- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
0
Ja na miejscu Barcy:
Na PO wziąłbym Cancelo albo Arnau
Na lewe skrzydło Fati i Neymar (obaj lubia sie posypać wiec będą sie wymieniać minutami).
Prawe skrzydło Rapha i Yamal
Środek Lewy i skoro Ferran sie trzyma rekami i nogami to niech zostanie jako zmiennik (jak zagra tylko 10-15% minut w sezonie to na przyszły sezon sam będzie chciał odejść).
Bernardo niestety musi poczekac. Albo za rok po niższej cenie albo za dwa jak Gundo. Jesli podpisze kontrakt z City to powinien zostać skreślony z listy.
Zeby to wszystko sie udało trzeba opchnac dobrze Kessiego, Lengleta, Desta, Abde. Alonso i Roberto mam nadzieje ze to ostatnie umowy i przyszły sezon out.
Za Dembele nie brałbym tej śmiesznej klauzuli tylko wymienil go za Neymara. Lepszy Ney niz 25 mln.
I kadra kompletna
0
@SinMistico Neymar by jeszcze młodzież popsul imprezkami. Już wole dać szanse Abde
1
@Faro ale Abde Ci nie zagwarantuje 25+ G/A a Neymar tak
Mysle ze Neymar juz zrozumiał swoje bledy i na koniec chciałby podratować swoją karierę zeby jednak troche lepiej o nim mowili wiec w Barcy siądzie na tyłku
0
@SinMistico Ale skąd wiesz? Abde wciąż sie rozwija i będzie gral w zespole lepszym niz Osasuna może odpalic i byc lepszy niz wszyscy myślimy. W presezonie jego drybling przypominal mi wlasnie Neymara. Życie to nie fifa i overall w gierce
0
@Faro jak drybling Abde Ci przypomina Neymara to za przeproszeniem chyba ślepy jestes.
Ja widze różnice w wiązaniu 2/3 rywali na małej przestrzeni a wypuszczeniu sobie piłki i bieg do przodu jeszcze ze spuszczona glowa.
Abde ma margines rozwoju ale nie oszukujmy sie, do poziomu Neymara nie dobije.
0
@SinMistico Jak to jest dla Ciebie tylko wypuszczenie piłki to chyba Ty ślepy jesteś. Opisujesz Abde sprzed wypożyczenia, nie wiem kiedy go oglądałeś ostatnio