SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyle miejsca i czasu. Ale jesteśmy słabi. Dawna Barca by tu dwucyfrowke zrobiła
0
Hehe wiecie, przełączamy bo Robercig XD
0
No to zaczął XD
0
Trzymałem 20 na live do 90’ i ile doliczy. Juz był kurs 8 i karny nie zdarzylem :/
0
Gość jest tam gdzie powinien, mamy 9 !
5
Aj jak Tygrysek ruszył, szkoda bo mogl dostać piłkę
1
Dawaj tego Roque i Fermina. Musimy to wygrać
2
Nie ma jaj zeby wpuścić Roque…
1
Rob te zmiany. Ta żenada jest jeszcze do uratowania. Trzeba tylko błysku świeżej indywidualności
1
Ferran sie tłumaczy a tam trzeba było od razu z pierwszej wykladac…
0
Lewandowski obija Araujo
6
Zmieniaj ten atak. Felix Roque Yamal na boisko i Fermin za Roberto… albo robią remontade albo niech dostają w******ol nie ma nic po srodku
1
Rapha z meczu na mecz coraz słabszy.
Oby sie znalazł jakis frajer z PL
3
Błagam Pep, jeśli kochasz Barcelonę to musisz wrócić…
Nie musimy wygrywać wszystkich trofeów. Niech tylko znów gra cieszy oko…
0
Rywal tak wysoko ustawiony, jakby tu był Neymar i dostawał pily to by im robił co akcja z d**y jesien średniowiecza…
0
Czemu on tego nie uderzał ?
0
@Aragorn33 Xavi sam odejdzie po sezonie. Laporta go nie zwolni
1
Kolejny mecz, kolejny rywal i trzyma a objęciach Lewego zeby nie wyskoczył. Ja Robert dotknie obrońcę to jest faul w ataku do c***a
0
@Messibestplayerintheworld Bayern nam rozwalił stopera
0
@qbuteq spokojnie tu juz i tak cały sezon zmarnowany bedzie. Xavi sam zrezygnuje po sezonie
1
Rozgrywają nas jak chcą goście których odpalilismy
2
Jaka wymówka ? Rozbiła nas kontuzja Cancelo ?
3
Po cholere kazali mu wracać na boisko ? Zmiana od razu a nie
0
Najważniejsze miesiace to sie zaczyna
0
Jezu jaka miał przestrzeń Raphinia do podania tam wzdluz od razu i znow spieprzyl…
1
Nie wierze mieliśmy jakis pomysł chociaz Raphinia sie zawahał i zepsuł akcje
5
Uwielbiam Maffeo za pokazywanie prawdy Viniemu ;)
0
@Kinginiesta najgorsze jest to ze Fermin tez miał fajne wejście a gaśnie z meczu na mecz :/
A Torre fakt staral sie pchac wszystko do przodu tylko kolegom pod koniec sie juz nie chciało
0
@Swistus172 nic nowego ;) oby sie go udało spieniężyć do Anglii zeby nie musiec sprzedawać Andreasa
0
Torre sie dobrze prezentuje ;)