0

Wrocil elektryk Kounde. Prawie piękna asysta

2

Glowka Inigo była ciezka, był bramkarz który mogl sięgnąć piłkę ktora leciała by w światło bramki i dopiero słupek ale Fermin az sie prosiło o uderzenie po długim. Przeciez musiał widziec odsłonięty bok. Chyba ze patrzył tylko pod nogi i na piłkę…
Ale gol Fermina, karny na Araujo i by nam juz wszystko latało bo mecz zamkniety a tak no coz…

0

@tbas De Zerbi prosze bardzo

0

@Messibestplayerintheworld a widziałeś reke Rudigiera przed golem Dżuda ?

0

@parpe o tym samym pomyslalem ze w Bilbao by siedziało w bramie

0

@Muevertigo przy 3:0 nawet karny na Camie by nam latał

0

To jest niesamowite nic nie grać i sie tak ślizgać.
2 słupki, ewidentny karny na Araujo i powinno byc po meczu… to sie nie dzieje. Ale humor z*****y…

4

To sie nie dzieje. Kiks Modricia…
2 słupki, okradzeni z karnego. To juz lepszy remis byl…

0

Po co tego Romeu wpuszczał skoro Fermin napędzał i po żółtej sie pilnował

0

Inigo kocie wracaj do formy. Juz dawno tu powinienes byc

1

Chłop w Bayernie prał co miał na nodze a teraz nie wiem na co czeka

1

Ruszcie sie. Byliscie lepsi. Dwa słupki. Jeszcze was okradli z karnego. Musimy to wziąć

1

To co robi Manzano to jest cyrk. Tylko tam sie nadaje

2

Musimy to wygrać. Tyle okazji…

0

Uff całe szczescie za Torresa. Bałem sie ze zdejmie Ferminatora

0

Za wczesnie Cancelo było jechac
Fermin Cancelo cudo

0

Cos ty zrobił Cancelo ? Czemu od razu nie z lewej w polu karnym?

4

Musimy wcisnąć 2 bo Manzano cos wymysli

2

Nie dość ze maja swojego sędziego to jeszcze maja farta… masakra

10

J****e słupki ehh…

0

Czysto w piłkę. Dobrze ze kartki nie pokazał Gaviemu

1

Araujo ściągany do ziemi buhaha od czego jest VAR ?

0

Zdjął mu ale to Ferran. Wpuszczaj Lewego na 2 i jedziemy

0

@kuz juz to wiemy od 1 zoltej. Ale kto za niego ?

0

Dzud juz sie gotuje bo przegrywaja

6

Wpuszczaj Lewego przynajmniej 2 go będzie asekurować i Felix z Cancelo będą miec wiecej miejsca. Ferrana nawet nie kryją bo sie go nie boja

0

I co za faul taktyczny ?

0

Felix ale na gazie nie zwalniaj bo ci wyłuskują tak jak teraz

0

Ferran jest sredni jaki skrzydłowy i beznadziejny jako 9… ale niech strzeli dzis gola to ma jakis czas sie zamknę

6

I gdzie kartka ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?