SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okienko jest do jutra do północy ?
6
Faulują Vitora cały czas i nic. Zero reakcji
4
Tak masz strzelać Tygrysku ! Nie musisz być wirtuozem ale ja będziesz kończył akcje to będziemy Cie kochać.
3
FC Kontuzja. Za chwile nie będzie ataku. Ale sie boi wpuścić na dluzej tego Vitora…
1
Jak Cie złapią za reke to powiedz ze to nie twoja ręka. CTA w skrócie.
Madryciaki maja wytłumaczenie ale całe szczęście jest nagranie grado ;)
Szkoda ze CTA nie reaguje jak smietanka tv kreci swoją propagandę
0
@DIPENSE przyjdzie Flick bo tylko on wolny i nie trzeba będzie za niego płacić a i on sam weźmie ile będzie na stole zeby odświeżyć swoje CV.
Nie ma tez czasu zeby czekać czy ktorys trener postanowi sie zwolnic bo to juz teraz sie następca musi przyglądać i analizować.
Klopp jest słowny wiec zrobi sobie odpoczynek a potem no coz obawiam sie ze zastapi Carlo…
1
@Aragorn33 żołnierze na misji sie juz nawet nie kryją. Do tego grado juz nam 4 pkt przekręcił.
1
Ale głupia strata Duńczyków…
0
@jaras121 ja mam nadzieje ze wszelkie kurki z pieniędzmi mu sie zakręca
0
@ArterkHD nie śledziłem ale finał ogladam i jest swietny
1
A było brać Nielsena na bramkę zamiast Peny ;)
0
Czemu Pedri nie probuje uderzać na bramkę do cho***y
0
Jezu jakie to da dziady
0
No to jeszcze tylko Napoli i wakacje.
A po nich mam nadzieje wielkie wietrzenie i sprzedaże. Jak będzie trzeba to trudno pogramy sezon czy dwa młodzikami. Z wielkimi gwiazdami tez nie ma żadnej gwarancji trofeow.
3
To jest wyblok ? Jak gość całym impetem wpada w młodego. Nie ma prawa go tak wywalić w polu karnym.
Jak Lenglet tak robił to za kazdym razem był karny dla rywala…
0
@vangoor macie cos z twitterka ?
0
@vangoor No ze przekręcili rywala Realu jak zwykle
0
Dopiero wrocilem i serio pytam. Jak wyglądał mecz Realu ? znowu pomogli czy nie ?
1
Przeciez on nie trafił w ta piłkę
0
@Encore dopiero co wczoraj czytałem ze Real moze zaproponować mu max 35 mln za sezon + bonusy
0
@Kitek1640 ja mam od kilku lat Arctis 3 i sa fajne
0
Kopniak w piętę gracza Sevilli i nic. Hernandez x2 show trwa…
0
@pikass14 wtedy juz bedzie mozna pomarzyć o lidze
1
Co Kounde sie popisał. Wyj***e rywal sobie piłkę przejmuje i jedzie
1
@skyline94p to juz jest DNO a nie DNA odkad nie ma Pepa
1
@Albatros to jeszcze Napoli musi dokończyć dzieła. Musimy dostać z liścia na 3 frontach zeby cos sie zmieniło. Zawsze było albo mistrzostwo albo puchar i tak sie pudrowało…
2
Ściągnęli typa za 40 mln i wpuszcza Guiu XD Deco wywalił kase w błoto
6
I papa Xavi. Superpucharze tez papa
1
@macio_944 wiekszosc graczy przychodząc tutaj zapomina jak sie gra
1
@zeko0 „7 lat na alibi”