SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po jaka cholere sie rozgrzewa Alonso ?
2
Gdzie sa kartki dla PSG ?
1
Gdzie żółtko dla Hakimiego ?
2
Widzę ze tekst o listonoszu nie podziałał na De Jonga. Za wolno i boi sie podać w przód szybko
3
Naciskac Dollarume bo odda piłkę
3
I po co daje sie faulowac jak miał gościa go gry od razu ?
1
Rapha od sęka postawnego !!! Ale i tak Cie kocham
1
Za wolno, znow spieprzylismy po odbiorze
2
Szukaja tylko karnego zeby ktorys z naszych zachaczyl…
2
Szybciej po odbiorze. Musimy ich zaskoczyć. A tymczasem Gundo znow traci
1
Nie rzucili sie bardzo. Sa zestresowani, jedziemy na nich
0
Ja tylko prosze nie rozczarujcie nas…
Do boju
0
Będzie ciezko… Lucho wyciagnal wnioski a my stawiamy na zawodników którzy sa po kontuzjach i w każdej chwili tez moga sie wysypać.
5
To żółta czy w ogole faulu nie było ? XD
0
Gundogan słabiutki od dluzszego czasu ale Xavi go zajechał
0
Hahah jeszcze Pedri zamiast Fermina. Wbija nam tu 4:1 i będzie po dwumeczu
1
Nie mamy szybkości. Lucho wpuscil kolejnego biegacza i ten im zrobił mecz jak 2 pozostałych zablokowaliśmy
2
Co za z*****e wybicie ? Czemu nie do przodu tylko pod nogi
0
@Encore Dembele na 9
0
Asensio pewnie zejdzie i Lucho postawi na 3 szybkich z przodu
5
K***a co oni robią ? To sie zemści
Najpierw Cancelo a teraz brak wycofania do Roberta
1
Gość to od razu powinien podnieść a tymczasem Cubarsi naraża sie interwencja na uraz
0
Obrońca PSG wybija piłkę po swojej ręce ale gdzie by nam dali karnego.
W odwrotnej sytuacji to robi Araujo i będzie karny
0
Boże Rapha…
Hahah Roberto kartka a byłem pewny ze Cancelo
1
Ręka przy wybiciu PSG
0
Słabo wyglądamy na razie…
0
Wezcie sprzedajcie tego leszcza po sezonie i Ferrana tez. Za nich Bernardo i Nico…
0
Nie jestem zadowolony ze składu wiec mam nadzieje, ze będzie partidazo.
1
Nie ma drugiej farciarskiej drużyny w Europie… na druga polowe wlaczam Bayern.
Szkoda nerwów, trzeba czekać na mecz w Anglii.
1
@FCB24 i 2 rykoszety które omijają bramkarza. Zwykły fart, wiecej niz polowe takich bramek zdobywają w LM