SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wrocil elektryk Kounde. Prawie piękna asysta
2
Glowka Inigo była ciezka, był bramkarz który mogl sięgnąć piłkę ktora leciała by w światło bramki i dopiero słupek ale Fermin az sie prosiło o uderzenie po długim. Przeciez musiał widziec odsłonięty bok. Chyba ze patrzył tylko pod nogi i na piłkę…
Ale gol Fermina, karny na Araujo i by nam juz wszystko latało bo mecz zamkniety a tak no coz…
0
@tbas De Zerbi prosze bardzo
0
@Messibestplayerintheworld a widziałeś reke Rudigiera przed golem Dżuda ?
0
@parpe o tym samym pomyslalem ze w Bilbao by siedziało w bramie
0
@Muevertigo przy 3:0 nawet karny na Camie by nam latał
0
To jest niesamowite nic nie grać i sie tak ślizgać.
2 słupki, ewidentny karny na Araujo i powinno byc po meczu… to sie nie dzieje. Ale humor z*****y…
4
To sie nie dzieje. Kiks Modricia…
2 słupki, okradzeni z karnego. To juz lepszy remis byl…
0
Po co tego Romeu wpuszczał skoro Fermin napędzał i po żółtej sie pilnował
0
Inigo kocie wracaj do formy. Juz dawno tu powinienes byc
1
Chłop w Bayernie prał co miał na nodze a teraz nie wiem na co czeka
1
Ruszcie sie. Byliscie lepsi. Dwa słupki. Jeszcze was okradli z karnego. Musimy to wziąć
1
To co robi Manzano to jest cyrk. Tylko tam sie nadaje
2
Musimy to wygrać. Tyle okazji…
0
Uff całe szczescie za Torresa. Bałem sie ze zdejmie Ferminatora
0
Za wczesnie Cancelo było jechac
Fermin Cancelo cudo
0
Cos ty zrobił Cancelo ? Czemu od razu nie z lewej w polu karnym?
4
Musimy wcisnąć 2 bo Manzano cos wymysli
2
Nie dość ze maja swojego sędziego to jeszcze maja farta… masakra
10
J****e słupki ehh…
0
Czysto w piłkę. Dobrze ze kartki nie pokazał Gaviemu
1
Araujo ściągany do ziemi buhaha od czego jest VAR ?
0
Zdjął mu ale to Ferran. Wpuszczaj Lewego na 2 i jedziemy
0
@kuz juz to wiemy od 1 zoltej. Ale kto za niego ?
0
Dzud juz sie gotuje bo przegrywaja
6
Wpuszczaj Lewego przynajmniej 2 go będzie asekurować i Felix z Cancelo będą miec wiecej miejsca. Ferrana nawet nie kryją bo sie go nie boja
0
I co za faul taktyczny ?
0
Felix ale na gazie nie zwalniaj bo ci wyłuskują tak jak teraz
0
Ferran jest sredni jaki skrzydłowy i beznadziejny jako 9… ale niech strzeli dzis gola to ma jakis czas sie zamknę
6
I gdzie kartka ?