SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby podchodzimy pod to pole karne ale nie ma żadnego pomysłu. To jest dramat
1
Sędzia nie gwizda i nie daje kartek to bydło fauluje jak bydło.
0
Były piłkarz Espanyolu im pokazuje jak sie podaje i wrzuca, masakra
0
Guiu sie skończył niestety. Miał pomysł na kilka wejsc i tyle.
0
FC Kontuzja ehh…
0
Duzo bardziej mi sie podobają te celne wrzutki Mallorci niz padaka ktora my gramy…
0
@Zoker to juz po 1 kopnięciu decyzja powinna byc jasna
0
Ale nie chciał dac karnego… co za banda
4
To jest karny jak byk
0
Gość z Espanyolu potrafi kolegom rzucać podania a u nas lipa
3
Chamskie faule na oczach sędziego ale oczywiscie ślepi
13
Mam nadzieje ze wielu bezstronnych kibiców zobaczy filmik z Viniciusem i przekona sie czym cechuje się Real Madryt. Chamstwo i cwaniactwo ;)
0
@Hawajczyk najpierw zaatakował w plecy rywala a pozniej uderzył go w szyje.
6
Lipsk przekręcony w 1 meczu a potem w rewanżu. K***awana jedzie dalej
1
7 zmian, 2 gole, 5 kartek a ten 4 dolicza buhahah
3
Brawo Kroos powinien miec 4 żółte czyli 2 czerwa…
2
Wyłączam to w pizdu. Oby trafili na City.
2
Hahah Kroos juz powinien miec 3 żółte
2
Ściąg tego Opende, nie moge juz na niego patrzeć
0
To jest czerwona, najpierw faul w plecy a potem uderzenie w szyje
0
Zmień juz tego Opende…
0
To tak mozna rywala w polu karnym potrącić ?
0
Ten Henrichs jest dobry
2
@Oskar00 ślizgają sie juz tyle lat…
0
Ale pressing RB
0
Najlepsze jest to ze np w meczu z nami wszystkie setki Lipska by magicznie weszły ;)
0
Olmo jakie odejście. I znowu spieprzona okazja ehh
0
Dwa celne Sesko po 3,60 to będzie promocja ;)
0
Wciaz nie moge przeboleć tego 1 meczu. Lipsk tam miał chyba z 9 celnych strzałów…
0
Bernabeu tez prowokuje Viniego ze do nich wymachuje ? ;)