1

Niech wezmą sędziów z Rumunii, gorzej byc nie moze

1

Na te kartki Gaviego to trzeba dom stawiac

3

Jak widziałem składającego sie Fermina to juz to widziałem a bramce. Aj troche blizej słupka i by siedziało…

3

Ajaj Felix bez szczescia w ostatnich spotkaniach. Poprzeczki i słupki.
Myslalem ze mozna było strzelić na 2 tempa ale jednak podjął dobra decyzje

0

Uderzenie w twarz na oczach sędziego i nic XD

0

Ciezko bedzie, w Bilbao oba braciaki

0

Ale padolino Dżuda… gość go odpycha w klatke a ten pada i łapie sie za twarz. Juz trenuje przed klasykiem…

0

@BulaKG dzięki za info

5

Oficjalnie, jesteśmy dziadami

0

@BulaKG o co chodzi ?

0

Probierz dawaj Casha i Bukse. I lagi

0

@tomek8756 o kogo chodzi ?

1

Dallas będzie nisko w tym sezonie ;)

0

@GeraltzKatalonii obejrzyj jak wczesniej uderza Felixa od tego sie zaczelo

1

@bartas97 ale tam Rudigier był blizej przy piłce jak wyskakiwał tutaj Ferran nie miał szans tego sięgnąć

1

Jest gol. Najpierw gość uderza Felixa ten wstaje i sie wzajemnie odbijają a potem Callejon specjalnie wbiega w Felixa zeby sie zrewanżować

0

Niech mu w koncu załatwia buty z frotka do cholery bo mu gość staje na sznurówkę i sie przewraca

0

Nie wyciągną tego. Nie z takimi błędami. Eh co marnujemy

1

Jak to jest ze w City co dostał odbite przed polem karnym to zamieniał na gole…

Jezu Araujo jak to nie wpadło…

0

Jak juz zdejmujesz Yamala to dawaj Cancelo na skrzydło a Roberto na PO

0

Zero jakichs schematów. Zero gry z klepki, na ścianę i wejście w pole karne. Podajemy na 30 metrze od skrzydla do środka i na drugie skrzydło i to tyle.

0

Czemu ten Ferran musi byc tak słaby ? Juz bym wolał zeby zdarzył mu sie jakis wielki babol raz na czas a reszte robił dobrze niz praktycznie w kazdym aspekcie jakies drobne braki.

0

Lepiej zeby wpadł z piłka w pole karne niz ten wolny…

0

10 sekund na boisku i Roberto juz przedziurawiony i to w polu karnym

0

No jeszcze Alonso i mozna wyłączyć. Gość biegał w pressingu za dwóch…

0

Yamal podawaj kurde…

0

Lepszego podania Ferran nie dostanie…

1

Dembele tez robił wszystkich na zamach ale nie potrafił nic wiecej z tego stworzyć

0

Co oni robią ? Kounde ograny jak dziecko

2

Ufff 3 pkt i PSG rozrzucone jak gnój po polu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?