zdjął młodego :/

1

Nie daja kartek po ewidentnych chamskich faulach ale jak sie odezwiesz to od razu kartka i jeszcze oczekują szacunku. Jakby sędziowali jak należy to nikt nie miałby problemow z nimi

1

Juz Cie kocham Fermin

0

@Barca1922 postawiłeś ? XD

0

@Rewolucja123 tylko ze w każdej chwili obaj moga zrobic cos magicznego

0

@D10SLEO mam to samo ale juz Nico tez kiedys uwielbiałem

0

Szczerze to Felix i Yamal mogli zostać do końca. Ten Ferran tu na nic

6

Juz uwielbiam Fermina. Ależ mu to ogranie w niższej lidze duzo dało.

1

Jazda bo przewalimy mistrzostwo z Realem z najsłabsza kadra od lat

0

Tak powinnismy grać jak Fermin. Przyjęcie i od razu pila w przód. Żadnej zabawy byle pchnąć akcje do przodu

0

K***a nic nie wejdzie

1

No Fermin w to mi graj

1

Gdzie sa kartki dla Sevilli ?

0

Gavi znow jest swietnym piłkarzem po epizodzie z bycia Arturo Vidalem

0

Fermin niech sie zajmie strzelaniem bramek a nie kopaniem rywali bo wyleci

0

+ jest to ze dochodzimy do setek ale ich niewykorzystanie to kryminał
W Mallorce powinno byc 3/4:1 do przerwy

0

@Roobo w Mallorce tez powinno byc 3:1 do przerwy…

0

Jezu naciśnijcie ich i zaczną sie gubić. Dopoki nie wroci pressing 8 sek jak za Pepa to nie wrócimy na szczyt.

4

Cancelo jest genialny. Jakby miał po swojej stronie takiego skrzydłowego jak Ney to o moj Boże

0

Felix chwile temu przy piłce i nie ma komu sensownie zagrać…

10

Przypomniał sie Puyol na lini bramkowej

1

Ze to nie przeszło Ter Stegenowi…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?