SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktos nie włączył to niech juz nie odpala. Śledzić na flashu… oni musza dzis stracic pkt
3
@MateuszGotowka99 zadaje sobie to samo pytanie, co wtedy robił w domu Cris
0
@Visca_barca No przeciez według archivio VAR czy jak tam zwał na 1 miejscu Girona powinna byc, my 2 a Real 3. Po „bledach varu” te miejsca. Ale w ogole jak to brzmi. Skoro VAR miał naprawiać bledy a w Hiszpanii je dodatkowo stwarza
1
Wygrają ta ligę. Za duzo im pomogli. Ehh juz by tu było 6 pkt przy remisie a potem bezpośredni mecz.
Mam nadzieje ze zrobią piękny szpaler sędziom
3
I jest wałek ;) przypominam ze Ferran był na spalonym mimo iz piłka leciała 3 metry nad nim XD
0
@Vampir707 to zapominaj juz do końca sezonu a w LM to juz w ogole. Obejrzysz jak sie sezon skonczy ;)
0
@tbas niestety ale powinien to skonczyc. Ściągnęliśmy go zeby wlasnie wychodzil do takich piłek i je konczyl. Bez tego kariery nie zrobi
0
Co Erling zmarnował ;)
0
@MOLESTA na pewno tacy zawodnicy za darmo powinni byc zawsze do rozważenia.
0
Fajnie ze Fermin ale szkoda ze Roque nie skończył tego sam :/
1
Mayoral zainteresowany tylko uszkodzeniem De Jonga. Jeszcze przytrzymał mu noge specjalnie dluzej. Jak ja ich nienawidze w tej lidze
1
Jak zwykle trzymanie wiekszosci do 85’…
4
Jest 3:0, moglby wpuścić młodych i sciagnac Gundo i Lewego
2
Dobra Rapha klepnij juz sobie na ławeczkę. Niech nawet Roque gra na skrzydle byle gra i łapał minuty
1
I za kazdy taki faul powinna byc kartka. Następnym razem by pomyśleli czy moga czy nie.
A tak potem sędzia płacz ze im sie mecz wymyka spod kontroli
1
Co oni robią ? Juz powinno byc 3/4:0 i spokojny mecz
27
Złapanie za szyje bez piłki i nic ?
4
Jezu Gundo co sie minal z piłka…
0
@prokofiew ale z drugiej strony do kogo ? Wolnego Lewego czy skrzydłowych którzy nie wychodzą tylko stoja w miejscu ?
2
Cieszy radosc Felixa po golu mimo iz kolega mu nie podał. Walcz Felix o pozostanie tu
4
No wreszcie. Myslalem ze to sp***** bo nie podał
3
@geass kazdy kibic Barcy ma tak prawie co mecz
9
Mamy jeden wielki krater w pomocy. De Jong i Andreas siedzą we dwóch nisko. Gundo wysoko przy Raphie. A w srodku wolne hektary
1
No Rapha jakby to weszło
0
@Pawel13sz za to wlasnie Gundo po meczu ze remis wzięli by w ciemno XD
1
Ale wstyd. Zremisować wygrany mecz. Goście 1 celny strzal.
Potrenuja i nas odprawia w rewanżu.
5
Niech w dupe sobie wsadzi te zmiany. Zamiast było zabić mecz. Rapha i Felix na obu skrzydłach powinni byc juz od bramki na 1:0
I Fermin za Pedriego
0
Dalej bez zmian bo Xavi z kleksem w gaciach.
Eh cały mecz sobie z nim radzili i nic z tego
6
Jakos z tym Inigo ta obrona jest pewniejsza. Moze oni potrzebują ochrzan z boiska
0
Uff madżik tacz od sęka a teraz dawaj Roque