SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech wezmą sędziów z Rumunii, gorzej byc nie moze
1
Na te kartki Gaviego to trzeba dom stawiac
3
Jak widziałem składającego sie Fermina to juz to widziałem a bramce. Aj troche blizej słupka i by siedziało…
3
Ajaj Felix bez szczescia w ostatnich spotkaniach. Poprzeczki i słupki.
Myslalem ze mozna było strzelić na 2 tempa ale jednak podjął dobra decyzje
0
Uderzenie w twarz na oczach sędziego i nic XD
0
Ciezko bedzie, w Bilbao oba braciaki
0
Ale padolino Dżuda… gość go odpycha w klatke a ten pada i łapie sie za twarz. Juz trenuje przed klasykiem…
0
@BulaKG dzięki za info
5
Oficjalnie, jesteśmy dziadami
0
@BulaKG o co chodzi ?
0
Probierz dawaj Casha i Bukse. I lagi
0
@tomek8756 o kogo chodzi ?
1
Dallas będzie nisko w tym sezonie ;)
0
@GeraltzKatalonii obejrzyj jak wczesniej uderza Felixa od tego sie zaczelo
1
@bartas97 ale tam Rudigier był blizej przy piłce jak wyskakiwał tutaj Ferran nie miał szans tego sięgnąć
1
Jest gol. Najpierw gość uderza Felixa ten wstaje i sie wzajemnie odbijają a potem Callejon specjalnie wbiega w Felixa zeby sie zrewanżować
0
Niech mu w koncu załatwia buty z frotka do cholery bo mu gość staje na sznurówkę i sie przewraca
0
Nie wyciągną tego. Nie z takimi błędami. Eh co marnujemy
1
Jak to jest ze w City co dostał odbite przed polem karnym to zamieniał na gole…
Jezu Araujo jak to nie wpadło…
0
Jak juz zdejmujesz Yamala to dawaj Cancelo na skrzydło a Roberto na PO
0
Zero jakichs schematów. Zero gry z klepki, na ścianę i wejście w pole karne. Podajemy na 30 metrze od skrzydla do środka i na drugie skrzydło i to tyle.
0
Czemu ten Ferran musi byc tak słaby ? Juz bym wolał zeby zdarzył mu sie jakis wielki babol raz na czas a reszte robił dobrze niz praktycznie w kazdym aspekcie jakies drobne braki.
0
Lepiej zeby wpadł z piłka w pole karne niz ten wolny…
0
10 sekund na boisku i Roberto juz przedziurawiony i to w polu karnym
0
No jeszcze Alonso i mozna wyłączyć. Gość biegał w pressingu za dwóch…
0
Yamal podawaj kurde…
0
Lepszego podania Ferran nie dostanie…
1
Dembele tez robił wszystkich na zamach ale nie potrafił nic wiecej z tego stworzyć
0
Co oni robią ? Kounde ograny jak dziecko
2
Ufff 3 pkt i PSG rozrzucone jak gnój po polu ;)