0

Jak ktos nie włączył to niech juz nie odpala. Śledzić na flashu… oni musza dzis stracic pkt

3

@MateuszGotowka99 zadaje sobie to samo pytanie, co wtedy robił w domu Cris

0

@Visca_barca No przeciez według archivio VAR czy jak tam zwał na 1 miejscu Girona powinna byc, my 2 a Real 3. Po „bledach varu” te miejsca. Ale w ogole jak to brzmi. Skoro VAR miał naprawiać bledy a w Hiszpanii je dodatkowo stwarza

1

Wygrają ta ligę. Za duzo im pomogli. Ehh juz by tu było 6 pkt przy remisie a potem bezpośredni mecz.
Mam nadzieje ze zrobią piękny szpaler sędziom

3

I jest wałek ;) przypominam ze Ferran był na spalonym mimo iz piłka leciała 3 metry nad nim XD

0

@Vampir707 to zapominaj juz do końca sezonu a w LM to juz w ogole. Obejrzysz jak sie sezon skonczy ;)

0

@tbas niestety ale powinien to skonczyc. Ściągnęliśmy go zeby wlasnie wychodzil do takich piłek i je konczyl. Bez tego kariery nie zrobi

0

Co Erling zmarnował ;)

0

@MOLESTA na pewno tacy zawodnicy za darmo powinni byc zawsze do rozważenia.

0

Fajnie ze Fermin ale szkoda ze Roque nie skończył tego sam :/

1

Mayoral zainteresowany tylko uszkodzeniem De Jonga. Jeszcze przytrzymał mu noge specjalnie dluzej. Jak ja ich nienawidze w tej lidze

1

Jak zwykle trzymanie wiekszosci do 85’…

4

Jest 3:0, moglby wpuścić młodych i sciagnac Gundo i Lewego

2

Dobra Rapha klepnij juz sobie na ławeczkę. Niech nawet Roque gra na skrzydle byle gra i łapał minuty

1

I za kazdy taki faul powinna byc kartka. Następnym razem by pomyśleli czy moga czy nie.
A tak potem sędzia płacz ze im sie mecz wymyka spod kontroli

1

Co oni robią ? Juz powinno byc 3/4:0 i spokojny mecz

27

Złapanie za szyje bez piłki i nic ?

4

Jezu Gundo co sie minal z piłka…

0

@prokofiew ale z drugiej strony do kogo ? Wolnego Lewego czy skrzydłowych którzy nie wychodzą tylko stoja w miejscu ?

2

Cieszy radosc Felixa po golu mimo iz kolega mu nie podał. Walcz Felix o pozostanie tu

4

No wreszcie. Myslalem ze to sp***** bo nie podał

3

@geass kazdy kibic Barcy ma tak prawie co mecz

9

Mamy jeden wielki krater w pomocy. De Jong i Andreas siedzą we dwóch nisko. Gundo wysoko przy Raphie. A w srodku wolne hektary

1

No Rapha jakby to weszło

0

@Pawel13sz za to wlasnie Gundo po meczu ze remis wzięli by w ciemno XD

1

Ale wstyd. Zremisować wygrany mecz. Goście 1 celny strzal.
Potrenuja i nas odprawia w rewanżu.

5

Niech w dupe sobie wsadzi te zmiany. Zamiast było zabić mecz. Rapha i Felix na obu skrzydłach powinni byc juz od bramki na 1:0
I Fermin za Pedriego

0

Dalej bez zmian bo Xavi z kleksem w gaciach.
Eh cały mecz sobie z nim radzili i nic z tego

6

Jakos z tym Inigo ta obrona jest pewniejsza. Moze oni potrzebują ochrzan z boiska

0

Uff madżik tacz od sęka a teraz dawaj Roque

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?