0

Tyle miejsca i czasu. Ale jesteśmy słabi. Dawna Barca by tu dwucyfrowke zrobiła

0

Hehe wiecie, przełączamy bo Robercig XD

0

No to zaczął XD

0

Trzymałem 20 na live do 90’ i ile doliczy. Juz był kurs 8 i karny nie zdarzylem :/

0

Gość jest tam gdzie powinien, mamy 9 !

5

Aj jak Tygrysek ruszył, szkoda bo mogl dostać piłkę

1

Dawaj tego Roque i Fermina. Musimy to wygrać

2

Nie ma jaj zeby wpuścić Roque…

1

Rob te zmiany. Ta żenada jest jeszcze do uratowania. Trzeba tylko błysku świeżej indywidualności

1

Ferran sie tłumaczy a tam trzeba było od razu z pierwszej wykladac…

0

Lewandowski obija Araujo

6

Zmieniaj ten atak. Felix Roque Yamal na boisko i Fermin za Roberto… albo robią remontade albo niech dostają w******ol nie ma nic po srodku

1

Rapha z meczu na mecz coraz słabszy.
Oby sie znalazł jakis frajer z PL

3

Błagam Pep, jeśli kochasz Barcelonę to musisz wrócić…
Nie musimy wygrywać wszystkich trofeów. Niech tylko znów gra cieszy oko…

0

Rywal tak wysoko ustawiony, jakby tu był Neymar i dostawał pily to by im robił co akcja z d**y jesien średniowiecza…

0

Czemu on tego nie uderzał ?

0

@Aragorn33 Xavi sam odejdzie po sezonie. Laporta go nie zwolni

1

Kolejny mecz, kolejny rywal i trzyma a objęciach Lewego zeby nie wyskoczył. Ja Robert dotknie obrońcę to jest faul w ataku do c***a

0

@Messibestplayerintheworld Bayern nam rozwalił stopera

0

@qbuteq spokojnie tu juz i tak cały sezon zmarnowany bedzie. Xavi sam zrezygnuje po sezonie

1

Rozgrywają nas jak chcą goście których odpalilismy

2

Jaka wymówka ? Rozbiła nas kontuzja Cancelo ?

3

Po cholere kazali mu wracać na boisko ? Zmiana od razu a nie

0

Najważniejsze miesiace to sie zaczyna

0

Jezu jaka miał przestrzeń Raphinia do podania tam wzdluz od razu i znow spieprzyl…

1

Nie wierze mieliśmy jakis pomysł chociaz Raphinia sie zawahał i zepsuł akcje

5

Uwielbiam Maffeo za pokazywanie prawdy Viniemu ;)

0

@Kinginiesta najgorsze jest to ze Fermin tez miał fajne wejście a gaśnie z meczu na mecz :/

A Torre fakt staral sie pchac wszystko do przodu tylko kolegom pod koniec sie juz nie chciało

0

@Swistus172 nic nowego ;) oby sie go udało spieniężyć do Anglii zeby nie musiec sprzedawać Andreasa

0

Torre sie dobrze prezentuje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?