6

Za wybicie piłki kartka ?

0

Pressing bo sie wtedy gubia. Nie stac jak widły w gnoju

1

Pisałem tyle prezentów. Juz dawno cos powinni wykorzystac

0

Tyle prezentów a my jak dzieci we mgle…

0

@Kidd a gdzie to zagrać live ?

0

A gdzie kartka dla Porto za wycięcie Gundo we 3 ?

0

Cisnąć ich bo wtedy sie gubia…

2

A pyskować od lat potrafią. Wezcie sie za kontry i rogi i w ogole za grę

0

Mamy szybkich graczy (niby) nie ma kontr. Mamy w koncu wysokich zawodników a z rogów tez nic…

9

Dluzej sie decyduj Lewy… do jutra

0

Faul jak byk Kounde

4

Niby mamy najszybszych piłkarzy od lat a nadal wyglądamy na wolnych… i tak od lat w pucharach

0

Rywale nam zawsze ida pełna para a my puszczamy Balde a ten sie zatrzymuje zamiast jechac z nimi.

0

I po co to było Cancelo ? Było wsparcie jeszcze

0

Co ty Yamal. Nie mozemy psuć takich prezentów…

0

I Denzel sie pomylił z tym Romeu. Było wystawić Gundo i dwóch młodych. Oriol jest dobry na autobusy co 2 razy maja piłkę na naszej połowie i ida z kontra

1

Porto 1 raz w polu karnym a nasi nogi jak z waty. Oby na dalsza faze LM wróciła stabilność w obronie

0

Cisnąć ich bo sie gubia

0

Nareszcie Gavi gra w piłkę bo gra w pomocy a nie na skrzydle

3

Nie lubie jak gramy w pucharach w tych żółtych strojach. Nie ma żadnych dobrych wspomnień

0

Podoba mi sie linia ataku. Jest taka jaka chciałem zobaczyc.
Gorzej ze Kounde zajeżdżany ale musimy wyrwać 9 pkt w 3 kolejki LM

1

W La Liga by nie było. Brawo Francuzik

3

Co oni sie z okregowki urwali ? Puscili chłopa wolno ? Tak o ?

0

@Muevertigo ale ja pisze ze gracz Napoli podał wzdłuż jak dziecko

0

@kostek579 do siebie

2

Jak zawsze gol z tylka

4

Dawac Napoli. Nie moga sie tyle czasu ślizgać z tak słaba kadra. I szkoda ze wyciagneli w ostatniej minucie z Unionem. Jechac Napoli

2

Real jedno podanie do przodu i mieli dobra sytuacje…

1

I tyle by było z Girony jako lider. Teraz będzie powolny zjazd w dół. Niech chociaz ktos wytrzyma z 10 kolejek i dopiero pozniej mozna sie spuszczać nad nimi.
Tak w ogole to była juz jakas pomoc Realowi ? Bo nie ogladam meczu

0

Uff ale frajerstwo z Mallorca wciaz boli :/ chyba ze jutro Girona urwie pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?