0

Niby podchodzimy pod to pole karne ale nie ma żadnego pomysłu. To jest dramat

1

Sędzia nie gwizda i nie daje kartek to bydło fauluje jak bydło.

0

Były piłkarz Espanyolu im pokazuje jak sie podaje i wrzuca, masakra

0

Guiu sie skończył niestety. Miał pomysł na kilka wejsc i tyle.

0

FC Kontuzja ehh…

0

Duzo bardziej mi sie podobają te celne wrzutki Mallorci niz padaka ktora my gramy…

0

@Zoker to juz po 1 kopnięciu decyzja powinna byc jasna

0

Ale nie chciał dac karnego… co za banda

4

To jest karny jak byk

0

Gość z Espanyolu potrafi kolegom rzucać podania a u nas lipa

3

Chamskie faule na oczach sędziego ale oczywiscie ślepi

13

Mam nadzieje ze wielu bezstronnych kibiców zobaczy filmik z Viniciusem i przekona sie czym cechuje się Real Madryt. Chamstwo i cwaniactwo ;)

0

@Hawajczyk najpierw zaatakował w plecy rywala a pozniej uderzył go w szyje.

6

Lipsk przekręcony w 1 meczu a potem w rewanżu. K***awana jedzie dalej

1

7 zmian, 2 gole, 5 kartek a ten 4 dolicza buhahah

3

Brawo Kroos powinien miec 4 żółte czyli 2 czerwa…

2

Wyłączam to w pizdu. Oby trafili na City.

2

Hahah Kroos juz powinien miec 3 żółte

2

Ściąg tego Opende, nie moge juz na niego patrzeć

0

To jest czerwona, najpierw faul w plecy a potem uderzenie w szyje

0

Zmień juz tego Opende…

0

To tak mozna rywala w polu karnym potrącić ?

0

Ten Henrichs jest dobry

2

@Oskar00 ślizgają sie juz tyle lat…

0

Ale pressing RB

0

Najlepsze jest to ze np w meczu z nami wszystkie setki Lipska by magicznie weszły ;)

0

Olmo jakie odejście. I znowu spieprzona okazja ehh

0

Dwa celne Sesko po 3,60 to będzie promocja ;)

0

Wciaz nie moge przeboleć tego 1 meczu. Lipsk tam miał chyba z 9 celnych strzałów…

0

Bernabeu tez prowokuje Viniego ze do nich wymachuje ? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?