SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mieli piłkę na 3:0 a za chwile moze byc remis
0
Nie wiem czy odpalać te „derby” i znowu sie wkurzać jak ich ciągną za uszy.
0
Mats MVP ? Myslalem ze raczej Cancelo albo Lewy
0
Cancelo był za Robertem… czemu nie przepuścił
0
Celta ich robi jak chce a my o LM marzymy…
Andreas bez formy, zwolennikiem Kounde nigdy nie byłem. Ja bym spróbował Araujo i Inigo
1
@Barcaa12 nie rozumiem jakim cudem tyle lat nie potrafimy kontrować
Ostatnie kontry to czasy MSN
5
Gavi wyleci bo mu kable w głowie sie grzeją
0
Eh Gundo… w City by mu siadło i byłoby okienko
1
Rekin to tylko w drugiej połowie na zmęczonego rywala i jakies 10-20 min…
0
Po c*** takie glupie faule…
1
@FCB24 do poziomu Lengleta nie spadł bez przesady. Te urazy które go trapią nie pozwalają mu złapać optymalnej formy
0
Standard przed Porto wypadnie Franek
0
@hurek12 ale ja bym rotował z jakims Las Palmas a nie Celta
0
Alonso stoi jak kołek zamiast od razu doskoczyć i skasowac. I tak znow zrobili akcje Celcie
1
@bari_94 jakbyśmy grali szybko jak dawno temu to Celta by nie istniała
1
Ale to zepsuł Felix… jak to nie weszło ??? W takiej sytuacji to musi byc gol :(
0
Nasza obrona jeszcze nie jest żelazna. A jak predko sie taka nie stanie to raczej ciezki prognostyk na LM jak byle Celta nas moze zaskoczyć.
Pisałem ze na 5 obrońców musi byc jakies drybler na skrzydle a Ferran takim nie jest…
0
Nareszcie sa opcje w polu karnym. Jak sobie człowiek przypomni jak ktorys wczesniej robił akcje a w polu karnym pustki.
0
Przy Felixie i Lewym musi byc wysoko ustawiony skrzydłowy który będzie rozrywał rywala. Tutaj mus Rafa albo Lamine. Z Ferranem moze byc zamulka i bicie głowa w mur przez środek
1
Ile lat mozna lecieć na farcie ?
0
Real ciężary. Cieszy. Niech Carlo ich jeszcze zajedzie do grudnia to będzie bajeczka ;)
0
@Antajbandaj to samo mowilem koledze halowcy co sie smial po meczu z Getafe ze życzę im tez sie troche pomęczyć. Szkoda ze na tym meczu z Getafe nie było męczennika
0
My to gramy dzis 4231
Gavi Franek na pivotach a Gundo sie porusza jako SPO
0
Bilety miały byc wyprzedane a tu lipa jak nie wiem na trybunach
0
@Worny i ten Cancelo ;)
0
@Artysta9 jak na razie przepychają wszystko kolanem i liczylem ze dzisiaj RSSS udowodni ze Real jest słaby
0
@Barca1922 ale serio pytam. Była jakas kontrowersja ? Pomogli im odrobic ?
2
Skonczylem ogladac w przerwie ale juz nie wracam… bardzo pomagają rządowym w 2 połowie ?
0
@Emhyr bar w cebule cos pięknego
0
@Tasde pewnie ta chowana murawa cuchnie i nie mogą znieść fetoru ;)