SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawac ten Real !
Czuje niestety City albo PSG. Jakby awansował Inter to jeszcze Inter bym czuł XD
1
I raczej pożegnamy sie z KMS… 2 lata w LE zrobiły swoje… szkoda ze z Realem Oblak nie umiał bronić karnych
3
@Mordzia97 oby stał w bezruchu jak z Realem
3
Alexis mimo wieku nadal probuje rzucać ciasteczka. Tocopillano < 3
0
Jeśli Atletico odpadnie to jakie wyniki musimy miec w następnej fazie ?
0
@aspr1me rywale i liga słaba
6
Hahah złapał go za jaja i nic ? Hahah
0
Savic smialo mogl karteczkę zobaczyc
0
Co za meczycho w Anglii i jeszcze pol koła przytulone na lamaku. Lubie PL
0
Eh wolałem Porto dalej
0
@Pawlak1992 Atletico musi odpaść
0
Karne, hahah Arsenal moze poleciec
0
@barcelonaLM a wczesniej wiele akcji zwolnionych lub za pozno
0
Będą karne ? ;)
1
Piękna asysta Romeu. Żenada
5
Cubarsi j****y Maldini
0
Zejdź juz Rapha. A najlepiej w lecie out
5
K***a zamknijcie ten mecz bo to sie zemści. K***a
0
Idźcie z tymi strzałami Raphy… wpuszczaj Felixa i Roque
1
Czy mozna porównywać juz wejście Cubarsiego do drużyny tak jak kiedys Varane w Realu ?
Jak nie domkniemy tego meczu to będziemy frajerzy
1
Gundogan nie wk*****j mnie, wszystko zwalnia
0
Romeu żenada oby w lecie out
5
Jak widze te zmiany to sie cieszę ze Xavi odchodzi. Oby te jego tuzy tez
0
@saon bo za duzo zarabia
0
Czemu Yamal nie uderza na bramkę ?
Roberto jeszcze bez rytmu meczowego na takie spotkanie. Xavi oszalał
0
Gram Napoli. To sie nie skonczy niczym innym tylko kompromitacja.
0
O Jezus o Boże jak to zobaczyłem
1
Jezu Lewy naciśnij
0
Cancelo teraz trzeba było samemu prac a nie wykładać
0
Przeciez Osihmen tam nie miał czym zgrozic to włożył nogi w Cubarsiego