SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym chciał zeby Fati szedł na wypożyczenie. Najlepiej do BvB. Tsk grałby wszystko.
Tylko ze to ryzyk. Albo jego wartość wzrośnie albo spadnie juz do reszty
0
Co to Rayo odwala ? Nam przyjadą i urwą pkt bo sie będą chcieli zes**ć a tym nogi rozkładają ?
0
Atletico będzie mocne w tym sezonie :/
0
Czuje ze jeszcze podczas wczorajszego meczu Deco wydzwaniał jak szalony do City zeby sie nie rozmyślali ;)
0
@blakkudium Vitor z kolejna bramka a przehajp z Palmeiras grzeje ławę ;)
0
@Destroyer_of_Worlds o tym samym pomyslalem, juz w zeszłym sezonie było widać ze czekają nas lata bez karnych
0
@Borneo a ja mysle ze Palmeiras opchnęło co miało opchnac i teraz chcą wypromować innych ;)
0
Ale jak to Endrick znowu ława ?
10
Nie dziwie sie chłopaku. Sam truchleje zebys nie trafił na rzeźnika. Juz jedna złote dziecko zostało zniszczone kontuzjami i nie chcemy powtórki :/
0
Mogl podciągnąć i uderzyć jak z Realem
0
Jechac tu trzeba 5 zdobyc bo będzie nerwówka
1
Co wyprowadził kontrę na aut prawie…….
0
Po co k***a po co ? W takich meczach trzeba prac na wynik. Jak będzie 5:0 to sie będziecie bawic
0
Ostatnia deska ratunku Villarreal to Morales… a on lubi wcisnąć
1
3 razy za koszulkę łapany i bez kartki
0
Faul taktyczny i nie da kartki a potem ktos sie odezwie i da to jest żenada
0
Dajcie temu gowniakowi tego gola !
2
Ferran zamknij mi mordę jeszcze jedna i wyrwij te 3 pkt. Ja wiem ze nie byłeś słabym piłkarzem w City ale w Barcy siadło cos na bani.
0
No coz Xavi do -10 w lidze albo 4 rundy fazy grupowej LM. Nic sie nie uczy na bledach. A tak fajnie sie wszystko zaczelo.
0
Alonso juz powinien uderzać a ten cofa do Gaviego
0
Jeszcze Garcia za Andreasa i boki obrony bez zmian. Smarować grubo na Villarreal niestety…
1
Odzyskali piłkę to zakończył
4
Ajaj jakby nie zablokował to by siedziało i Yamal najmłodszy strzelec
0
Był spalony ale nie ma technologii zeby to sprawdzic w La Liga. Z takiej kamery nie jestes w stanie tego wyrysować
0
Co k***a robi Lewandowski przy linii bocznej ? Nie moze go Xavi z****c ze ma stac przy polu karnym ?
0
@yoli Romeu czysci az milo. Po prostu mamy 2 parodystow w 11 i gramy w 9
0
De jong klepa z Gavim a Alonso przyjęcie na 3 metry XD
0
Villarreal ma taki sam problem jaki mamy my w LM. Naciskani gubia sie z pilka.
Stegen top, Romeu przepraszam ze wątpiłem a przy stracie gola oczywiscie bracia p*****lec
3
Kapitan Roberto XD
0
Naciskac Żółtych bo wtedy sie gubią.
Podobała mi sie podwójna interwencja Romeu chwile temu