0

Okienko jest do jutra do północy ?

6

Faulują Vitora cały czas i nic. Zero reakcji

4

Tak masz strzelać Tygrysku ! Nie musisz być wirtuozem ale ja będziesz kończył akcje to będziemy Cie kochać.

3

FC Kontuzja. Za chwile nie będzie ataku. Ale sie boi wpuścić na dluzej tego Vitora…

1

Jak Cie złapią za reke to powiedz ze to nie twoja ręka. CTA w skrócie.
Madryciaki maja wytłumaczenie ale całe szczęście jest nagranie grado ;)
Szkoda ze CTA nie reaguje jak smietanka tv kreci swoją propagandę

0

@DIPENSE przyjdzie Flick bo tylko on wolny i nie trzeba będzie za niego płacić a i on sam weźmie ile będzie na stole zeby odświeżyć swoje CV.

Nie ma tez czasu zeby czekać czy ktorys trener postanowi sie zwolnic bo to juz teraz sie następca musi przyglądać i analizować.

Klopp jest słowny wiec zrobi sobie odpoczynek a potem no coz obawiam sie ze zastapi Carlo…

1

@Aragorn33 żołnierze na misji sie juz nawet nie kryją. Do tego grado juz nam 4 pkt przekręcił.

1

Ale głupia strata Duńczyków…

0

@jaras121 ja mam nadzieje ze wszelkie kurki z pieniędzmi mu sie zakręca

0

@ArterkHD nie śledziłem ale finał ogladam i jest swietny

1

A było brać Nielsena na bramkę zamiast Peny ;)

0

Czemu Pedri nie probuje uderzać na bramkę do cho***y

0

Jezu jakie to da dziady

0

No to jeszcze tylko Napoli i wakacje.
A po nich mam nadzieje wielkie wietrzenie i sprzedaże. Jak będzie trzeba to trudno pogramy sezon czy dwa młodzikami. Z wielkimi gwiazdami tez nie ma żadnej gwarancji trofeow.

3

To jest wyblok ? Jak gość całym impetem wpada w młodego. Nie ma prawa go tak wywalić w polu karnym.
Jak Lenglet tak robił to za kazdym razem był karny dla rywala…

0

@vangoor macie cos z twitterka ?

0

@vangoor No ze przekręcili rywala Realu jak zwykle

0

Dopiero wrocilem i serio pytam. Jak wyglądał mecz Realu ? znowu pomogli czy nie ?

1

Przeciez on nie trafił w ta piłkę

0

@Encore dopiero co wczoraj czytałem ze Real moze zaproponować mu max 35 mln za sezon + bonusy

0

@Kitek1640 ja mam od kilku lat Arctis 3 i sa fajne

0

Kopniak w piętę gracza Sevilli i nic. Hernandez x2 show trwa…

0

@pikass14 wtedy juz bedzie mozna pomarzyć o lidze

1

Co Kounde sie popisał. Wyj***e rywal sobie piłkę przejmuje i jedzie

1

@skyline94p to juz jest DNO a nie DNA odkad nie ma Pepa

1

@Albatros to jeszcze Napoli musi dokończyć dzieła. Musimy dostać z liścia na 3 frontach zeby cos sie zmieniło. Zawsze było albo mistrzostwo albo puchar i tak sie pudrowało…

2

Ściągnęli typa za 40 mln i wpuszcza Guiu XD Deco wywalił kase w błoto

6

I papa Xavi. Superpucharze tez papa

1

@macio_944 wiekszosc graczy przychodząc tutaj zapomina jak sie gra

1

@zeko0 „7 lat na alibi”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?