0

Po jaka cholere sie rozgrzewa Alonso ?

2

Gdzie sa kartki dla PSG ?

1

Gdzie żółtko dla Hakimiego ?

2

Widzę ze tekst o listonoszu nie podziałał na De Jonga. Za wolno i boi sie podać w przód szybko

3

Naciskac Dollarume bo odda piłkę

3

I po co daje sie faulowac jak miał gościa go gry od razu ?

1

Rapha od sęka postawnego !!! Ale i tak Cie kocham

1

Za wolno, znow spieprzylismy po odbiorze

2

Szukaja tylko karnego zeby ktorys z naszych zachaczyl…

2

Szybciej po odbiorze. Musimy ich zaskoczyć. A tymczasem Gundo znow traci

1

Nie rzucili sie bardzo. Sa zestresowani, jedziemy na nich

0

Ja tylko prosze nie rozczarujcie nas…
Do boju

0

Będzie ciezko… Lucho wyciagnal wnioski a my stawiamy na zawodników którzy sa po kontuzjach i w każdej chwili tez moga sie wysypać.

5

To żółta czy w ogole faulu nie było ? XD

0

Gundogan słabiutki od dluzszego czasu ale Xavi go zajechał

0

Hahah jeszcze Pedri zamiast Fermina. Wbija nam tu 4:1 i będzie po dwumeczu

1

Nie mamy szybkości. Lucho wpuscil kolejnego biegacza i ten im zrobił mecz jak 2 pozostałych zablokowaliśmy

2

Co za z*****e wybicie ? Czemu nie do przodu tylko pod nogi

0

@Encore Dembele na 9

0

Asensio pewnie zejdzie i Lucho postawi na 3 szybkich z przodu

5

K***a co oni robią ? To sie zemści
Najpierw Cancelo a teraz brak wycofania do Roberta

1

Gość to od razu powinien podnieść a tymczasem Cubarsi naraża sie interwencja na uraz

0

Obrońca PSG wybija piłkę po swojej ręce ale gdzie by nam dali karnego.
W odwrotnej sytuacji to robi Araujo i będzie karny

0

Boże Rapha…
Hahah Roberto kartka a byłem pewny ze Cancelo

1

Ręka przy wybiciu PSG

0

Słabo wyglądamy na razie…

0

Wezcie sprzedajcie tego leszcza po sezonie i Ferrana tez. Za nich Bernardo i Nico…

0

Nie jestem zadowolony ze składu wiec mam nadzieje, ze będzie partidazo.

1

Nie ma drugiej farciarskiej drużyny w Europie… na druga polowe wlaczam Bayern.
Szkoda nerwów, trzeba czekać na mecz w Anglii.

1

@FCB24 i 2 rykoszety które omijają bramkarza. Zwykły fart, wiecej niz polowe takich bramek zdobywają w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?