SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chavez on nie moze wyjsc z cienia swojego agenta bo ma kurzy móżdżek
0
@Kuba_1 ja mysle ze al kalafior jest na tyle mściwy ze Mbappe wyląduje rok na trybunach zeby zabrac mu jeden sezon z zycia i ewentualnie popsuć formę. Zawsze to będzie rok starszy jak pójdzie do Realu pozniej.
0
@maroon nie rozumiem ? Mamy do odrobienia to co za niego zapłaciliśmy. Oby udało sie jak najwiecej wyrwać.
A nawet jak zostanie na ostatni rok to w przyszłym roku będzie miał juz 27 lat, pewnie rozwali sie podczas sezonu i nikt go nie będzie chciał. Wtedy znow będzie spoglądał tylko w nasza stronę.
1
@Explode o tym samym pomyslalem, ale on tak samo głupi jak Dembele
0
Czekamy do północy. Jak nie aktywują to od jutra druga klauzula albo klękać do miecza ;) jak odrobimy chociaz polowe to będzie dobrze. Przypominam 105 podstawy i 35 zmiennych. Było podawane ile ostatecznie tych zmiennych wypłaciliśmy ?
1
@Explode ehh Diaby poszedł do Aston Villi :/
1
A co jak PSG ściąga Dembele zeby zatrzymać Mbappe ?
0
@Bajson co to za informacja ?
1
Grzejemy to ! Toco, Toco, Tocopillano ! Ciary za każdym razem jak wspominam tamten mecz. Nie powiem, gdyby wrócił to łezka w oku by się zakręciła. Za wcześnie odszedł. W Arsenalu był człowiekiem orkiestra jak Messi u nas. Potem trochę się pogubił.
0
@LM10GOAT jeszcze jak, dawac go na last dance
0
Ehh chcemy spadkowicza zamiast Arnau nie mówiąc o marce jaka jest Cancelo…
A co do Dembele, jak sie nie wyrobią do północy to następna klauzula 100 mln albo do miecza :p
1
@MesQueUnClub_87 gdyby Raphie wrocil strzał z dystansu jak w Leeds to spokojnie walnie ze 20 bramek w sezonie.
1
Trzeba było wymienić dziada na Neymara juz dawno…
0
@BoreekxD al kalafior posadzi Mbappe na trybunach cały sezon zeby zmarnować mu rok. Stac go i jest mściwy
0
@szkutnik91 w sierpniu to niech wymieniają na Neymara
Potrzebujemy skrzydłowego
0
Wiadomo ile zapłaciliśmy z tych zmiennych za Dembele ?
Pamietam ze było 105 podstawy + 35 zmiennych.
Ale gość na dzien dobry dostał dwucyfrowa pensje gdzie chyba taki Iniesta nie miał wtedy tyle…
Nie bede płakał jak odejdzie bo nigdy nie był decydujacy. Wczoraj na 3 sety strzelił tylko 1. 2 pozostałe łatwiejsze sytuacje zmarnował.
Ale nie za 50 mln z czego połowa trafia do agenta. Kto to w ogole negocjował ?
3
Znajome madrytczoki w ryk bo przeciez tyle poprzeczek… a u nas sam Dembele powinien miec 3 bramki bo poza 1 to 2 zwalił sam na sam a 3 okazje totalnie nie dokrecil.
Martwi niewidoczny Lewy. Obawiam sie ze musimy miec 2 działające skrzydła zeby Robert działał w 100% jak w Bayernie ale obu skrzydeł niestety mie będziemy miec :/
0
@Don Lucas brakuje skrzydłowego i chyba serio jakiegos pomocnika ofensywnego
A na PO Cancelo i jedziemy
So musi byc obasadzone 4 Araujo, Kounde, Andreas i Inigo bo jeden wypadnie i juz nie jest kolorowo
4
No Fermin masz wejście. Daje słowo 1 raz o Tobie usłyszałem
1
Ale wsadził. Brakuje nam takich strzałów z dystansu
0
Chłopie koncz ten mecz i nie doliczaj bo nie panujesz nad niczym. Oby ostatni klasyk w presezonie na kilka lat.
0
Jak na grę z Garcia, Roberto i młodym z La Masii co go nie znam nie jest najgorzej. Obyśmy to dociągnęli do końca.
2
Dembele zawsze czegos brakuje :/ znow nie dokręcił
Messi pewnie by to wsadził…
0
Wychodzi Franek i nie ma komu grać. Dembele podwojony, Lewy stoi a drugiego skrzydła nie ma. K***a kusimy miec 2 skrzydłowych
2
@Szmulek znajomy mi juz pisze ze DeJong bandyta a ja mu mowie ze chłopie Czulameni juz pod prysznicem powinien byc
0
Mam nadzieje ze to ostatni klasyk w presezonie.
Szkoda zdrowia bo oni tylko faulowac potrafią.
2
Balde jest piękny. Dawac tego Cancelo na PO bo przy naszym zdrowiu Araujo, Kounde, Andreas i Inigo to za mało na SO zeby jeden grywał na PO
0
Nastepny rzeźnik wchodzi, zaraz cos odwali
3
Jpdl gość gra wszystko w City a u nas kontuzja
2
Łysy od poczatku nie panował nad meczem to teraz ma