0

Oby teraz tylko nie zapomniał jak sie gra w piłkę przechodząc do Barcy ;)

0

Ziyech, Morata. Araby sie bawia i juz biorą sie za średniaków a nie tylko emerytów.

3

Był Petkovic do wzięcia. Ze Szwajcarii zrobił fajna reprezentacje do oglądania. My oczywiscie potrzebowaliśmy nazwiska zeby połechtać swoje ego i wzięliśmy Portugalskiego betona.

1

Remis z Mołdawia. Jesteśmy dziady po prostu. Zero ambicji

0

Eh chcialbym zebysmy wzięli jakos tego Gulera… przeciez to będzie drugi Ozil. Nawet Ronaldo sie tak nie bałem jak jego wlasnie dawniej.
Dajmy im jakiegos szrotu, tyle jest do wypchania.

4

@AFA90 hipokryzja rządowych wyjaśniona ;)

1

Duńskie dziady (wyłączając Andreasa) kolejny raz uwala kupon… ostatni raz na nich. Niech gniją w następnych turniejach, nie bede im kibicować ;)
Ostatnio 5 stowek, teraz 9 koło nosa :/

1

Fuks Hiszpanii. Ale kadra bezpłciowa jak Barca od wielu lat.
No szkoda, na kuponie ostateczny triumf Chorwacji miałem :/

3

Co Ronaldo robi w 1 składzie Portugalii i w ogóle w kadrze ? Ich selekcjoner oszalał czy przykaz z góry ? XD

3

Mogli mu dac troche wiecej minut…

0

Wkurzyli Roberta tym faulem, oby im wsadził dubleta ;)

2

Znow to zrobiłeś Pep a teraz nie pierdziel tylko wracaj…

0

Ale było blisko dogrywki…

0

Daj w koncu kartke temu czujnikowi bo gotuje szybciej niz Vini

1

Na fuksie ten gol. Inter powinien cała 11 lecieć na linie bramkowa a nie tylko 5 na 5 metrze XD

0

Co sie odbija piłka piłkarzom City jak od sęków XD

0

Grelish nie korzysta w ogole ze swojego dryblingu. Zamiast wpasc z pila w pole karne i szukac jakiegos karnego/strzału/podania to sie zatrzymuje i oddaje do tylu albo sie obraca w stronę choragiewki.
Az mi sie nasz Rapha przypomina

0

@D10SLEO jakby nas nie przekręcili *

0

Jak blisko był Bernardo. Kocik.
Poczekaj chłopie na koniec kontraktu i dawaj do nas…

0

@Memtzen07 drabinka Interu była łatwiejsza

0

@Memtzen07 a nie przekręcili nas z Interem i Bayernem ? Nie było rak i karnego na Dembele co nie ?

1

Jak pomysle ze to moglibysmy byc my gdyby nas nie przekręcili w LM…

0

Czemu bez Walkera ?

0

Najgorsze jest to ze najlepsza opcje B czyli Bernardo zgarnie pewnie PSG…

14

A jednak znowu rycze przez niego… była szansa zeby wrocil ale nie chciał poczekac…
Gdy rodacy krytykowali go za sukcesy tylko z klubem my staliśmy za nim murem.
Gdy opluwali go w Paryżu my na całe miasto skandowaliśmy jego nazwisko.
Sprawiłeś nam przykrość… tak po prostu :( żegnaj Leo

3

@Lukiss a to wszystko za pośrednictwem firmy Pique XD

3

Nasze transfery to będzie Inigo, Carrasco i Neves. Trzeba sie z tym niestety pogodzić.
Obyśmy zbudowali kolektyw, najlepiej zdrowy a nie ze wszyscy na L4 jak to zwykle u nas.

Juz raz płakałem jak odchodził i drugi raz nie zamierzam. Przykro i tyle.
Bernardo wytrzymaj jeszcze trochę w City i przychodź do nas za rok.

23

Oj jak nagle bramkarzowi Celty nic juz nie było XD

0

@Konradomoreno Alonso to jest niewidzialny ?

0

Stawiac garaże na 3:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?