SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak zawsze gol z tylka
4
Dawac Napoli. Nie moga sie tyle czasu ślizgać z tak słaba kadra. I szkoda ze wyciagneli w ostatniej minucie z Unionem. Jechac Napoli
2
Real jedno podanie do przodu i mieli dobra sytuacje…
1
I tyle by było z Girony jako lider. Teraz będzie powolny zjazd w dół. Niech chociaz ktos wytrzyma z 10 kolejek i dopiero pozniej mozna sie spuszczać nad nimi.
Tak w ogole to była juz jakas pomoc Realowi ? Bo nie ogladam meczu
0
Uff ale frajerstwo z Mallorca wciaz boli :/ chyba ze jutro Girona urwie pkt
0
Ile tych bramek wyblokowali
1
Fermin jestes piękny
0
Zamiast dobić to zabawa
0
Szkoda ze zdjął młodego :/
1
Nie daja kartek po ewidentnych chamskich faulach ale jak sie odezwiesz to od razu kartka i jeszcze oczekują szacunku. Jakby sędziowali jak należy to nikt nie miałby problemow z nimi
1
Juz Cie kocham Fermin
0
@Barca1922 postawiłeś ? XD
0
@Rewolucja123 tylko ze w każdej chwili obaj moga zrobic cos magicznego
0
@D10SLEO mam to samo ale juz Nico tez kiedys uwielbiałem
0
Szczerze to Felix i Yamal mogli zostać do końca. Ten Ferran tu na nic
6
Juz uwielbiam Fermina. Ależ mu to ogranie w niższej lidze duzo dało.
1
Jazda bo przewalimy mistrzostwo z Realem z najsłabsza kadra od lat
0
Tak powinnismy grać jak Fermin. Przyjęcie i od razu pila w przód. Żadnej zabawy byle pchnąć akcje do przodu
0
K***a nic nie wejdzie
1
No Fermin w to mi graj
1
Gdzie sa kartki dla Sevilli ?
0
Gavi znow jest swietnym piłkarzem po epizodzie z bycia Arturo Vidalem
0
Fermin niech sie zajmie strzelaniem bramek a nie kopaniem rywali bo wyleci
0
+ jest to ze dochodzimy do setek ale ich niewykorzystanie to kryminał
W Mallorce powinno byc 3/4:1 do przerwy
0
@Roobo w Mallorce tez powinno byc 3:1 do przerwy…
0
Jezu naciśnijcie ich i zaczną sie gubić. Dopoki nie wroci pressing 8 sek jak za Pepa to nie wrócimy na szczyt.
4
Cancelo jest genialny. Jakby miał po swojej stronie takiego skrzydłowego jak Ney to o moj Boże
0
Felix chwile temu przy piłce i nie ma komu sensownie zagrać…
10
Przypomniał sie Puyol na lini bramkowej
1
Ze to nie przeszło Ter Stegenowi…