3

Ale fuks. Hahah grajmy na wyjazdach na biało to będziemy zdobywać bramki z pupy i miec karne jak rządowi

0

Gavi < 3 a miałem pisac ze skoro nie gramy piłka to niech chociaz takie mecze przepychamy stałymi fragmentami i główkami…

3

Śmialiście sie z farmera a jego drużyna gra ładniej w piłkę niz my.
Stegen juz tyłek ratuje

0

Przysnąłem i dopiero zobaczyłem skład. O Boże XD

2

@MOLESTA i dlatego to najatrakcyjniejsza liga gdzie czerwona latarnia przyjeżdża i może sprawić lanie faworytowi po równej grze a nie po golu z pupy i murarce 90’ albo błędowi sędziego. Dlatego tez będą dostawać największa kase za prawa tv. Tymczasem trener Getafe wyjdzie i powie na konferencji ze jest dumnych ze swoich zwierząt które kopią i biją cały mecz, urywają pkt dzięki nieudolności sędziów.

0

Ah te filmiki na yt przed sezonem ze „nie doceniamy United albo czy United powalczy o mistrzostwo” ;)

1

Wał na wale, wała pogania… śmieszny tebas, śmieszni sędziowie i śmieszna liga.
Niech przyznają juz tytuł bo drukowanie trwa od 1 kolejki. Szkoda sie meczyc w pozostałe…

1

Czyżby Luuk uratował kupon na 300 i 100 dokładki od fortuny ? Cholerny szef. Zostało X2 PSV

1

Roque dzisiaj pogrąży rywala ? Jak jego klub wygra to wyjmę pol koła. Ide chyba spac i dopiero rano sprawdze…

0

Gdzieś na TT mi mignęło ze Aston Villa złożyła ofertę Alonso ? Prawda to ?

0

@Firestone otóż to, największa zaleta Oriola to brak kołeczek przed własnym polem karnym albo wsadzanie na mine kolegow z drużyny ;)

0

Co robi w meczu Atletico ? Same 0 w statystykach XD

18

Uff dwaj koszmarni rywale odhaczeni. Szkoda tylko ze nas przekręcili z Getafe…

0

Dajcie temu Gundo spokoj. Gość nie ma 20 lat a obijają go kolejny mecz

4

Ferran juz myslalem ze to zepsujesz ale jak ta 7 Cie odblokuje to przeprosze za caly poprzedni sezon jechania

5

Jezu jaki Roberto jest cienki. Jakby to wpadło to ugotowany

0

O jezusie Fati… dawnej z zamkniętymi oczami to siedziało…

5

Aj co Gundo chciał dac Abde…

2

Jezu wcisneli, dzięki Gundo. Juz wczesniej pokazywał zeby szybciej wchodzić w pole karne

3

Ferran opluty a Xavi chce to przerżnąć wpuszczając Roberto i Garcie

1

Zlamasy, za faule nie daje ale jak mu powiesz ze jest beznadziejny to juz kartka jest. A jakby dał za faul rywala to nikt by nie miał pretensji.

0

Znów bez kartki ?

0

Gdzie ma kartki k***a ? Będzie dawał jak mu powiedzą z frustracji ze jest słaby a nie po faulach rywali. Fali juz powinien miec żółta za Gundo

0

To jest niemozliwe jaki maja dzien konia. Tu juz na spokojnie powinno byc 4:1 dla nas

1

Co sie z nim porobiło ? Jezus Maria Lewy…

0

I sędzia juz nie panuje nad meczem. Bo nie daje kartek wtedy kiedy trzeba czyli po faulach tylko jak juz sie zleca z pretensjami bo jest słaby

0

Gdzie jest kartka ?

0

Romeu juz Cie lubie

0

Bez kartki dla tego ze stołkiem ?

2

Standard dzien konia bramkarza i 2 setka wyciągnięta.

Marek odpowiada !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?