0

@chavez on nie moze wyjsc z cienia swojego agenta bo ma kurzy móżdżek

0

@Kuba_1 ja mysle ze al kalafior jest na tyle mściwy ze Mbappe wyląduje rok na trybunach zeby zabrac mu jeden sezon z zycia i ewentualnie popsuć formę. Zawsze to będzie rok starszy jak pójdzie do Realu pozniej.

0

@maroon nie rozumiem ? Mamy do odrobienia to co za niego zapłaciliśmy. Oby udało sie jak najwiecej wyrwać.
A nawet jak zostanie na ostatni rok to w przyszłym roku będzie miał juz 27 lat, pewnie rozwali sie podczas sezonu i nikt go nie będzie chciał. Wtedy znow będzie spoglądał tylko w nasza stronę.

1

@Explode o tym samym pomyslalem, ale on tak samo głupi jak Dembele

0

Czekamy do północy. Jak nie aktywują to od jutra druga klauzula albo klękać do miecza ;) jak odrobimy chociaz polowe to będzie dobrze. Przypominam 105 podstawy i 35 zmiennych. Było podawane ile ostatecznie tych zmiennych wypłaciliśmy ?

1

@Explode ehh Diaby poszedł do Aston Villi :/

1

A co jak PSG ściąga Dembele zeby zatrzymać Mbappe ?

0

@Bajson co to za informacja ?

1



Grzejemy to ! Toco, Toco, Tocopillano ! Ciary za każdym razem jak wspominam tamten mecz. Nie powiem, gdyby wrócił to łezka w oku by się zakręciła. Za wcześnie odszedł. W Arsenalu był człowiekiem orkiestra jak Messi u nas. Potem trochę się pogubił.

0

@LM10GOAT jeszcze jak, dawac go na last dance

0

Ehh chcemy spadkowicza zamiast Arnau nie mówiąc o marce jaka jest Cancelo…

A co do Dembele, jak sie nie wyrobią do północy to następna klauzula 100 mln albo do miecza :p

1

@MesQueUnClub_87 gdyby Raphie wrocil strzał z dystansu jak w Leeds to spokojnie walnie ze 20 bramek w sezonie.

1

Trzeba było wymienić dziada na Neymara juz dawno…

0

@BoreekxD al kalafior posadzi Mbappe na trybunach cały sezon zeby zmarnować mu rok. Stac go i jest mściwy

0

@szkutnik91 w sierpniu to niech wymieniają na Neymara
Potrzebujemy skrzydłowego

0

Wiadomo ile zapłaciliśmy z tych zmiennych za Dembele ?
Pamietam ze było 105 podstawy + 35 zmiennych.
Ale gość na dzien dobry dostał dwucyfrowa pensje gdzie chyba taki Iniesta nie miał wtedy tyle…

Nie bede płakał jak odejdzie bo nigdy nie był decydujacy. Wczoraj na 3 sety strzelił tylko 1. 2 pozostałe łatwiejsze sytuacje zmarnował.
Ale nie za 50 mln z czego połowa trafia do agenta. Kto to w ogole negocjował ?

3

Znajome madrytczoki w ryk bo przeciez tyle poprzeczek… a u nas sam Dembele powinien miec 3 bramki bo poza 1 to 2 zwalił sam na sam a 3 okazje totalnie nie dokrecil.
Martwi niewidoczny Lewy. Obawiam sie ze musimy miec 2 działające skrzydła zeby Robert działał w 100% jak w Bayernie ale obu skrzydeł niestety mie będziemy miec :/

0

@Don Lucas brakuje skrzydłowego i chyba serio jakiegos pomocnika ofensywnego
A na PO Cancelo i jedziemy
So musi byc obasadzone 4 Araujo, Kounde, Andreas i Inigo bo jeden wypadnie i juz nie jest kolorowo

4

No Fermin masz wejście. Daje słowo 1 raz o Tobie usłyszałem

1

Ale wsadził. Brakuje nam takich strzałów z dystansu

0

Chłopie koncz ten mecz i nie doliczaj bo nie panujesz nad niczym. Oby ostatni klasyk w presezonie na kilka lat.

0

Jak na grę z Garcia, Roberto i młodym z La Masii co go nie znam nie jest najgorzej. Obyśmy to dociągnęli do końca.

2

Dembele zawsze czegos brakuje :/ znow nie dokręcił
Messi pewnie by to wsadził…

0

Wychodzi Franek i nie ma komu grać. Dembele podwojony, Lewy stoi a drugiego skrzydła nie ma. K***a kusimy miec 2 skrzydłowych

2

@Szmulek znajomy mi juz pisze ze DeJong bandyta a ja mu mowie ze chłopie Czulameni juz pod prysznicem powinien byc

0

Mam nadzieje ze to ostatni klasyk w presezonie.
Szkoda zdrowia bo oni tylko faulowac potrafią.

2

Balde jest piękny. Dawac tego Cancelo na PO bo przy naszym zdrowiu Araujo, Kounde, Andreas i Inigo to za mało na SO zeby jeden grywał na PO

0

Nastepny rzeźnik wchodzi, zaraz cos odwali

3

Jpdl gość gra wszystko w City a u nas kontuzja

2

Łysy od poczatku nie panował nad meczem to teraz ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?