SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy to Barca czy Hiszpania czy PSG zawsze sie trzeba namęczyć z autobusami i nawet Lucho tego nie zmieni.
Nie wiem czy ogladac Real i sie wkurzać jak ich Manzano będzie ciągnął za uszy
0
Torre wszedł i rozruszał Girone, dobry prognostyk ;)
4
@AFA90 nie chcieli by Ferrana ?
0
@Kz1234 zaraz upadnie nastepny jak Lucho sie zawinie z burdelu ;)
0
@partymaker Przypdek XD
1
@qbuteq Dildao zawsze mocne w sierpniu, oby strata pkt śmietankowych na dzien dobry ;)
0
@-barca4ever- może jakis problem z przewodem ? Ja raz miałem taki problem ze moj kabel byl do wewnątrz a nie na zewnątrz i po prostu sie rozsypał od pogody. Musiałem kupic taki czarny wytrzymalszy przewod na zewnatrz i od tej pory zero problemow.
0
Pytanie. Czy za Neymara otrzymaliśmy całe 222 mln czy był jakiś podział dla Santosu za wychowanie ?
Bo tak na szybko. Licząc ze zmiennymi (nie wiadomo czy wszystkie wypełnione ale zakładajmy ze tak).
Cou 160 mln (120 + 40)
Dembele 140 mln (105 + 35)
Griez 120 mln
Daje zawrót głowy w postaci wyrzuconych w błoto 420 mln.
420 - 222 = 198
Sprzedaże: Cou 20, Griez 20, Dembele 25 daje 65 mln
198 - 65 = 133 mln straty
Pensji nie licze bo rok w rok za cos trzeba utrzymac drużynę.
Moze ktos kiedys dokładnie wyliczy ile to wszystko kosztowało. Bayern chyba tez płacił za wypożyczenie Cou ale nie pamietam dokładnie wiec nie doliczyłem.
4
@ZwyklyKibicBarcy04 przez 6 lat 40 goli gdzie sam Ney w sezonie 14/15 miał 39 ;)
0
Eryczek pisze ze PSG nie rozwiąże kontraktu z Neymarem.
0
@Bocheno1 jak ma 6 netto to w Hiszpanii jest to 12 brutto
1
Ney byłby fajny ale kosztem Ferrana a nie Fatiego. A niestety Torres będzie sie trzymał rękami i nogami. Oby juz za rok odszedł jak nie załapie sie na Euro.
Cancelo zaś tak ! Jego jedyny foch to jest to ze chce grać wiekszosc a my nie mamy klasowego PO to bedzie gral wiekszosc.
Fresneda to nieopierzony młokos i nawet w kadrze U z jakimis leszczami sie słabo prezentował.
Foyth jest drewniany i słaby a to oznacza kolejne wyrzucone pieniadze w błoto.
Jesli nie patrzą w stronę Arnau to niech biorą Cancelo.
0
@Comentateiro i nadal chcesz grać bez PO ?
1
Idzie gdzies znalezc na necie cały mecz z Totkami ?
0
@Faro jak drybling Abde Ci przypomina Neymara to za przeproszeniem chyba ślepy jestes.
Ja widze różnice w wiązaniu 2/3 rywali na małej przestrzeni a wypuszczeniu sobie piłki i bieg do przodu jeszcze ze spuszczona glowa.
Abde ma margines rozwoju ale nie oszukujmy sie, do poziomu Neymara nie dobije.
1
@Faro ale Abde Ci nie zagwarantuje 25+ G/A a Neymar tak
Mysle ze Neymar juz zrozumiał swoje bledy i na koniec chciałby podratować swoją karierę zeby jednak troche lepiej o nim mowili wiec w Barcy siądzie na tyłku
0
Ja na miejscu Barcy:
Na PO wziąłbym Cancelo albo Arnau
Na lewe skrzydło Fati i Neymar (obaj lubia sie posypać wiec będą sie wymieniać minutami).
Prawe skrzydło Rapha i Yamal
Środek Lewy i skoro Ferran sie trzyma rekami i nogami to niech zostanie jako zmiennik (jak zagra tylko 10-15% minut w sezonie to na przyszły sezon sam będzie chciał odejść).
Bernardo niestety musi poczekac. Albo za rok po niższej cenie albo za dwa jak Gundo. Jesli podpisze kontrakt z City to powinien zostać skreślony z listy.
Zeby to wszystko sie udało trzeba opchnac dobrze Kessiego, Lengleta, Desta, Abde. Alonso i Roberto mam nadzieje ze to ostatnie umowy i przyszły sezon out.
Za Dembele nie brałbym tej śmiesznej klauzuli tylko wymienil go za Neymara. Lepszy Ney niz 25 mln.
I kadra kompletna
8
Byłby teraz idealnym zmiennikiem ale holenderska prima balerina nie wiedziała czego chce i odszedł Auba :/
0
Bierzmy tego Arnau… walczak z charakterem i do tego wychowanek. Ma jeszcze margines rozwoju.
Mega chcialbym Cancelo ale jego pensja + fochy odstraszają a chcąc jeszcze Bernardo trzeba będzie wybrac między tym a tym.
Jesli zamiast Cancelo miałby trafic jakis ogor w postaci Meuniera to niech ida w tego Arnau.
Ivan jest niedoświadczony i jeszcze spadł ze swoim klubem.
1
2:1 daje gospodarzom dogrywkę ?
0
Bach, bach, Karabach loading ;)
0
Bierzmy tego Cancelo za wszelka cenę. Zmienmy formacje na wahadła. Balde i Cancelo tez moga narobić wiatru do przodu. Jak sie nie uda sciagnac wczesniej Roque to niech 2 napastnikami będą Lewy i Fati.
A Bernardo jak ma jeszcze 2 lata kontraktu to coz albo za rok po jakiejś mniejszej kwocie niz teraz albo niech wytrzyma w tym City do końca kontraktu i przyjdzie tak jak Gundo. Przyjmiemy go z wielka radością nawet za 2 lata. A on spełni na koniec kariery marzenie.
1
@gracianho7 ale my go juz nie chcemy
2
@hayek Neymar czasem nie musiał z prawnikami sie osobiście pojawić z czekiem w zębach w La Liga ?
0
Przeglądam tak tych prawych napastników… co byście powiedzieli na Henrique z Betisu ? Chyba jeszcze nie poziom na Barce :/
0
@Faro Alonso lubi to ;)
0
@maroon chyba ze tak na to spojrzymy.
1
@nuevojugador nie zdziwie sie jak niedługo tak będzie bo sie dembusiowi odwidziało
2
@Comentateiro Inigo nierozpoznany w boju ? To świetny stoper tylko ze szklany.
0
@maroon ale w 2017 zapłaciliśmy za niego 105 + 35 zmiennych