SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale fuks. Hahah grajmy na wyjazdach na biało to będziemy zdobywać bramki z pupy i miec karne jak rządowi
0
Gavi < 3 a miałem pisac ze skoro nie gramy piłka to niech chociaz takie mecze przepychamy stałymi fragmentami i główkami…
3
Śmialiście sie z farmera a jego drużyna gra ładniej w piłkę niz my.
Stegen juz tyłek ratuje
0
Przysnąłem i dopiero zobaczyłem skład. O Boże XD
2
@MOLESTA i dlatego to najatrakcyjniejsza liga gdzie czerwona latarnia przyjeżdża i może sprawić lanie faworytowi po równej grze a nie po golu z pupy i murarce 90’ albo błędowi sędziego. Dlatego tez będą dostawać największa kase za prawa tv. Tymczasem trener Getafe wyjdzie i powie na konferencji ze jest dumnych ze swoich zwierząt które kopią i biją cały mecz, urywają pkt dzięki nieudolności sędziów.
0
Ah te filmiki na yt przed sezonem ze „nie doceniamy United albo czy United powalczy o mistrzostwo” ;)
1
Wał na wale, wała pogania… śmieszny tebas, śmieszni sędziowie i śmieszna liga.
Niech przyznają juz tytuł bo drukowanie trwa od 1 kolejki. Szkoda sie meczyc w pozostałe…
1
Czyżby Luuk uratował kupon na 300 i 100 dokładki od fortuny ? Cholerny szef. Zostało X2 PSV
1
Roque dzisiaj pogrąży rywala ? Jak jego klub wygra to wyjmę pol koła. Ide chyba spac i dopiero rano sprawdze…
0
Gdzieś na TT mi mignęło ze Aston Villa złożyła ofertę Alonso ? Prawda to ?
0
@Firestone otóż to, największa zaleta Oriola to brak kołeczek przed własnym polem karnym albo wsadzanie na mine kolegow z drużyny ;)
0
Co robi w meczu Atletico ? Same 0 w statystykach XD
18
Uff dwaj koszmarni rywale odhaczeni. Szkoda tylko ze nas przekręcili z Getafe…
0
Dajcie temu Gundo spokoj. Gość nie ma 20 lat a obijają go kolejny mecz
4
Ferran juz myslalem ze to zepsujesz ale jak ta 7 Cie odblokuje to przeprosze za caly poprzedni sezon jechania
5
Jezu jaki Roberto jest cienki. Jakby to wpadło to ugotowany
0
O jezusie Fati… dawnej z zamkniętymi oczami to siedziało…
5
Aj co Gundo chciał dac Abde…
2
Jezu wcisneli, dzięki Gundo. Juz wczesniej pokazywał zeby szybciej wchodzić w pole karne
3
Ferran opluty a Xavi chce to przerżnąć wpuszczając Roberto i Garcie
1
Zlamasy, za faule nie daje ale jak mu powiesz ze jest beznadziejny to juz kartka jest. A jakby dał za faul rywala to nikt by nie miał pretensji.
0
Znów bez kartki ?
0
Gdzie ma kartki k***a ? Będzie dawał jak mu powiedzą z frustracji ze jest słaby a nie po faulach rywali. Fali juz powinien miec żółta za Gundo
0
To jest niemozliwe jaki maja dzien konia. Tu juz na spokojnie powinno byc 4:1 dla nas
1
Co sie z nim porobiło ? Jezus Maria Lewy…
0
I sędzia juz nie panuje nad meczem. Bo nie daje kartek wtedy kiedy trzeba czyli po faulach tylko jak juz sie zleca z pretensjami bo jest słaby
0
Gdzie jest kartka ?
0
Romeu juz Cie lubie
0
Bez kartki dla tego ze stołkiem ?
2
Standard dzien konia bramkarza i 2 setka wyciągnięta.
Marek odpowiada !