SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby teraz tylko nie zapomniał jak sie gra w piłkę przechodząc do Barcy ;)
0
Ziyech, Morata. Araby sie bawia i juz biorą sie za średniaków a nie tylko emerytów.
3
Był Petkovic do wzięcia. Ze Szwajcarii zrobił fajna reprezentacje do oglądania. My oczywiscie potrzebowaliśmy nazwiska zeby połechtać swoje ego i wzięliśmy Portugalskiego betona.
1
Remis z Mołdawia. Jesteśmy dziady po prostu. Zero ambicji
0
Eh chcialbym zebysmy wzięli jakos tego Gulera… przeciez to będzie drugi Ozil. Nawet Ronaldo sie tak nie bałem jak jego wlasnie dawniej.
Dajmy im jakiegos szrotu, tyle jest do wypchania.
4
@AFA90 hipokryzja rządowych wyjaśniona ;)
1
Duńskie dziady (wyłączając Andreasa) kolejny raz uwala kupon… ostatni raz na nich. Niech gniją w następnych turniejach, nie bede im kibicować ;)
Ostatnio 5 stowek, teraz 9 koło nosa :/
1
Fuks Hiszpanii. Ale kadra bezpłciowa jak Barca od wielu lat.
No szkoda, na kuponie ostateczny triumf Chorwacji miałem :/
3
Co Ronaldo robi w 1 składzie Portugalii i w ogóle w kadrze ? Ich selekcjoner oszalał czy przykaz z góry ? XD
3
Mogli mu dac troche wiecej minut…
0
Wkurzyli Roberta tym faulem, oby im wsadził dubleta ;)
2
Znow to zrobiłeś Pep a teraz nie pierdziel tylko wracaj…
0
Ale było blisko dogrywki…
0
Daj w koncu kartke temu czujnikowi bo gotuje szybciej niz Vini
1
Na fuksie ten gol. Inter powinien cała 11 lecieć na linie bramkowa a nie tylko 5 na 5 metrze XD
0
Co sie odbija piłka piłkarzom City jak od sęków XD
0
Grelish nie korzysta w ogole ze swojego dryblingu. Zamiast wpasc z pila w pole karne i szukac jakiegos karnego/strzału/podania to sie zatrzymuje i oddaje do tylu albo sie obraca w stronę choragiewki.
Az mi sie nasz Rapha przypomina
0
@D10SLEO jakby nas nie przekręcili *
0
Jak blisko był Bernardo. Kocik.
Poczekaj chłopie na koniec kontraktu i dawaj do nas…
0
@Memtzen07 drabinka Interu była łatwiejsza
0
@Memtzen07 a nie przekręcili nas z Interem i Bayernem ? Nie było rak i karnego na Dembele co nie ?
1
Jak pomysle ze to moglibysmy byc my gdyby nas nie przekręcili w LM…
0
Czemu bez Walkera ?
0
Najgorsze jest to ze najlepsza opcje B czyli Bernardo zgarnie pewnie PSG…
14
A jednak znowu rycze przez niego… była szansa zeby wrocil ale nie chciał poczekac…
Gdy rodacy krytykowali go za sukcesy tylko z klubem my staliśmy za nim murem.
Gdy opluwali go w Paryżu my na całe miasto skandowaliśmy jego nazwisko.
Sprawiłeś nam przykrość… tak po prostu :( żegnaj Leo
3
@Lukiss a to wszystko za pośrednictwem firmy Pique XD
3
Nasze transfery to będzie Inigo, Carrasco i Neves. Trzeba sie z tym niestety pogodzić.
Obyśmy zbudowali kolektyw, najlepiej zdrowy a nie ze wszyscy na L4 jak to zwykle u nas.
Juz raz płakałem jak odchodził i drugi raz nie zamierzam. Przykro i tyle.
Bernardo wytrzymaj jeszcze trochę w City i przychodź do nas za rok.
23
Oj jak nagle bramkarzowi Celty nic juz nie było XD
0
@Konradomoreno Alonso to jest niewidzialny ?
0
Stawiac garaże na 3:0