0

Ja bym chciał zeby Fati szedł na wypożyczenie. Najlepiej do BvB. Tsk grałby wszystko.
Tylko ze to ryzyk. Albo jego wartość wzrośnie albo spadnie juz do reszty

0

Co to Rayo odwala ? Nam przyjadą i urwą pkt bo sie będą chcieli zes**ć a tym nogi rozkładają ?

0

Atletico będzie mocne w tym sezonie :/

0

Czuje ze jeszcze podczas wczorajszego meczu Deco wydzwaniał jak szalony do City zeby sie nie rozmyślali ;)

0

@blakkudium Vitor z kolejna bramka a przehajp z Palmeiras grzeje ławę ;)

0

@Destroyer_of_Worlds o tym samym pomyslalem, juz w zeszłym sezonie było widać ze czekają nas lata bez karnych

0

@Borneo a ja mysle ze Palmeiras opchnęło co miało opchnac i teraz chcą wypromować innych ;)

0

Ale jak to Endrick znowu ława ?

10

Nie dziwie sie chłopaku. Sam truchleje zebys nie trafił na rzeźnika. Juz jedna złote dziecko zostało zniszczone kontuzjami i nie chcemy powtórki :/

0

Mogl podciągnąć i uderzyć jak z Realem

0

Jechac tu trzeba 5 zdobyc bo będzie nerwówka

1

Co wyprowadził kontrę na aut prawie…….

0

Po co k***a po co ? W takich meczach trzeba prac na wynik. Jak będzie 5:0 to sie będziecie bawic

0

Ostatnia deska ratunku Villarreal to Morales… a on lubi wcisnąć

1

3 razy za koszulkę łapany i bez kartki

0

Faul taktyczny i nie da kartki a potem ktos sie odezwie i da to jest żenada

0

Dajcie temu gowniakowi tego gola !

2

Ferran zamknij mi mordę jeszcze jedna i wyrwij te 3 pkt. Ja wiem ze nie byłeś słabym piłkarzem w City ale w Barcy siadło cos na bani.

0

No coz Xavi do -10 w lidze albo 4 rundy fazy grupowej LM. Nic sie nie uczy na bledach. A tak fajnie sie wszystko zaczelo.

0

Alonso juz powinien uderzać a ten cofa do Gaviego

0

Jeszcze Garcia za Andreasa i boki obrony bez zmian. Smarować grubo na Villarreal niestety…

1

Odzyskali piłkę to zakończył

4

Ajaj jakby nie zablokował to by siedziało i Yamal najmłodszy strzelec

0

Był spalony ale nie ma technologii zeby to sprawdzic w La Liga. Z takiej kamery nie jestes w stanie tego wyrysować

0

Co k***a robi Lewandowski przy linii bocznej ? Nie moze go Xavi z****c ze ma stac przy polu karnym ?

0

@yoli Romeu czysci az milo. Po prostu mamy 2 parodystow w 11 i gramy w 9

0

De jong klepa z Gavim a Alonso przyjęcie na 3 metry XD

0

Villarreal ma taki sam problem jaki mamy my w LM. Naciskani gubia sie z pilka.
Stegen top, Romeu przepraszam ze wątpiłem a przy stracie gola oczywiscie bracia p*****lec

3

Kapitan Roberto XD

0

Naciskac Żółtych bo wtedy sie gubią.
Podobała mi sie podwójna interwencja Romeu chwile temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?