0

Jezu od razu Raphinia…

1

Ale zjazd Gundogana…

2

Ehh kiedys do wc wyjsc nie mozna było bo Cie minal gol i 2 piękne akcje a teraz wiecej czytam was bo to ciekawsze…

1

Nie mozesz chociaz cos raz takiego wsadzić jak potrzeba ? :/

3

Jezu co sie porobiło z Gundo… w City przyjmował i pakował takie cos z zamkniętymi oczami…

0

Do przewidzenia, bramkarz rywala będzie miał mecz zycia ;)

0

Powiem tak, jakbyśmy mieli prawego skrzydłowego z dryblingiem i pomysłem na uderzenie to by inaczej to wygladalo. Felix z lewej moglby zejść z piłka, zrobic przewagę, rozciągnąć na drugie skrzydło a tak kupa. Pchamy środkiem, przeciwnik zagęszcza a Lewy ze swoimi ruchami jest szybko i łatwo blokowany

1

Ile razy tak będą faulowac ? Jakby sędziowie pokazywali kartki to by sie skonczylo. Rywal nie ma szans tam dojsc do piłki bo sie zastawia piłkę. A kazdy taki kop od tylu jest serio bolący.

0

@sidi12843 gdzie ?

0

Ale Cancelo wrzucił na mine Araujo. Tam sa juz nerwy od obrony a w zeszłym sezonie była szczelna…

7

Nic nowego, 1 minuta i 1 setka rywala

0

@LM10GOAT jak przebudują wiekszosc stadionów to jako ostatni zachowa dawny klimat

0

Kounde na srodku to będą cyrki. Cos z Andreasem jest nie tak ? Nie śledziłem newsow przed meczem.

4

@Rewolucja123 ale Marquez to śmiech nie kandydatura. Kolesiostwo i nic wiecej. Moze efekt nowej miotły na chwile i powrót do tego samego.

0

@Seledynowy ja tak gralem za Koemana. Piękny kurs na Benfice był. Z Atletico dali zarobic podwojenie. Z Realem tez zarobek. Ale wtedy żarło u buka

0

Chciałbym De Zerbiego ale BHA go nie puści.
Co powiedzielibyście o Blancu ? Ostatnio trochę mu sie nie układa ale jako ostatni trzymał za twarze paryskie gwiazdeczki.

Jakoś nie chce tu Flicka…

0

Chłopaczki z Belgii potrafią ze skrzydła wyłożyć piłkę na pole karne a u nas wjazd i biją prosto w pierwszego możliwego rywala. Dramat

0

@LaLigaPD bez przesady ale aktualnie bez nogi to strzela

0

Młody sie składa do przewrotki a drewniak go prawie blokuje…

0

Nie ma pressingu. Przeciez to niemozliwe zeby takie tuzy jak Blind, Garcia czy 38 letni Stuani sobie tak spokojnie grali…
Im potrzeba trenera który będzie kazał biegać po meczu wokół boiska na tej cholernej bieżni jak nie zrobią limitu w 90’.
Koniec tego wzajemnego poklepywania po pleckach…

0

Standard, chłopu w City kazdy strzał by wszedł a u nas sie meczy

0

Gdzie kartka dla zawodnika Girony mimo przywileju ?

0

Ferran i Rapha do odpalenia po sezonie. Trzeba szukac nowe skrzydła

1

Pedri mozna strzelić z duzego palca ? Mozna… wykladaj dalej do nikogo

0

Boja sie ukrainca jak Erlinga…

0

@goldmetaxa w sensie ?

0

Jak oni tego nie strzelili ?

1

Chłopie w Leeds schodziłes i celowałes w okno. Obudź sie bo Cie odpala w koncu

1

1 kontra i kompromitacja

0

Po co mu wykładasz ? Ładuj z woleja Felix, będzie to bardziej groźniejsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?